Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 19.08.2018:  $: 27.65 грн.  €: 31.35 грн.

+38 044-486-7121

8 Париж (Діснейленд + Лувр)

Images
Заголовок:
8 Париж (Діснейленд + Лувр)
0

No votes yet

Price:375,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Осенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Франция Париж Прага Диснейленд школьники
ДатаМест
27.10.2018
25
23.03.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

КРАКІВ - ПРАГА - РЕЙМС - ПАРИЖ - ДІСНЕЙЛЕНД - НЮРНБЕРГ - ВРОЦЛАВ

менеджер: Людмила Стаучан mila@santvalentin.com.ua

+380 44 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд із Києва, поїздом Київ-Львів.

2 день
Львів - Прага

Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Переїзд до Праги. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Прага-Реймс

Сніданок. Виїзд з готелю 8:00 Оглядова екскурсія по центру Праги (1,5 години): Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд із Праги. Переїзд до Франції. Розміщення в готелі. Ночівля.

4 день
Реймс-Париж

Сніданок. Ознайомча екскурсія по місту коронацій в регіоні Шампань - Ардени - Реймс, огляд Реймського собору, в якому коронувалося безліч королів Франції, починаючи з Людовика I Благочестивого в 816 році і аж до Карла X в 1825 році. Виїзд до столиці Франції - Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу. Після екскурсії круїз на кораблику по Сені. Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Париж-Версаль-Лувр

Сніданок. Виїзд до Версалю - палацово-паркового ансамблю, колишньої резиденції французьких королів, нині є передмістям Парижа і центром туризму світового значення. Відвідування Королівських апартаментів, огляд "Версальського садово-паркового ансамблю" (шедевр Короля-Сонця Людовика XIV). Повернення до Парижу. Відвідування Лувра - культовий музей, про який чув кожен, із багатою історією колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі збиралося все - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від Західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності - до 1848 року. Екскурсія по Монмартру. Сьогодні Монмартр залишається найколоритнішим місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви і каплиці, музеї та галереї, площі і скульптури, театри і кабаре - все це Монмартр. Ночівля. Повернення в готель. Ночівля.

6 день
Париж - Діснейленд

Сніданок. Виїзд до Діснейленду - цілий день! Парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений у життя. Нічний переїзд до Вроцлава.

7 день
Нюрнберг– Вроцлав

Сніданок *. Факультативно: аквапарк «Palm Beach» в Нюрнберзі - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або екскурсія з гідом по Вроцлаву. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

8 день
Вроцлав - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

9 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

♦ Діти: 375€ + 870 грн. +/30€ - послуги візового центру. (Якщо паспорт не біометричний)/.

♦ Дорослі: 410€ + 870 грн. +/35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру. (Якщо паспорт не біометричний)/.

Примітка: Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

Проживання в готелях 2 * - 3 * (Париж, Прага, Вроцлав), 2-3-4 містне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки згідно із програмою; екскурсійне обслуговування: Прага, Париж, з дипломованим російськомовним гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються:

Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12.

Вартість вхідних квитків:

Стоимость экскурсионного пакета для детей/взрослых: 180/208€.  Входные билеты (с аудио гидом) в Монмартр- 10;  Эйфелева башня 20; кораблик по Сене - 15; Диснейленд 60/65оплата за 3 недели до поездки! Аквапарк в Нюрнберге «Palm Beach» - 25/30 или экскурсия по Вроцлаву -15, Версаль - 25/35, Лувр – 10/18

Файл: 

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA