Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 21.09.2018:  $: 28.10 грн.  €: 33.15 грн.

+38 044-486-7121

8.8 Амстердам-Париж (Діснейленд)

Images
Заголовок:
8.8 Амстердам-Париж(Диснейленд)
0

No votes yet

Price:385,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Осенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Экскурсии школьники Европа Париж Голландия Нидерланды Диснейленд
ДатаМест
27.10.2018
25
23.03.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс (парк квітів Кейкенхоф) - Париж (парк Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ-Львів

Виїзд з Києва поїздом. Київ - Львів.

2 день
Львів - Краків

Прибуття до Львова. Посадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд, коротка зупинка в Кракові. Обід *. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

3 день
Берлін-Амстердам

Сніданок. Факультативно: виїзд до міста Берлін. Столицю і одну з найбільших міст Німеччини. Берлін - це друге місто в Європі по населенню і п'яте за площею. Оглядова екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Александрплатц, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Транзит по Німеччині, Голландії. Пізнє прибуття. Розміщення в готелі в околицях Амстердаму. Ночівля.

4 день
Амстердам + Заансе Сханс

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму - столиця Нідерландів, одне з найбільших історичних міст Європи, які зберегли багатющі культурні традиції. Це космополітичне місто надзвичайно популярне серед туристів усього світу. Факультативно: виїзд у Заансес Сханс - село з вітряними млинами що діють! Це живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла, ми відвідаємо майстерню з виготовлення традиційних голландських черевиків, а ще - справжню фабрику з виробництва голландського сиру! Повернення до Амстердама. Вільний час в Амстердамі. Пропонуємо прогулянку по каналах Амстердама на катері *. Ночівля.

5 день
Амстердам + парк квітів Кейкенхоф - Париж

Сніданок. Виїзд до Парижа. Факультативно: найкрасивіший парк Голландії, який розташовується недалеко від Амстердама - Кейкенхоф (Keukenhof) - мільйони тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів просто неба роблять парк схожим на море квітів. Виїзд до Парижа. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал XXI століття «Дефанс». Вечеря *. Розміщення в готелі. Ночівля.

6 день
Париж - Діснейленд

Сніданок. Виїзд до Діснейленду - цілий день! «Діснейленд - парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений у життя». Нічний переїзд до Вроцлава

7 день
Нюрнберг (аквапарк «Palm Beach») – Вроцлав

Сніданок *. Факультативно: відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга «Палм Біч» - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.

8 день
Вроцлав - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

9 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

Діти: 385€ + 870 гривен /+30€ -послуги колл-центру, якщо паспорт не біометричний/!

 

Примітка.

Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

проживання в готелях 2 * - 3 * (на території Польщі, околиці Амстердама, Парижа, Вроцлав), 2-3-4 містне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки, екскурсійне обслуговування: Амстердам, Париж, із дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються:
  • вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом.
  • Вечері - 8 / 12€.
  • Вхідні квитки та екскурсії: екскурсія в Заансе Сханс - 20 €; прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 15 €; тільки весною парк квітів Кейкенхоф - 40 €; Берлін - 20 Є; аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25, після 18 років - 30 €; парк розваг «Діснейленд» - 75 € (60 €, якщо буде групова ціна і оплата за 3 тижні до поїздки!)

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA