Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 21.09.2018:  $: 28.10 грн.  €: 33.15 грн.

+38 044-486-7121

16 Австрія - Угорщина

Images
Заголовок:
16 Австрія - Угорщина
0

No votes yet

Price:185,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Осенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Будапешт Вена школьники экскурсиии Европа
ДатаМест
28.10.2018
2
24.12.2018
25
24.03.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Чоп – Мішкольц - Тапольце - Будапешт - Відень - Ужгород

Іноді за особливими враженнями не варто вирушати занадто далеко. Наприклад, сусідня Угорщина готова дивувати гостей - красунею-столицею, фортецями і гарячими джерелами, балувати їх солодощами - торт «Добош» і солодкі фігурки з марципану знамениті на увесь світ.

І нехай у неї немає моря, зате є сотні купалень з теплою мінеральною водою. Вона б'є тут з-під землі всюди, як в Мішкольці, так і в Будапешті, куди заведе нас цей маршрут. Ось вам і диво-тур на канікули: відпочинеш і стільки нового побачиш і дізнаєшся!

менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ - Чоп.

Збір групи на вокзалі. Виїзд із Києва поїздом.

2 день
Мішкольц - Тапольце - Будапешт

Прибуття до Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд, в найвідоміше місто-курорт Угорщини, Мішкольц-Тапольце, відвідання унікальної, не тільки в Угорщині, але й в Європі, термальної купальні, де мінеральні води б'ють прямо зі скель, а світлові ефекти і підземна річка перетворюють купання на особливу насолоду... (Не забудьте взяти з собою купальні приналежності!). Переїзд до столиці Угорщини, Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Будапешт

Будапешт. Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту - «перлині на Дунаї», як називають одну з найкрасивіших столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам'ятками столиці: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчя, Кріпосного району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша - місце проведення церемоній коронації і вінчання королів), знаменитим будинком Парламенту [логотип ЮНЕСКО], Будайського палацу, оглядового майданчика на горі Геллерт, Цитадель, вул. Ваці. По можливості відвідування базиліки св. Іштвана,

На вибір: відвідування Будапештського Аквапарку «Aquaworld», або зоопарку «Budapest Zoo». Заснований в 1865 р., зоопарк в Будапешті - найстаріший в Європі. Величезна територія і різноманітність тварин не дадуть забути цей чудовий зоопарк на все життя. А що панує в зоопарку свобода, в прямому сенсі цього слова, дає можливість доторкнутися до живої природи, у Вас буде можливість побачити тварин зблизька, погодувати їх і погладити.

(Факультативно) Прогулянка на кораблику по Дунаю: мости і набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства. Ночівля.

4 день
Будапешт - Відень

Сніданок. (Факультативно) виїзд до Відня. Оглядова екскурсія по Відню. Під час автобусно-пішохідної екскурсії по історичному центру міста ми відвідаємо Будинок Хундертвассера. "Це будинок, який не відповідає жодним стереотипам і нормам. Цей будинок було задумано, спроектовано і оформлено художником як подорож в незвідану країну, де вікна мають свої права, де дерева на даху, де природа і людина зустрічаються для створення першого вільного будинку… Мрія стає реальністю, також побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. Повернення до Будапешту. Ночівля.

5 день
Будапешт-Чоп

Сніданок. Виїзд в Україну. Перетин кордону. Посадка і виїзд поїздом до Києва.

6 день

Київ

Вартість туру:

♦ для дітей: 185 € + 870 гривень + 25 € послуги візового центру Угорщини

♦ для дорослих: 210 € + 870 гривень + \ 35 € консульські послуги + 25 € послуги візового центру Угорщини (якщо паспорт не біометричний).

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:
  • проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер)

  • проживання: готель 3 *

  • харчування: сніданки

  • екскурсії: за програмою

  • супровід керівником групи, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

• вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії; • проїзд на міському транспорті (1 - 1,5 євро); обіди (8 євро); • на Травневі доплата (можливо)

Вартість вхідних квитків:

• Купальні в Мішкольц-Тапольце 9/11 євро • екскурсія до Відня - 35 євро • Зоопарк в Будапешті - 9/11 євро

• Прогулянка на кораблику (17 євро).

Список необхідних документів та вимоги до них. Анкета. Зразки документів.

Стоимость входных билетов

• Купальни в МишкольцТапольце 9/11€ • экскурсия в Вену – 35€ • Зоопарк в Будапеште– 9/11 € • Прогулка на кораблике (17 евро).

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA