15 Прага-Дрезден, без нічних - весенние каникулы | Туроператор Сант Валентин

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 25.09.2020:  $: 28.35 грн.  €: 33.12 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

15 Прага-Дрезден, без нічних

Images
Заголовок:
15 Прага-Дрезден, без нічних
0
No votes yet
Цена:205,00 €
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Осінні канікули
Зимові канікули
Транспорт: 
автобус
Tags: 
#Чехия #школьники #экскурсии #Европа #туры
ДатаМест
24.10.2020
30

Опис туру 

Краків - Прага - Дрезден - Вроцлав
менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua
+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)
Програма туру: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд до Львова.

2 день
Львів-Прага

Прибуття до Львова і посадка в автобус. По дорозі коротка зупинка у Кракові. Ви відвідаєте Вавель - королівську резиденцію на березі Вісли. Обід * за додаткову плату. Прибуття до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Прага

Прага. Сніданок. Прага. Оглядова екскурсія по старій добрій Празі, по місту, який неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста — Вацлавську і Староместську площі, собор Святої Діви Марії, міську ратушу з чудовими астрономічним годинником, Карлів міст, Страговський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св.Віта і св.Іржі, Золота вуличка), Порохову вежу, Муніципальний будинок і багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати в прекрасних чеських ресторанах і зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч творів мистецтва). * Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Факультативно: пропонуємо відвідати Празьку пам'ятка Вишеград — це район і перша середньовічна фортеця міста (1003 рік!), З неприступних стін якої, княгиня Лібуше промовила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св.Петра і Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св.Валентина. Легенди, міфи та перекази під час екскурсії, а чого тільки варта вид, що відкривається з Вишеграда! Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Прага–Дрезден–Вроцлав

Сніданок. Факультативно (35 євро) виїзд до Дрездена - стародавньої столиці Саксонії, «чудового міста». Радимо побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, оперу Земпера і набережну «Брюльська тераса», яку називають «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Відвідування Дрезденської картинної галереї (дод. плата) - зібрання європейського живопису 15 - 18 ст. Своєю всесвітньою славою музей зобов'язаний колекції картин художників Італії та Нідерландів. Переїзд до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день
Вроцлав

Сніданок. Факультативно (10 євро) пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це одне з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. У середньовіччі воно вважалося конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі. На території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом ыз його затишними парками надають йому особливої чарівності. Виїзд до України. Прибуття до Львова. Відправлення поїздом до Києва.

6 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхної послідовності - на рівноцінні.

для дітей:         205€ + страховка 5€ + 1280 гривен
для дорослих:  230€ + страховка 5€ + 1280 гривен

До вартості входить:

Проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання отель 2 - 3 *; харчування - сніданки; супровід керівником по всьому маршруту; екскурсійне обслуговування за програмою; оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

♦ Вхідні квитки до музеїв, замків і факультативні екскурсії. 60€ = (Вишеград -10€; Дрезден -35€; Вроцлав -15€). ♦ Також, обіди / вечері від 9-14€ медичне страхування по маршруту - 5€.

Країни 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA