15.5 Вена - Мюнхен (Замки Баварии) | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

15.5 Вена - Мюнхен (Замки Баварии)

Images
Title:
15.5 Відень - Мюнхен (Замки Баварії)
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
#Австрия #Венгрия #школьники #экскурсии #Европа #туры

Tabs

Описание тура
Діти <Транспорт> Поїзд - автобус 
 
Без нічних переїздів! 
 
менеджер: Батушан Наталия   batusya@santvalentin.com.ua
Программа тура
Дата
03.07.2019
1 день
Київ - Ужгород

Виїзд в Ужгород.

2 день
Ужгород-Відень

Прибуття в Ужгород і посадка в автобус. Переїзд до столиці Австрії - Відня. По дорозі можливе відвідування (10 євро) Сентендре - найвідвідуваніший центр закруту Дунаю, де нас чекає пішохідна екскурсія по місту-музею під відкритим небом, де майстерні художників і ремісників чергуються сувенірними крамничками, маленькими музеями: кераміки, вина, іграшок. Ми відвідаємо найвідоміший і єдиний у світі  Музей марципану (вхідний квиток самостійно), відкритий в 1994 році кондитером Кароєм Сабо, який демонструє художню фантазію кондитерів: фрагменти казок, динозаври в людський зріст, фігура Майкла Джексона, угорські королі, святкові торти .. ..і все це зроблено з марципану !! Там ви обов'язково купите «їстівний сувенір» ... Переїзд до Відня. Розселення в готелі. Ночівля.

3 день
Місто Відень «must see»!

Сніданок. Вас чекає різдвяний Відень - це красиво, незвичайно ошатно, а ще це «смачно»! Оглядова екскурсія по Відні. Під час пішохідної екскурсії по історичному центру міста ми побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. Переїзд в Мюнхен. Ночівля.

4 день
Мюнхен-Нойшванштайн
Сніданок. Мюнхен - "саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп і в оточенні мальовничих озер. Екскурсія по Мюнхену - столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів, місто славиться не тільки своїм пивом, а й унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Для бажаючих, можемо запропонувати відвідати Палац Німф * (Нимфенбург) Цей палацовий комплекс, що вражає своєю розкішшю і красою, і по праву вважається однією з головних визначних пам'яток Мюнхена! Назва цього літнього палацу Віттельсбахів налаштовує на легковажний лад - замок німф. Скромний, спочатку, палац був призначений дружині одного з баварських королів, як подарунок за народження спадкоємця. У багатьох країнах на цьому справа б і закінчилося, але не такими були Виттельсбахи. Протягом двох століть кожен новий власник замку прилаштовував до нього щось "від себе". В результаті: сьогодні Нимфенбург - цілий комплекс будівель, протяжністю понад 700 метрів.
Розміщення в готелі. Ночівля.
5 день
Мюнхен - Дьйор

Сніданок. Факультативно: відвідання замку Нойшванштайн *, найзнаменитішого замку на світлі, побудованого останнім королем Баварії Людвігом II. Замки казково красиві, і тому Людвіга II називають "казковим королем", а його замки "казковими". На місцевому автобусі ми піднімемося по серпантину до містка Маріенбрюке і далі пішки піднімемося до замку. По дорозі буде панорамний майданчик з видом на замок дитинства Людовика - замок Хоеншвангау. Екскурсія всередині замку Нойшванштайн буде проходити з аудіо гідом (35 хв.). Вас познайомлять з історією його будівництва, розкажуть цікаві факти з життя короля, проведуть по найкрасивіших кімнатах: тронний зал, спальня короля, штучний грот, приймальня, співочий зал та ін. Переїзд в Дьйор. Розміщення в готелі. Ночівля.

6 день
Дьйор-Ужгород

Сніданок. Виїзд в Україну. Прибуття в Ужгород. Відправлення поїздом до Києва.

7 день

Прибытие в Киев.

Примітка
Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.
Вартість туру:

до 18ти: 290 + страховка 5+ 1280 гривень після 18ти: 310 євро + страховка 7€ + 1280 гривень

Курс валют згідно з міжбанківським на сьогодні.

У вартість входить:

Проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання готель 2 3 *; харчування - сніданки; супровід керівником по всьому маршруту; екскурсійне обслуговування по програмі; мед.страховка; оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються:
Вхідні квитки в музеї, замки, аквапарк, купальні й факультативні екскурсії.
Сентендре -10 €; екскурсія по Відні 15 €; екскурсія по Мюнхену - 15 €; Палац Нимфенбург - 15 €; Виїзна екскурсія в Нойшванштайн-35 €;
обіди / вечері від 8 € (Угорщина), від 15 € (Відень, Мюнхен).
30візовий центр + 35консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 
Цена тура
Цена:290,00 €

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA