Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 25.06.2018:  $: 26.20 грн.  €: 30.85 грн.

+38 044-486-7121

7.1 Мілан - озеро Гарда «AQUARDENS» - Верона - Венеція - Будапешт

Images
Title:
7.1 Мілан - озеро Гарда «AQUARDENS» - Верона - Венеція - Будапешт
0

No votes yet

Price:270,00 €
Тип тура: 
Весенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
экскурсии школьники Европа, Италия
ДатаМест
25.03.2018
0

Описание тура 

<Транспорт> Поїзд - автобус

МІЛАН - озеро ГАРДА «AQUARDENS» - ВЕРОНА - ВЕНЕЦІЯ - БУДАПЕШТ без нічних переїздів

менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

Программа тура: 
1 день
Київ - Мукачеве

Виїзд до Мукачево поїздом Київ-Ужгород.

2 день
Мукачево - Любляни

Прибуття до Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд до Словенії. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Любляни - «Гардаленд» або «Aquardens» - Верона

Любляни - «Aquardens» - Верона - Виїзд на озеро Гарда - найбільше озеро в Італії, розташоване поблизу південного підніжжя Альп, озеро славиться своїми мальовничими краєвидами і численними курортами, розташованими на березі. Відвідування термального парку «Aquardens» найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер, з'єднаних між собою термальними річками, по яким кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою насиченою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Виїзд в Верону, пішохідна прогулянка по Вероні, місту сонета Шекспіра «Ромео і Джульєтта», тут ви можете побувати в будинках всім відомих персонажів, також побачити знаменитий балкон Джульєтти і зануритися в світ знаменитого роману. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

4 день
Верона - Мілан - Венеція

Верона - Мілан - Сніданок. Виїзд до Мілану. Оглядова екскурсія по Мілану. Екскурсія по головному місту північної Італії, столиця мистецтва і моди, огляд символу міста Міланського собору. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні і Белліні, Верді і Пуччині, Карузо і Каллас... Вільний час. Виїзд у район Верони. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

5 день
Венеція - Будапешт

Венеція - Будапешт - Сніданок. Виїзд до Венеції. Екскурсія до Венеції: Найвідоміше і найромантичніше місто в світі, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca ми проїдемо на площу до собору Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто. Вільний час. Прощаємося з містом, слідуємо до столиці Угорщини - Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

6 день
Будапешт - Мукачево

Будапешт - Мукачево - Сніданок. Виїзд до Мукачево. Проходження митниці. Прибуття до Мукачево. Посадка на поїзд.

7 день
Мукачево - Київ

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

♦ Діти: 270 євро + 840 гривень + 30 євро візовий центр (якщо паспорт не біометричний)

♦ Дорослі: 305 євро + 840 гривень + 30 євро візовий центр + 35 євро консульські послуги (якщо паспорт не біометричний)

 

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

проживання & харчування (готелі зі зручностями в номері): в районі Люблян, Верони, в Будапешті - 3 * / сніданок, 2,3-місц. розміщення; проїзд: поїзд (купе) і комфортабельний автобус (кондиціонер, відео / аудіо); оформлення виїзних документів; медична страховка.

Додатково оплачується:

Вечері:  в Угорщині-8€ і в Італії-14€; вхідні квитки до музеїв, Aquardens; - факультативні екскурсії. Візові та консульські послуги.

Вхідні квитки до музеїв та факультативні екскурсії: ♦ Мілан - 35 € ♦ Aquardens - 30/35 € ♦ Венеція - 35 € ♦ Верона - 15 €

Файл: 

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA