10.2 Львов | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

10.2 Львов

Images
Title:
10.2 Львів
Тип туру: 
Туры для школьников по Украине
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
екскурсії канікули школярі Львів Україна экскурсии каникулы школьники Львов Украина

Tabs

Описание тура

Пропонуємо провести час у Львові: найцікавіші екскурсії по Львову!

Дати виїзду: вересень, жовтень, листопад 2019.
 

менеджер:  Ксения Стаучан ks@santvalentin.com.ua

менеджер: Нина Стаучан n@santvalentin.com.ua

Программа тура
Дата
16.06.2020
1 день
Київ – Львів.

Зустріч на залізничному вокзалі. Виїзд з Києва потягом Київ - Львів. Відправлення потягу до Львову.

2 день
Львів.

Прибуття до Львова. Зустріч групи на залізничному вокзалі представником фірми: Посадка в автобус. №1 Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Львову + Личаківський цвинтар (3,5 години). Під час нашої екскурсії побачите: костел Св. Єлизавети, Св. Магдалени, монастиря Св. Лазаря, пам'ятник С. Бандері, собор Св. Юра, Національних університетів: «Львівська політехніка», ім. І. Франка; піднімемося на оглядовий майданчик гори Високий Замок, звідки відкривається прекрасний вид на все місто. Поселення в готель чи можливість залишити речі на рецепції. №2 «Майстер-клас по виливанню шоколадних левів!» * Вільний час. Ми пропонуємо відвідати: «Львівську майстерню шоколаду» * і першу «Майстерня Карамелі» - це двері в мініатюрний свято дитинства і цукеркового щастя. Вечеря в місті. Самостійно повернення в готель. Ночівля.

3 день
Львів.

Сніданок. Зустріч з гідом в центрі міста. №3 Пішохідна екскурсія «Середньовічний Львів», під час якої ви побачите: Площа Ринок, Оборонний монастир бернардинів, Аптеку-музей (1735 р.), Латинський кафедральний собор, Порохову вежу. Вільний час. Вечеря в місті. Самостійно трансфер на вокзал. Повертаємося додому! Посадка на поїзд Львів-Київ. Відправлення до Києва.

4 день
Київ.

Прибуття до Києва.

Примітки.

Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

Вартість туру:

1115 грн. +  залізничні квитки. Програма розрахована на 30 чол + 2 керівника

У вартість туру входить

Проживання 1 ніч в готелі тур.класу (розселення у 2-х і 3-х місних номерах зі зручностями); харчування: 1 сніданок, 2-вечері; екскурсії за маршрутом: автобусна оглядова по Львову + Личаківський цвинтар; пішохідна «Середньовічний Львів».

Додаткова оплачується

залізничні квитки Київ - Львів - Київ; вхідні квитки в музеї; факультативні екскурсії; власні витрати. «Майстер-клас по виливанню шоколадних левів!» 100 грн.

Примітка:  для оформлення туру нам потрібно знати прізвище, ім'я, дату народження + номер свідоцтва про народження дитини!

Цена тура
Цена:1 115,00 ₴
Заголовок 2: 

У вартість туру входить: Проживання 1 ніч в готелі тур.класу (розселення у 2-х і 3-х місних номерах зі зручностями); харчування: 1 сніданок, 2-вечері; екскурсії за маршрутом: автобусна оглядова по Львову + Личаківський цвинтар; пішохідна «Середньовічний Львів». Тривалість: 4 дні

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA