Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 19.08.2018:  $: 27.65 грн.  €: 31.35 грн.

+38 044-486-7121

7 Італія - Угорщина

Images
Заголовок:
7 Італія - Угорщина
0

No votes yet

Price:395,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Италия Венгрия для школьников ГАРДАЛЕНД ФЛОРЕНЦИЯ СИЕНА РИМ ВАТИКАН БОЛОНЬЯ ВЕНЕЦИЯ БУДАПЕШТ без ночных переездов.
ДатаМест
26.10.2018
25
23.03.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

"Гардаленд" - Флоренція - Сієна - Рим - Ватикан - Болонья - Венеція - Будапешт без нічних переїздів

менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ - Мукачеве

Виїзд в Мукачево поїздом Київ-Ужгород.

2 день
Мукачево - Любляни

Прибуття до Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд до Словенії. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Любляни - «Гардаленд» або «Акварденс» - Флоренція

Виїзд до Парку розваг «Гардаленд»: парк вважається найпопулярнішим в Італії парком розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі та інше, що сприяє хорошому проведенню часу для дітей. АБО «Aquardens» найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер, з'єднаних між собою термальними річками, по яким кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою, насиченою йодом, бромом, а також мінеральними солями. Виїзд до Флоренції - "Місто-музей", один з найзнаменитіших і давніх культурних центрів Європи часто званого батьківщиною італійського Ренесансу або "Афінами Італії". Розміщення в готелі в районі Флоренції. Ночівля.

4 день
Флоренція - Сієна - Рим

Сніданок. Оглядова екскурсія по Флоренції. Знайомство з культурною столицею італійського Відродження: пл. Синьйорії - старий Палац / Палаццо Векі / і фонтан Нептуна, собор Санта Марія дель Фіоре, Баптистерій, церква Санта Кроче / усипальня великих італійців - Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея, Россіні. Виїзд до Сієни (факультативно) - міста яке перебуває під охороною ЮНЕСКО, огляд одного з найкращих університетів Італії, Вежі Torre del Mangina, а також Cієнського собору Dumio di Siena, найважливішого пам'ятника італійської ґотики. Виїзд до Риму. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день
Рим - Ватикан

Сніданок. Оглядова екскурсія по «вічному місту» Риму. Місту, яке вражає своєю пишністю, контрастом давніх будівель і ультрасучасної архітектурою, це можливість насолодитися його палацами і фонтанами, нічними прогулянками по парках і мостам і, звичайно, знамениті сім пагорбів із оглядом пл. Венеції, Колізею, Римського Форуму, Капітолію, Пьяцца Навона, Іспанські сходи, Фонтан Треві та ін. Знайомство з Ватиканом - хто хотів би доторкнутися до тисячолітньої історії християнства, побувати в соборі св. Петра - головної базиліки католицької церкви. Вільний час. Відвідування Музеїв Ватикану, де римськими папами зібрано роботи класичних майстрів, включаючи епохи Відродження, включаючи Сікстинську капелу. Ночівля.

6 день
Рим - Болонья - Венеція

Сніданок. Вільний час (відвідування торгового центру). Виїзд до Болоньї - місто має багатовікову історію. Тут розміщається один із найстаріших університетів світу. Також збереглися знамениті середньовічні вежі-хмарочоси. А ще в Болоньї смачно годують пастою Лозанна, спагетті та іншими смаколиками під не менш знаменитим соусом «болоньєзе». Переїзд до Венеції. Розміщення в готелі. Ночівля.

7 день
Венеція - Будапешт

Сніданок. Виїзд до Венеції (факультативно). Екскурсія до Венеції: прогулянка на катері по каналу della Guidecca, площа і собор Сан Марко, міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто. Виїзд до Будапешту. Розміщення в готелі. Ночівля.

8 день
Будапешт – Мукачево

Сніданок. Виїзд до Мукачево. Проходження митниці. Прибуття до Мукачево. Посадка на поїзд.

9 день

Мукачево - Київ

Вартість туру:

Діти: 395 євро + 840 гривень +/30 євро візовий центр (якщо паспорт не біометричний)/.

Дорослі: 435 євро + 840 гривень +/30 євро візовий центр + 35 євро консульські послуги (якщо паспорт не біометричний)/.

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

проживання & харчування (готелі зі зручностями в номері): в районі Люблян, Флоренції, Риму, Венеції, в Будапешті - 3 * / сніданок, 2,3-місц. розміщення; екскурсійне обслуговування; Флоренція, Рим (із дипломованим російськомовним гідом) проїзд: поїзд (купе) і комфортабельний автобус (кондиціонер, відео / аудіо); оформлення виїзних документів; медична страховка.

Додатково оплачується.

Вечері: в Угорщині-8€  і  в Італії-12€; вхідні квитки до музеїв, Гардаленд; - факультативні екскурсії. Візові та консульські послуги.

Вхідні квитки до музеїв та факультативні екскурсії: ♦ до Венеції - 35€, ♦ Сієна - 20€, ♦ Гардаленд - 55/60€, ♦ Ватикан + Музеї Ватикану - до 18 років - 35€ після 18 років - 45€ ♦ Болонья - 25€ ♦ Флоренція - 15€

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA