Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 19.08.2018:  $: 27.65 грн.  €: 31.35 грн.

+38 044-486-7121

1.3 Англія + курси язика (університет Kingston) і об'єднана Європа

Images
Заголовок:
1.3 Англія + курси язика (університет Kingston) і об'єднана Європа
0

No votes yet

Price:832,00 €
Тип тура: 
Курсы английского для детей и подростков
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Летние каникулы
Осенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
языковые курсы школьники экскурсии по Европе
ДатаМест
27.06.2019
25
04.07.2019
30

Описание тура 

Краків - Ліберец - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор- Хемптон Корт -Оксфорд-Стратфорт-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Вроцлав - Краків

Дата турів: 28.06.2018; 05.07.2018.  

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд потягом Київ - Львів.

2 день
Львів - Ліберець або Болеславець

Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі - Чехії. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд в Ліберець. Ночівля.

3 день
Транзит по території Німеччини

Сніданок. Виїзд в Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавній столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, оперу Земпера і набережну «Брюльська тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд і розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

4 день
Кале - Дувр - Лондон

Сніданок. Виїзд в Кале. По дорозі відвідання Брюсселю. Оглядова прогулянка по центру міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св. Михайла, який б»ється із драконом і будинки на площі, які також є одним із головних прикрас столиці. Прогулюючись по кварталу, порізаному лабіринтом тісних вуличок, побачите знамениту статую - фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно почуєте «брюсселлєаз», міський діалект, що виник із суміші різних мов. Виїзд до Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

5 день
Лондон

Сніданок. 09.00 -1 2.00 Заняття. Ланч *. Виїзд до Лондона. Оглядова екскурсія: Вестмінстерське Абатство - місце коронації англійських монархів, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулиця Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац і вулиця Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону. Відвідування London Dungeon - Інтерактивний атракціон за участю справжніх акторів, в якому відтворюється епоха Великої лондонської чуми (Great Plague), також в залі суду нас засудять до смерті і повезуть на страту, як у 16 столітті в човні через Ворота зрадників в Лондонському Тауері. Познайомимося особисто з Джеком-Різником. Адреналін і незабутні емоції гарантуємо! Відвідування Національної галереї - сховище основної колекції картин. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

6 день
Лондон

Сніданок. 09.00 - 12.00 Заняття. Ланч *. Екскурсія до Віндзора - літньої резиденції Її Величності, закладеної при Вільгельмові Завойовникові. Відвідування каплиці св. Георга, де поховані англійські королі, включаючи Генріха VIII і Георга VI, зал прийомів із гобеленами і полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає всі традиції і перекази героїчного минулого. Відповідно до одного з них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно в Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. Повернення в сім'ї. Вечеря.

7 день
Лондон.

Сніданок. 09.00 - 12.00 Заняття. Ланч *. Факультативно: відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому розташовано музей Шерлока Холмса; Колесо огляду "Лондонське око»: відкривається чудова панорама міста з висоти 135 метрів! 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

8 день
Лондон – Хемптон. Корт АБО Тауер + Собор Святого Павла

Сніданок. 09.00 - 12.00 Заняття. Вручення сертифікату про закінчення курсів. Ланч *. Відвідування Палацу Хемптон Корт - колишньої заміської резиденції династії Тюдорів, один з двох збережених палаців знаменитого англійського короля Генріха VIII. Британські монархи не живуть тут уже понад 200 років, тому, на відміну від Букінгемського палацу або Віндзорського замку, Хемптон Корт відкритий для відвідування завжди. Ви побачите кухню, де готували тільки шоколад, тенісний корт, на якому грав Карл I ще в 17 столітті, найбільшу виноградну лозу в світі, знаменитий лабіринт, з якого не могли вибратися герої "Троє в човні, не рахуючи собаки". АБО ■ Відвідування Лондонського Тауера, одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який протягом девятсотлітньої історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей і скарбницею, а також в'язницею, місцем страти і навіть зоопарком! Сьогодні Тауер залишається фортецею для зберігання безцінних коштовностей королівської казни. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

9 день
Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Евоні АБО Кембрідж

Сніданок. Ланч *. Поїздка в університетський Оксфорд. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста); Мертон коледж, церква Св. Діви Марії, коледж Св. Трійці. Переїзд в мальовниче містечко Стратфорд - батьківщину Вільяма Шекспіра. Знайомство з містом. Відвідування будинку, де народився поет, церкви св. Трійці, де він вінчався з Анн Хетеуей. Побачимо надгробок великого Шекспіра. Ланч *. Продовження прогулянки: театр «Сван», Гарвард Хаус, що належить родині засновника Гарвардського університету. Кембрідж, поряд з Оксфордом, є найбільш популярним туристичним напрямком. Місто знамените своїм університетом, заснованим в 1209 році, який протягом багатьох років входить в ТОП-5 рейтингу кращих вищих навчальних закладів у світі. Серед основних міських визначних пам'яток можна перерахувати романську круглу церкву Святої труни, піздньоготичну капелу Кінгс-коледжу, бібліотеку Трініті-коледжу, музей Фіцуільяма, ботанічний сад, Будинок сенату і незліченну кількість коледжів із чудовою середньовічною архітектурою. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

10 день
Лондон - Париж

Сніданок. 07.45 Виїзд із Лондона. 09.45 Посадка на паром. Прибуття до Кале і виїзд до Парижу. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомську площу. Підйом на Ейфелеву вежу. Розміщення в готелі. Ночівля.

11 день
Діснейленд на цілий день!

Сніданок. Поїздка в Діснейленд - чарівний парк розваг, створений Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він вигідно відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. км), ступенем популярності (щороку сюди навідуються більше двадцяти мільйонів чоловік!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії і уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуймося цілий день! Виїзд до Праги. Нічний переїзд.

12 день
Прага

Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія по Празі: Страговський монастир, Празький Град (старий Королівський палац, Президентський палац, собор св. Віта і монастир св. Георгія). Карлів міст, Староміська площа, Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська площа. Вільний час в Празі. Розміщення в готелі. Ночівля.

13 день
Прага - Краків

Сніданок. Екскурсія в Вишеград * (Vyšehrad) - стародавня фортеця на скелі, що височіє над Прагою. На цій екскурсії ми познайомимося з княжною Лібуше - мудрою пророком і засновницею чеського роду Пржемисловцев, доторкнемся до чортовим каміння, які за переказами в особливо спекотні дні виділяють запах сірки; побуваємо в головному чеському храмі закоханих - Храмі святих Петра і Павла. Переїзд до Кракова, обід по дорозі *. Прибуття в столицю Польщі - Краків! Розміщення в готелі. Ночівля.

14 день

Сніданок. 09.00 Факультативно: відвідування Аквапарку «Водний світ» (озонована вода, 8 гірок загальною довжиною 40 м, спуск по чорній трубі з підсвіткою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій). 12:30 Шлях додому !!! Прибуття до Львова. Відправлення до Києва після 23: 00 ....

15 день
Київ

Прибуття до Києва.

Вартість туру:
  •  до 18 років: 832€ + 870 грн. + /Віза Великобританії (≈125€) + 22€ транзитна віза (сервісний центр) -якщо немає біометричного паспорта/.

  • після 18 років: 912€ + 870 грн. + / віза Великобританії (≈125€) + 57€ транзитна віза (сервісний центр + віза) (якщо немає біометричного паспорта) /.

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності, на рівноцінні).

До вартості входить

■ проїзд Київ-Львів-Київ ■ проїзд автобус єврокласу (аудіо / відео, кондиціонер) ■ розміщення: Лондон - в сім'ях, в престижних районах міста Kingston чи New Malden або Hampton Court; готелі: Ліберец, на території Німеччини, ок. Парижа, Вроцлав - готелі 2 * -3 *, зручності в номері; розміщення 2-3-4 місцеве; ■ харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - по програмі; ■ екскурсії: Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж, Прага (без входн. Квитків); ■ мед.страховка (до 60 років) *.

Додатково оплачуються:

 ■ Вхідні квитки в музеї, замки, Діснейленд і Аквапарк ■ Консульські послуги Посольства Великобританії (~ 125 євро) - уточнювати у менеджера ■ Транзитна віза, до 18 років - 22 € після 18 років - 57 €, (якщо немає біометричного паспорта) ■ Страховка після 60 років - 90 грн.

Вартість факультативних програм і вхідних квитків для всієї групи (дит. / Дор.) *
   Hampton Court або Тауер - 35/40 євро  Windsor- 30 + 17/25 євро, квитки  Cambridge АБО Оксфорд + Стратфорд-на-Евоні -50/55 євро  Аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25 євро  Диснейленд - 60/65 євро.
Додатково (дит. / Дор.) *
   Вестмінстерське абатство - 25 євро  Собор Святого Павла - 20 євро  London Dungeon -30/35 євро  Музей мадам Тюссо 45/50 євро  Колесо "London eye" 30/35 євро  Ейфелева вежа 20 євро  Музей Шекспіра - 15 євро .  Вишеград - 10 євро;  Аквапарк (Краків) - 10/12 євро (2 години).
Файл: 

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA