11.3 Швейцарія | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 19.07.2019:  $: 26.25 грн.  €: 29.50 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

11.3 Швейцарія

Images
Title:
11.3 Швейцарія
0
No votes yet
Цена:355,00 €
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
#Германия #Швейцария #школьники #экскурсии #туры
ДатаМест
26.10.2019
35

Опис туру 

Дьйор - Зальцбург - Цюріх - Райнфаль - Берн - Ліхтенштейн - Мюнхен - Дьйор - Будапешт (Сентендре)

 

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Програма туру: 
1 день
Виїзд з Києва

Виїзд із Києва поїздом Київ-Ужгород.

2 день
Ужгород -Дьyoр.

Прибуття до Ужгорода. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд у Дьйор - велике місто на північному заході Угорщини. За часів Римської імперії на цьому місці була Аррабона, а в XI столітті на пагорбі Капталан над злиттям річок звели потужну Єпископську фортец., що витримала не одну облогу. Прибуття. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.

 

3 день
Дьйор - Зальцбург.

Сніданок. Переїзд до Зальцбурга. Оглядова екскурсія по Зальцбургу: палацово-парковий ансамбль «Мірабель» з мальовничим партером, алеями й садками, краєвиди на р.Зальцах, панорама Старого міста з баштами, банями, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахов, на якій діймається величезна фортеця Хоензальцбург. Прогулянка до фестивального дому й площами «міста князя-архієпископа», доторкнемся до витоків міста на території бенедиктинського монастиря Св.Петра та відвідаємо Кафедральний Домський Собору. Неповторний Зальцбург - місто світової культурної спадщини, яке ви назавжди запам'ятаєте. Розміщення в готелі на території Австрії. Ночівля.

 

4 день
Зальцбург - Цюріх.

Сніданок. Переїзд до Цюріха. Оглядова екскурсія по Цюріху: Великий Цюріхський собор Фрауенмюнстер (вітражі Марка Шагала), церква Святого Петра, квартал Нідердорф, Ратуша, площа Предігерплац, вулиця Банхофштрассе, квартал Ремісників, набережні Цюріхського озера і річки Ліммат. Поїздка до найбільшого в Європі водоспаду «Райнфаль» (Рейнський водоспад). Переїзд на околиці Цюріха. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

5 день
Берн - Ліхтенштейн - Мюнхен.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берн - столицю Швейцарії. Символом міста є ведмідь, одна з визначних пам'яток міста - «Ведмежа яма». Королева Англії Єлизавета, одного разу відвідавши Берн, назвала його «самим квітковим містом Європи». Пішохідна екскурсія Берну: Сад Троянд, міст Ніддербрюке, вежа з астрономічним годинником, Бернський Собор, Ратуша, будинок Ейнштейна, міст Унтерторбрюкке, фонтан "Пожирач дітей", дзвіниця Цитглоггетурм (XII століття), Оперний театр, Ведмежа яма (де живуть ведмеді, які є почесними жителями міста і символом Берна!). Переїзд в місто Вадуц - столицю князівства Ліхтенштейн. Транзит по території Швейцарії, Німеччини. Розміщення в готелі в районі Мюнхена. Ночівля.

6 день
Мюнхен - Будапешт.

Сніданок. Мюнхен - «саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп й в оточенні мальовничих озер. Екскурсія по Мюнхену  - столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів місто, яке славиться унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики та бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Переїзд в Будапешт. Ночівля.

7 день
Будапешт (Сентендре + музей марципанів).

Сніданок. Виселення з готелю. За можливості, відвідування «Музею марципана» в Сентендре. Факультативно: оригінальний музей, відкритий у 1994 році кондитером Кароєм Сабо - це «Mузей марципана». Ми звикли бачити марципанові фігурки, що зображують зазвичай звіряток або казкових персонажів, які прикрашають торт іменинника. Вони схожі на витвори містецтв, а за мить тануть у роті винуватця свята та залишаються лише на святкових фотографіях у сімейних альбомах. Марципанові ж фігури, представлені в залах цього музею, не тільки переносять нас у світ казки, а й розповідають про різні моменти угорської історії. Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд до Ужгорода. Посадка на поїзд № Ужгород-Київ. Відправлення.

 

8 день

Прибуття до Києва.

 

Вартість туру для дітей:
  • Для дітей: 335€ + 1280 гривень.     
  • Для дорослих: 355€ + 1280 гривень.

 

У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить:

■ проживання в готелях 2 * -3 * (околиці Д`єра, Зальцбурга, Цюріха, Мюнхена, Будапешт), 2 3-4-х місне розміщення; ■ харчування: сніданки; ■ екскурсійне обслуговування по маршруту; ■ проїзд на поїзді (купе); ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ оформлення виїзних документів.

 

Додатково оплачується:

■ вхідні квитки та вартість екскурсій по програмі; ■ медична страховка 5 євро; ■ можлива доплата за вечері в Угорщині, орієнтовно 10-15 євро.

Екскурсії по туру: 150 євро
Приблизна вартість екскурсій при групі від 25 осіб.
■ Зальцбург 25€ ■ Цюріх + виїзд в Шафхаузен, водоспад Райнфаль 45€ ■ Берн 35€ ■ Мюнхен 25€ ■ Озерний край Зальцкаммергут 10€ ■ Князівство Ліхтенштейн 10€.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA