Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 23.10.2018:  $: 28.20 грн.  €: 32.50 грн.

+38 044-486-7121

1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 15 днів

Images
Заголовок:
1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 15 днів
0

No votes yet

Price:760,00 €
Тип тура: 
Курсы английского для детей и подростков
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Летние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Лондон Курсы экскурсии Великобритания
ДатаМест
28.06.2019
30
04.07.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Краків - Ліберець - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор - Оксфорд - Стратфорт-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Прага - Краків  

Увага! Для оформлення візи до Британії - потрібно особисто бути на подачі документів!


Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: заміну місць розміщення і екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності, на рівноцінні.

Вартість туру:

для дітей: 760 євро + 870 грн + віза Великобританії (~ 125 євро) + 20 €, якщо немає біометр.паспорта!

для дорослих: 840 євро + 870 грн + візи Великобританії (~ 125 євро) + 20 € якщо немає біометр.паспорта!

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів

Збір групи на вокзалі. Виїзд до Львова.

2 день
Львів - Ліберець або Болеславець

Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі - Чехії. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд в Ліберець. Ночівля.

3 день
Транзит по території Німеччини

Сніданок. Виїзд до Дрездена. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавній столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, оперу Земпера і набережну «Брюльська тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд і розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

4 день
Кале-Дувр-Лондон

Сніданок. Виїзд в Кале. По дорозі відвідання Брюсселю. Оглядова прогулянка по центру міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св. Михайла, який б`ється із драконом і будинки на площі, також є одним із головних прикрас столиці. Прогулюючись по кварталу, порізаному лабіринтом тісних вуличок, побачите знамениту статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно, почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник із суміші різних мов. Виїзд в Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

5 день
Лондон

Сніданок. 09.00 - 12.00 Заняття. Ланч *. Виїзд в Лондон. Оглядова пішохідна екскурсія: Вестмінстерське Абатство - місце коронації англійських монархів, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулицю Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац - офіційна резиденція королеви Англії, і вулицю Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону, Національну галерею - сховище основної колекції картин. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

6 день
Лондон

Сніданок. 09.00-12.00 Заняття. Ланч *. Екскурсія до Віндзора - літньої резиденції Її Величності, закладену при Вільгельмові Завойовникові. Відвідування каплиці св. Георга, де поховані англійські королі, включаючи Генріха VIII і Георга VI, зал прийомів з гобеленами і полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає всі традиції і перекази героїчного минулого. Відповідно до одного із них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно у Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

7 день
Лондон

Сніданок. 09.00 - 12.00 Заняття. Ланч *. Екскурсія в серце Лондона - Сіті: Тауерський міст, впізнаваний у всьому світі, який є візитною карткою Лондона; відвідаємо фортецю Тауер, похмурі стіни якої бачили чимало крові, в тому числі і королівської. Зверніть увагу на Beefeaters - охоронців Тауера в розкішних мундирах. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

8 день
Лондон

Сніданок. 09.00 - 12.00 Заняття. Вручення сертифікату про закінчення курсів. Ланч *. Факультативно: відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому знаходиться музей Шерлока Холмса; Колесо огляду "Лондонське око»: відкривається чудова панорама міста з висоти 135 метрів! 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

9 день
Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Евоні

Сніданок. Ланч *. Поїздка в університетський Оксфорд. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста); Мертон коледж, церква. Св. Діви Марії, коледж Св. Трійці. Переїзд в мальовниче містечко Стратфорд - батьківщину Вільяма Шекспіра. Знайомство з містом. Відвідування будинку, де народився поет, церкву св. Трійці, де він вінчався з Анн Хетеуей. Побачимо надгробок великого Шекспіра. Ланч *. Продовження прогулянки: театр «Сван», Гарвард Хаус, що належить родині засновника Гарвардського університету. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

10 день
Лондон - Париж

Сніданок. 07.45 Виїзд із Лондона. 09.45 Посадка на паром. Прибуття до Кале і виїзд до Парижу. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомську площу. Підйом на Ейфелеву вежу. Розміщення в готелі. Ночівля.

11 день
Діснейленд на цілий день!

Сніданок. ¡Поїздка в Діснейленд - чарівний парк розваг, створений Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він вигідно відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. км), ступенем популярності і популярності (щороку сюди навідуються більш двадцяти мільйонів осіб!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії і уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося цілий день! Виїзд до Праги. Нічний переїзд.

12 день
Париж - Прага

Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія по Празі: Страговський монастир, Празький Град (старий Королівський палац, Президентський палац, собор св. Віта і монастир св. Георгія). Карлів міст, Староміська площа, Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська площа. Вільний час в Празі. Розміщення в готелі. Ночівля.

13 день
Прага - Краків

Сніданок. Екскурсія в Вишеград * (Vyšehrad) - стародавня фортеця на скелі, що височіє над Прагою. На цій екскурсії ми познайомимося з княжною Лібуше - мудрою пророком і засновницею чеського роду Пржемисловців, доторкнемся до чортовим камінню, які за переказами в особливо спекотні дні виділяють запах сірки; побуваємо в головному чеському храмі закоханих - Храмі святих Петра і Павла. Переїзд до Кракова, обід по дорозі *. Прибуття в столицю Польщі - Краків! Розміщення в готелі. Ночівля.

14 день
Краків - Львів

Сніданок. 09.00 Факультативно: відвідування Аквапарку «Водний світ» (озонована вода, 8 гірок загальною довжиною 40 м, спуск по чорній трубі з підсвіткою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій). 12:30 Шлях додому !!! Прибуття до Львова. Відправлення до Києва після 23: 00 ....

15 день

Прибуття до Києва.

У вартість входить
  • проїзд Київ-Львів-Київ;
  • проїзд автобус єврокласу (аудіо / відео, кондиціонер);
  • розміщення: Лондон - в сім'ях; готелі: Ліберець, на території Німеччини, околиці Парижа, Прага, Краків - готелі 2 * -3 *, зручності в номері; розміщення 2-3-4 місцеве;
  • харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - по програмі; екскурсії: Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж, Прага, Краків (без вхідн. квитків); мед.страховка (до 60 років) *.
Додатково оплачуються:
  • вхідні квитки в музеї, замки, Діснейленд і Аквапарк.

  • консульські послуги Посольства Великобританії (~ 125 євро) - уточнювати у менеджера

  • транзитна віза після 18 років - 35 €, якщо немає біометр.паспорта;

  • страховка після 60 років - 90 грн.

Вестмінстер, Абатство -20 / 25 €; ♦ Тауер з гідом -35 / 40 € ♦ Віндзор -30 € + 15/25 € (квиток); ♦ Музей мадам Тюссо -45 / 50 €, ♦ Колесо огляду - 35 €; ♦ Оксфорд & Стретфорд -50/55 €. ♦ Музей Шекспіра 15 €; ♦ Діснейленд -95 € (60 € - групова ціна, яка можлива при оплаті за три тижні до поїздки)), ♦ Ейфелева вежа -20 / 20 €; ♦ Вишеград -10 €; ♦ Аквапарк (Краків) -10 / 12 € (2 години)

Вказана вартість є приблизною, можливі коливання цін, дійсна для груп не менше 25 осіб. Відвідування екскурсійних об'єктів оплачується додатково, в ході програми.

Термін подачі документів до Посольства: не пізніше, ніж за 6 тижнів до початку туру.

Примітка: спеціальні вимоги при подачі документів запитуйте у менеджера при бронюванні.

Item Notice Color: 

Зареєструватися на тур

CAPTCHA

Введіть захисний код на зображенні

Image CAPTCHA