11.4 Тур «Прибалтика + Скандинавія» | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 15.11.2019:  $: 24.40 грн.  €: 26.90 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

11.4 Тур «Прибалтика + Скандинавія»

Images
Title:
Тур «Прибалтика + Скандинавия»
0
No votes yet
Цена:215,00 €
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
каникулы школьники дети экскурсии Скандинавия Литва Латвия Швеция канікули школярі діти екскурсії Скандинавія Литва Латвія Швеція
ДатаМест
26.10.2019
0
22.03.2020
30

Опис туру 

Дети <Транспорт> Автобус

Тур «Прибалтика + Скандинавія». 

Литва.  Латвія. Швеція!

Київ - Вільнюс - Тракай - Рига - Стокгольм - Юрмала - Київ

менеджер:  Батушан Наталия  batusya@santvalentin.com.ua

Місця на найближчі канікули.

Тур «Прибалтика-Скандинавія» відкриває перед вами двері до справжньої староєвропейської казки, котра починається неземними ароматами страв караїмської кухні в місті, прославленому знаменитим литовським князем Вітаутасом – Тракаї. Тут же знаходиться єдиний у всій східній Європі острівний замок. А чого буде вартувати зіркова плеяда готичної архітектури у Вільнюсі, котра плавно перейде в чарівну еклектику ренесансу, бароко, класицизму та романтизму у сучасній Ризі? Центральна частина її уже понад 10 років входить до культурного спадку ЮНЕСКО. Саме в Ризі відбудеться посадка на паром. Круїз мальовничими куточками Латвії буде супроводжуватися неймовірними смаковими поєднаннями добірних сортів прибалтійської риби з овочами гриль, авторськими салатами та десертами.

А як що обрати собі з десяток тематичних музеїв Стокгольму. У місті з розкішними Королівськими садами та палацами їх налічується понад 70. І кожен музей цікавіше попереднього. І як же на батьківщині «мами» Карлсона – Астрід Ліндгрен – не відвідати створений на її честь парк. А на закуску опинитися посеред лагідних вітрів та вод пляжу Юрмали. Це все можливо разом з Сант Валентином. 

Програма туру: 
1 день

15:00 Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі. Нічний переїзд в Литву. 

2 день
Тракай – Вільнюс.

Прибуття в Тракай. Тракай - стародавня столиця Литви, місто між трьома озерами. Сніданок в ресторані караїмської кухні. В меню відома караїмська страва - кибинай, являє собою пиріжки з тіста в формі полу місяця, з начинкою з нарізаного шматочками м'яса, з великою кількістю цибулі та спецій. За цю страву, яка стала виключно популярна, Литва має бути вдячна Великому князю Вітаутасу. Це він 600 років назад привіз в Литву караїмів, а ті – «кибинай». Дивовижно те, що в Литві проживали не більше двох-трьох тисяч караїмів, а «кибинай» мирно завоювали всю країну. Екскурсія в Тракай. Головна пам'ятка міста - славетний Тракайський замок (20 євро), який стоїть на острові посеред озера Гальве. Слід зауважити, що це єдиний острівний замок в Східній Європі. Тракайський замок - один із самих великих середньовічних оборонних споруд в Литві, він займає територію 1,8 гектара. Щоб потрапити в фортецю, відвідувачі повинні пройти два дерев'яних міста. Центром архітектурного ансамблю замку є княжий палац, оточений товстою фортечною стіною з оборонними вежами. Тут знімався всіма улюблений фільм «Пригоди електроніка».
Переїзд в столицю Литви - Вільнюс. Обід в готелі.
Екскурсія по Вільнюсу. Вам розкажуть історію міста, познайомлять з архітектурою.
Ви побачите Кафедральний собор, Вільнюський Університет - один зі старіших в Східній Європі, унікальний готичний ансамбль - костьолів Св. Анни та Бернардинцеві, церква Святого Духа, де покояться, загиблі за православну віру в XIV сторіччі, великі мученики Іоанн, Антоній і Євстафій, пройдете по древніх провулках міста, прогуляєтеся по єврейському кварталу, побачите найдавнішу П'ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Пройшовши Ратушну площу, ви кинулися до Святих Воріт - єдино збереженим воротам кріпосної стіни, захищала Вільнюс у XVI столітті.
Вільний час. Пропонуємо прогулянку по району Вільнюса – Республіці Ужупіс! Вони мають свій прапор, гімн, конституцію і, навіть, свого президента! Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Вільнюс – Рига.

Сніданок. Виїзд в столицю Латвії - Ригу! Екскурсія по Старій Ризі. Рига - найбільше місто з трьох прибалтійських столиць, найбільший політичний, адміністративний, індустріальний, науковий і культурний центр Латвії. По обох берегах Даугави розташувалися райони міста. Заснована в 1201 році, Рига вже в XIII столітті стає важливим торговим і діловим мостом між Сходом і Заходом, як місто Ганзейського союзу. Романський стиль, готика, ренесанс, бароко, класицизм, а також всі наступні напрямки та школи сформували зовнішній вигляд сучасної Риги. Ригу по праву називають столицею північного модерну. У місті - 160 цікавих пам'яток архітектури. У 1997 році центральна частина Риги була включена до Списку спадщини людства ЮНЕСКО. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, тривалість якої близько двох годин, ви дізнаєтеся про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомитеся з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя (будинку "Три брата", церква Св. Петра, Порохова вежа, церква св.Якова, Домський собор і багато іншого) Вільний час.

16:30 Трансфер в порт. Трансфер в порт, посадка на пором і відправлення в круїз. Розміщення в каютах. Відправлення з Риги о 17:30. Розміщення в каютах. Вечеря на поромі в ресторані зі шведським столом. Широкий вибір страв на будь-який смак - різноманітні овочеві, рибні та м'ясні страви, салатний бар, холодні закуски, десерти. До вечері шведського столу входять наступні напої: чай, кава і молоко, пиво, вино, безалкогольні напої. Ночівля на поромі.

4 день
Стокгольм.

Сніданок на поромі в ресторані зі шведським столом - смачний і ситний сніданок для всіх. Гарячі бутерброди, омлет, сосиски, салат, кукурудзяні пластівці з йогуртом і багато інших ранкові страви. До сніданків шведського столу входять наступні напої: чай, кава, молоко, сік і вода. 10:30 прибуття в Стокгольм. На громадському транспорті їдемо в центр міста і також повертаємося в порт, орієнтовно 10 євро у дві сторони з людини ..

Зустріч з Гідом і пішохідна екскурсія по прекрасному місту Стокгольму (25 євро).

Оглядова екскурсія по історичній частині міста: Старе місто XIII століття - Гамла Стан, Ратуша, Рідерхолмськая церква, Королівські сади, Королівський палац і урочиста зміна варти. Ви зможете прогулятися по вузьких вулицях, мощених бруківкою і купити сувеніри на пам'ять. У столиці Швеції понад 70 музеїв, один цікавіше іншого. У вільний час Ви можете відвідати унікальний музей «Васа» * (30 євро), в якому знаходиться військовий корабель XVII століття, який затонув під час першого ж плавання; тематичний парк Астрід Ліндгрен «Junibaсken», де можна зустрітися і пограти з персонажами шведських казок, включаючи Пеппі-Довга Панчоха і Карлсона.

15:30 повернення громадським транспортом в порт. 17:00 (шведський час) відправлення в Ригу. Додатково: * Вечеря на поромі (шведський стіл). Ночівля на поромі.

5 день
Рига - Юрмала.

На поромі додатково: * Сніданок в ресторані зі шведським столом.

11:00 прибуття в Ригу. Запрошуємо на екскурсію в Юрмалу (20 євро) відомий курорт Прибалтики, що знайомить з унікальною архітектурою міста - багато декорованими дерев'яними садибами в стилі Югенстиль, внесли до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Прогуляємося вздовж пляжів прохолодного Балтійського моря. Пляжі Юрмали славляться білим кварцовим піском. Вільний час. Переїзд в Україну.

6 день. Київ

Прибуття у Київ у другій половині дня.

Вартість туру:

для дітей:  215 EUR  + 75 EUR за харчування 5 разів  (1 сніданок у Тракаї, 1 обід у Вільнюсі, 1 обід у Ризі, 1 сніданок на поромі, 1 вечеря на поромі).

Ще додатково можна замовити харчування на поромі на шляху назад Стокгольм - Рига:

  •  + 1 сніданок на поромі: дорослим -14.50 EUR/дітям від 12 до 17 років – 11.50 EUR               
  •  + 1 вечеря на поромідорослим – 40.00 EUR, дітям від 12 до 17 років – 25.00 EUR
У вартість входить
  • проїзд автобусом з Києва по маршруту

  • проживання в готелі 2-3 *** з сніданком

  • 1 сніданок у Тракаї, 1 обід у Вільнюсі, 1 обід у Ризі, 1 сніданок на поромі, 1 вечеря на поромі

  • розміщення в каютах економ - класу (без вікна) на поромі Рига - Стокгольм - Рига, без харчування

  • оглядові екскурсії Вільнюс, Рига

  • медична страховка

  • керівник групи на маршруті

Додатково оплачюється

Вхідні квитки у музеї та замки;  факультативні екскурсії - 95 євро; сніданки, обіди, вечері; витрати на проїзд у громадському транспорті у Стокгольмі!

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA