Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 20.11.2018:  $: 28.05 грн.  €: 32.05 грн.

+38 044-486-7121

15 Прага

Images
Заголовок:
15 Прага
0
No votes yet
Price:205,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Осенние каникулы
Зимние каникулы
Транспорт: 
автобус
Tags: 
#Чехия #школьники #экскурсии #Европа #туры
ДатаМест
25.12.2018
23
24.03.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус 

Краків - Прага - Дрезден - Вроцлав

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд до Львова.

2 день
Львів - Прага

Прибуття до Львова і посадка в автобус. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Ми покажемо Вавель - королівську резиденцію на березі Вісли. Обід * за додаткову плату. Прибуття до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Прага

Сніданок. Оглядова екскурсія по старій добрій Празі, по місту, яке неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавську і Cтароместську площі, собор Святої Діви Марії, міську ратушу з чудовим астрономічним годинником, Карлів міст, Страговський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св. Віта і св. Іржі, Золота вуличка) , Порохову вежу, Муніципальний будинок і багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати в прекрасних чеських ресторанах і зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч творів мистецтва). * Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Факультативно: пропонуємо прогулянку на кораблику по Влтаві - Ви зможете побачити кращі панорамні види головних визначних пам'яток міста. Повернення до готелю. Ночівля.

4 день
Прага–Дрезден–Вроцлав

Сніданок. Факультативно (35 євро) виїзд до Дрездена - стародавньої столиці Саксонії, «чудове місто». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, оперу Земпера і набережну «Брюльська тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Відвідування Дрезденської картинної галереї (дод. плата) - зібрання європейського живопису 15 - 18 ст. Своєю всесвітньою славою музей зобов'язаний колекції картин художників Італії та Нідерландів. Переїзд до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день
Вроцлав

Сніданок. Факультативно (10 євро) пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це один з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. В середньовіччя воно вважалося конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом ыз його затишними парками надають місту особливої чарівності. Виїзд в Україну. Прибуття до Львова. Відправлення поїздом до Києва.

6 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

для дітей:         205 € + ≈ 940 гривень

для дорослых:  230 € + ≈ 940 гривень   

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхної послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

Проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання отель 2 - 3 *; харчування - сніданки; супровід керівником по всьому маршруту; екскурсійне обслуговування по програмі; мед.страховка; оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки до музеїв, замків і факультативні екскурсії. Прогулянка на кораблику по Влтаві + вечеря шведський стіл -25 €; Дрезден 35 €; Вроцлав-10 €; обіди / вечері від 8-12 €; консульський збір після 18 років - 35 €.

Страны 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA