11.3 Швейцарія | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 25.05.2019:  $: 26.50 грн.  €: 29.65 грн.

+38 044-486-7121

11.3 Швейцарія

Images
Заголовок:
11.3 Угорщина-Австрія-Швейцарія
0
No votes yet
Цена:355,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
#Германия #Швейцария #школьники #экскурсии #туры
ДатаМест
23.03.2019
0

Описание тура 

Дьйор - Зальцбург - Цюріх (Райнфаль) - Люцерн - Ліхтенштейн - Мюнхен - Дьйор - Будапешт (Сентендре)

 

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Виїзд з Києва

Виїзд з Києва, поїздом Київ-Ужгород.

2 день
Ужгород -Дьyoр.

Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Дьйор - велике місто на північному заході Угорщини. За часів Римської імперії тут був місто Аррабона, а в 11 столітті на пагорбі Капталан над злиттям річок звели потужну Єпископську фортеця, що витримала потім не одну облогу. Прибуття. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.

 

3 день
Дьйор - Зальцбург.

Сніданок. Переїзд в Зальцбург. Оглядова екскурсія по Зальцбургу: палацово-парковий ансамбль «Мірабель» з його мальовничим партером, алеями і садками. Вийдемо до р.Зальцах, помилуємося панорамою Старого міста в кільці річки з його баштами, куполами, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахов, увінчаною фортецею Хоензальцбург. Пройдемо до фестивального дому і прогуляємося по урочистим площами «міста князя-архієпископа», доторкнемся до витоків міста на території бенедиктинського монастиря Св.Петра і відвідаємо Кафедральний Домський Собору. Ви назавжди запам'ятаєте неповторний Зальцбург - місто світової культурної спадщини. Розміщення в готелі на території Австрії. Ночівля.

 

4 день
Зальцбург - Цюріх.

Сніданок. Переїзд в Цюріх. Оглядова екскурсія по Цюріху: Великий Цюріхський собор Фрауенмюнстер (вітражі Марка Шагала), церква Святого Петра, квартал Нідердорф, Ратуша, площа Предігерплац, вулиця Банхофштрассе, квартал Ремісників, набережні Цюріхського озера і річки Ліммат. Поїздка до найбільшого в Європі водоспаду «Райнфаль» (Рейнський водоспад). Переїзд в околиці Цюріха. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

5 день
Люцерн - Ліхтенштейн - Мюнхен.

Сніданок. Виїзд в Люцерн, де Ви прогуляєтеся по історичному центру міста, а також побачите «найсумніший пам'ятник» в Європі - пам'ятник «Умираючому леву» ... Переїзд в м Вадуц - столицю князівства Ліхтенштейн. Транзит по території Швейцарії, Німеччини. Розміщення в готелі в районі Мюнхена. Ночівля.

 

6 день
Мюнхен - Будапешт.

Сніданок. Мюнхен - "саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп і в оточенні мальовничих озер. Екскурсія по Мюнхену - столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів місто, яке славиться унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій.Переезд в Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

7 день
Будапешт (Сентендре + музей марципанів).

Сніданок. Виселення з готелю. По можливості, відвідування «Музеу марципану» в Сентендре. Факультативно: оригінальний музей, відкритий в 1994 році кондитером Кароєм Сабо - це «Mузей марципану». Ми звикли бачити марципанові фігурки, що зображують зазвичай звіряток або казкових персонажів, що прикрашають торт іменинника. Такі твори мистецтва швидко тануть у роті винуватця торжества, залишаючи слід лише на святкових фотографіях в сімейних альбомах. Марципанові ж фігури, представлені в залах цього музею, не тільки відводять нас в світ казки, а й розповідають про різні моменти угорської історії. Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд в Ужгород. Посадка на поїзд № Ужгород-Київ. Відправлення.

 

8 день

Прибуття до Києва.

 

Вартість туру для дітей:
  • Для дітей: 355 € + 1280 гривень     
  • Для дорослих: 385 € + 1280 гривень

 

У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить:

■ проживання в готелях 2 * -3 * (околиці Д`єра, Зальцбурга, Цюріха, Мюнхена, Будапешт), 2 3-4-х місне розміщення; ■ харчування: сніданки; ■ екскурсійне обслуговування по маршруту; ■ проїзд на поїзді (купе); ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ медична страховка; ■ оформлення виїзних документів.

 

Додатково оплачується:

■ вхідні квитки та вартість екскурсій по програмі; ■ можлива доплата за вечері в Угорщині, орієнтовно 3 вечері х 10-12 євро. Приблизна вартість екскурсій при групі від 25 осіб

** Можливі незначні сезонні коливання цін на вхідні квитки, які будуть уточнюватися за місцем.

Екскурсії по туру: 115€, Зальцбург 20€, Цюріх + виїзд в Шафхаузен, водоспад Райнфаль 40€, Люцерн 35€, Мюнхен 20€, Сентендре, Музей марципану 15€.

30візовий центр + 35консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 

 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA