Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 23.10.2018:  $: 28.20 грн.  €: 32.50 грн.

+38 044-486-7121

8.8.1 Чехія - Німеччина (Саксонія + Баварія)

Images
Заголовок:
8.8.1 Чехія - Німеччина (Саксонія + Баварія)
0

No votes yet

Price:315,00 €
Тип тура: 
Весенние каникулы
Осенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Прага Нюрнберг дрезден Ротенбург Мейсен
ДатаМест
27.10.2018
5
23.03.2019
30

Описание тура 

Краків - Прага Дрезден - Мейсен - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach / парк атракціонів "Geiselwind") - Ротенбург про дер Таубер (Шваба) - Нюрнберг - Вроцлав

 

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд з Києва поїздом.

2 день
Львів - Прага

Львів-Краків-Прага. Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Обід *. Прибуття в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Прага

Львів-Краків-Прага. Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Обід *. Прибуття в Прагу. Розміщення в готелі. Ночлег.Прага. Сніданок. Оглядова екскурсія по старій добрій Празі, по місту, який неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавскую і Cтароместскую площі, собор Святої Діви Марії, міську ратушу з чудовими астрономічним годинником, Карлів міст, Страговський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св. Віта і св. Іржі, Золота вуличка) , Порохову вежу, Муніципальний будинок і багато іншого. Вільний час. Факультативно: пропонуємо прогулянку на кораблику по Влтаві з обідом / вечерею - Ви зможете побачити кращі панорамні види головних визначних пам'яток міста. Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Прага-Дрезден-Нюрнберг

Сніданок. Виїзд в Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». В ході екскурсії Ви побачите церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи». За бажанням можна відвідати Дрезденську картинну галерею. Екскурсія в Дрезденську галерею * або переїзд в старовинний німецький місто Мейсен * - перлину землі Саксонія, прогулянка по історичному центру міста - по можливості відвідування порцелянової мануфактури (включаючи вхідний квиток). Переїзд в Нюрнберг. Ночівля.

5 день
Нюрнберг + парк атракціонів

Сніданок. Оглядова екскурсія по м Нюрнбергу з гідом. Тисячолітній Нюрнберг розповість нам про картинах Дюрера і віршах Сакса, секрети середньовічної архітектури, про першу в Німеччині залізниці і про Нюрнберзький процес ... Факультативно: виїзд в парк атракціонів "Geiselwind" * або відвідування аквакомплексу «Palm Beach» * - це величезний аквакомплекс , який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом, де навіть в холодну погоду тепло і світить «сонечко». Повернення в готель. Ночівля.

6 день
Нюрнберг -Ротенбург про дер Таубер (Шваба) - Вроцлав

Сніданок. Виїзд в один з найкрасивіших міст Німеччини, місто «казку» - Ротенбург про дер Таубер - розташований на північному заході Баварії, на березі річки Таубер. Це середньовічне місто, оточений фортечними стінами, з безліччю вузьких вулиць ... і з великим садом у самих міських воріт. А його середньовічні будиночки дерев'яно-цегляні будинки, як магніт притягують кінематографістів з усього світу! У вільний час рекомендуємо спробувати знамениті «ротенбургскіе сніжки» - кульки споетенние із здобного тіста. Переїзд до Вроцлава. Ночівля.

7 день
Вроцлав-Львів

Сніданок. 07.00 Пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це один з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. В середні віки він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом з його затишними парками надають місту особливу чарівність. Шлях додому!!! Прибуття до Львова. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

8 день

Прибуття до Києва.

Примітка.
Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.
 
Вартість туру:
  • Діти: 315 € + 940 грн.
  • Дорослі: 335€ + 940 грн.

У вартість входить:

проживання в готелях 2 * -3 * (Прага, Нюрнберг, Вроцлав), 2-3-х місне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки, екскурсійне обслуговування: Прага, Нюрнберг, з дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе) , проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12€.

Вхідні білети:

прогулянка на кораблику по Влтаві + вечеря шведський стіл-25 €; екскурсія в Дрезден + Мейсен -40 €; аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» -25 € (або парк Гейзелвінд-30 €); виїзна екскурсія в Ротенбург - про дер-Таубер - 30 €.

Файл: 

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA