10.3 Одесса | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

10.3 Одесса

Images
Title:
10.3 Одеса
Тип туру: 
Туры для школьников по Украине
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
екскурсії канікули школярі Одеса Україна экскурсии каникулы школьники Одесса Украина

Tabs

Описание тура
Дати виїзду: вересень, жовтень, листопад 2019.
 

менеджер:  Ксения Стаучан ks@santvalentin.com.ua

менеджер: Нина Стаучан n@santvalentin.com.ua

Программа тура
Дата
13.09.2019
1 день
Київ - Одеса.

Зустріч на вокзалі укрзалізниці. Виїзд з Києва поїздом (купе) Київ - Одеса.

2 день
Одеса.

Прибуття потягом до Одеси. Зустріч і знайомство з групою, посадка в автобус. №1 Автобусна екскурсія «Оглядова по Одесі» (3 години). Аркадія, Французький бульвар, вул. Пушкінська, Соборна площа, вул. Дерибасівська, Міський сад, пам'ятник 12 стільця, пам'ятник Утьосову, Пасаж, Катерининська площа, Тещин міст, пам'ятник Дюку, Потьомкінські сходи, пам'ятник Пушкіну, Алея Зірок, театр опери й балету. Під час екскурсії заїдемо в готель і залишимо речі в штабному номері або по закінченню екскурсії. 11:30 - Вільний час, відвідування сувенірного ринку на Соборній площі. 12:00 Обід в міському кафе. Разом з груповода повертаємося в готель на громадському транспорті. 14:00 Поселення в готель. Вільний час.

Факультативно, можливе відвідування «Одеська кіностудія» або «піратський квест» для групи. Можна самостійно здійснити прогулянку в курортний район Аркадія. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

3 день
Одеса

Одеса. Сніданок у готелі. Виселення з готелю (речі можна залишити в штабному номері). Зустріч з Гідом. №2 Піша екскурсія "Палаци й храми Одеси». Обід в міському кафе. Вільний час для самостійних прогулянок по Одесі. Факультативно, можливе відвідування Музею «Контрабанди». Вечірнім поїздом повертаємося додому! Посадка на поїзд. Одеса-Київ. Відправлення до Києва.

4 день
Київ.

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

1740 гривень (для групи 16 + 1)

+ квитки Укрзалізниці - 1280 грн (№148 відправлення 15:46/№148) або 1550 грн (№105 відправлення 21:15/№148).

У вартість входить:

Зустріч на залізничному вокзалі в Одесі представником фірми; проживання в готелі 1 ніч, розміщення у 2-х, 3-х-місних номерах; харчування за програмою: (1 сніданок в міському кафе або готелі, 2 обіди в міському кафе); 1 автобусні екскурсії, 1 пішохідна екскурсія; груповода на 2 дні.

Цена тура
Цена:1 740,00 ₴
Заголовок 2: 

Міський сад, пам'ятник 12 стільця, пам'ятник Утьосову, Пасаж, Катерининська площа, Тещин міст, пам'ятник Дюку, Потьомкінські сходи, пам'ятник Пушкіну, Алея Зірок, театр опери й балету. Тривалість: 4 дні.

 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA