1.2 Англия & Объединенная Европа (курсы + экскурсии). 13 дней | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

1.2 Англия & Объединенная Европа (курсы + экскурсии). 13 дней

Images
Title:
1.2 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 13днів
Тип туру: 
Курсы английского для детей за границей
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Літні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
экскурсии школьники курсы Париж Великобритания Лондон Диснейленд

Tabs

Описание тура

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Краків - Дрезден - Брюссель - Лондон - Віндзор - Оксфорд - Стратфорт-на-Ейвоні - Париж (Діснейленд) - Вроцлав

Увага!

Для оформлення 2-х віз - потрібно двічі здавати відбитки пальців (на Британію + для транзитної візи). А якщо ви вже здавали відбитки пальців на шенген у 2015, тоді здаєте відбитки тільки на Британію!

Місця на найближчі канікули.

Корисні поради

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Список документів: Великобританія + Європа (автобус)

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: заміну місць розміщення і екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності, на рівноцінні.

Вартість туру:

для дітей: 685 євро + 1280 грн + страховка 7 € + візи Великобританії (~ 135 євро).

для дорослих: 750 євро + 1280 грн + страховка 7 € + візи Великобританії (~ 135 євро).

Курс валют згідно з міжбанківським, на сьогодні.

Программа тура
ДатаМест
20.03.2020
29
1 день
Київ-Львів.

Збір групи на вокзалі. Виїзд до Львова.

2 день
Львів-Краков.

Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель — королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Переїзд і ночівля на території Польщі або Німеччини. Ночівля.

3 день
Транзит по території Німеччини

Сніданок. Виїзд Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, оперу Земпера і набережну «Брюльська тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Вільний час. Транзит по території Німеччини. Переїзд і розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

4 день
Кале-Дувр-Лондон.

Сніданок. Виїзд в Кале. Відвідування Брюсселя. Оглядова прогулянка по центру міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св. Михайла, який відбиває дракона і будинками на площі, що також є одним із головних прикрас столиці. Прогулюючись по кварталу, порізаному лабіринтом тісних вуличок, побачите знамениту статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник із суміші різних мов. Виїзд в Кале. 18:50-Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

5 день
Лондон.

Сніданок. 09.00-12.00 Заняття. Ланч *. Виїзд до Лондона. Оглядова екскурсія: Вестмінстерське Абатство - місце коронації англійських монархів, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулиця Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац - офіційна резиденція королеви Англії, і вулиця Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону, Національну галерею - сховище основної колекції картин.

■ Факультативно: «політ» на колесі огляду LONDON EYE, де протягом 40 хвилин Ви насолодитеся панорамою «столиці світу» з висоти 135 метрів і побачите увесь Лондон як на долоні! 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

6 день
Лондон.

Сніданок. 09.00-12.00 Заняття. Ланч *.

■ Факультативно: Екскурсія до Віндзору - літньої резиденції Її Величності, закладеної при Вільгельмі Завойовникові. Відвідування каплиці св. Георга, де поховано англійських королів, включаючи Генріха VIII і Георга VI, зал прийомів із гобеленами і полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає всі традиції і перекази героїчного минулого. Відповідно до одного з них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно у Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

7 день
Лондон.

Сніданок. 09.00-12.00 Заняття. Ланч *.

■ Факультативно: відвідування Лондонського Тауера, одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який протягом девятсотлітньої історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей і скарбницею, а також в'язницею, місцем страти і навіть зоопарком! Сьогодні Тауер залишається фортецею для зберігання безцінних коштовностей королівської скарбниці. Ви зможете познайомитися з унікальною експозицією старовинної зброї, яка розташувалася в Білій Вежі, а також здійснити подорож по коморі скарбів Британської корони. У Тауері можна побачити знаменитих бифитерів - зберігачів палацу, одягнених в традиційні барвисті костюми, які є одним із символів Лондона, як і сам Тауер ... Побачите Тауерський міст, впізнаваний у всьому світі, і який є візитною карткою Лондона. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

8 день
Лондон – Оксфорд – Стратфорд-на-Эвоні.

Сніданок. 09.00-12.00 Заняття. Вручення сертифікату про закінчення курсів. Ланч *.

■ Факультативно: поїздка в університетський Оксфорд. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста); Мертон коледж, церква. Св. Діви Марії, коледж. Св. Трійці. Переїзд до мальовничого містечка Стратфорд - батьківщини Вільяма Шекспіра. Знайомство з містом. Ланч *. Продовження прогулянки: театр «Сван», Гарвард Хаус, що належить родині засновника Гарвардського університету. 20.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

9 день
Лондон - Париж.

Сніданок. 07.45 Виїзд із Лондона. 09.45 Посадка на паром. Паромна переправа. Переїзд до Парижу. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомську площу. Підйом на Ейфелеву вежу. Розміщення в готелі. Ночівля.

10 день
Діснейленд на цілый день!

Сніданок.

♦ Поїздка до Діснейленду - чарівного парку розваг, створеного Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він вигідно відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. км), ступенем популярності (щороку сюди навідуються більше дванадцяти мільйонів осіб!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії і уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося увесь день! Виїзд до Вроцлава. Нічний переїзд.

11 день
Аквапарк «Palm Beach» під Нюрнбергом.

Сніданок *. (Після нічного переїзду сніданку не передбачено!)

♦ Факультативно: відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга - Palm Beach – усі, хто бажає, відправляться у водну подорож в один із найбільших аквапарків Німеччини: сауна або лазня і просто розважаться на гірках Palm Beach! Переїзд до Вроцлава. Розміщення в готелі. Ночівля.

12 день
Вроцлав-Львів.

Сніданок. 07.00 Факультативно пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це один із найбільших і найкрасивіших міст Польщі. У середньовіччі він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом із його затишними парками надають місту особливої чарівності. Дорога додому!!! Прибуття до Львова. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

13 день

Прибуття до Києва.

Примечание. Организаторы тура оставляют за собой право внесения изменений в программу: замену мест размещения и экскурсионных объектов, а также порядок их следования, на равноценные.

До вартості входить:
 •          проїзд Київ-Львів-Київ

 •          проїзд автобус єврокласу (аудіо / відео, кондиціонер)

 •          розміщення: Лондон - в сім'ях; готелі: на території Польщі, Німеччини, околиці Парижу - готелі 2 * -3* зі зручностями в номері; розміщення 2-3-4 місцеве;

 •          харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - за додаткову плату

 •          екскурсії: Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж (без вхідн. квитків);

Додатково оплачується:
  •          вхідні квитки до музеїв, замки, Діснейленд і Аквапарк.

  •          консульські послуги Посольства Великобританії (~ 135 євро) - уточнювати у менеджера

  •          транзитна віза після 18 років - 20 €, якщо немає біометр. паспорта

  •          медицинска страховка – 7.

Вартість факультативних програм і вхідних квитків (діт. / Дор.) *

Пакет экскурсий в Англии 270/275 евро:  Собор св.Павла - 20 евро; Тауэр с гидом - 35/40 евро; Виндзор с входным билетом –50 евро; Музей мадам Тюссо - 45/50 евро; ♦ Колесо обозрения – 40 евро; ♦ Оксфорд & Стрэтфорд - 55 евро, ♦ Аквариум – 25/30 евро или Лондонское подземелье London Dungeon - 30/35 евро.

 Пакет экскурсий Париж, Нюрнберг:  Диснейленд - 95 евро оплата за 3 недели до поездки,  Эйфелева башня - 25 евро или кораблик по Сене - 20 евро; ♦  аквапарк «Palm Beach» - 25 евро или Нюрнберг – 20 евро.

* Вказана вартість є приблизною, можливі коливання цін, дійсна для груп не менше 25 осіб. Відвідування екскурсійних об'єктів оплачується додатково, під час програми.

Цена тура
Цена:685,00 €

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA