15.5.1 Краків - Закопане | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 15.11.2019:  $: 24.40 грн.  €: 26.90 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

15.5.1 Краків - Закопане

Images
Title:
15.5.1 Краків - Закопане
0
No votes yet
Цена:170,00 €
Тип туру: 
Зимові канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
каникулы школьники зимние экскурсии Краков
ДатаМест
25.12.2019
30

Опис туру 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Краків (Величка, Краківський Зоопарк, Єврейський Квартал Казімєж, Galeria Krakowska) - Закопане (Chochołowskie Termy, Крупалувка) - Ланьцут (палац графів Потоцьких)

Краків в перекладі з польської «місто королів». Щотижня сюди навідується близько 3 тис. туристів, щоб побачити величну красу Вавельського палацу, котрий розкинувся на мальовничому березі Вісли. Тур Краків-Закопане гарантує незабутні враження кожному мандрівнику. Ринковий майдан, старовинні костели, Єврейське містечко – чудові місця для прогулянки. Для любителів чогось справжні незвичного є екскурсія в Соляну шахту, в котрій сіль видобувається на глибині понад 180 м. Щоб відновити сили та піймати хвилю відпочинку ми доставимо вас до знаменитого термального курорту Chochołowskie Termy поблизу Закопаного. Тут біля татранських гір розташовано понад 30 критих і відкритих басейнів з лікувальною водою. А отримати задоволення від вишуканих солодощів та гарної музики мандрівники зможуть посеред вуличних ліхтарів центру Крупалувка. Приїхати з пустими руками просто неможливо. В Galeria Krakowska в Кракові перед від'їздом безліч чудових речей та незвичайних сувенірів.

Програма туру: 
1 день

Посадка на поїзд Київ-Перемишль о 6:00 ранку. Прибуття в м.Перемишль. Пересадка в автобус і виїзд до Кракова. Відвідування Королівських соляних копій "Величка" - це один з найцінніших пам'яток матеріальної та духовної культури на польських землях, який щорічно відвідує понад мільйон туристів з усього світу. Соляна шахта, яка зображає методи видобутку солі протягом семи століть, являє собою коридори й галереї на семи підземних рівнях на глибині від 57 м. До 198 м., Загальною довжиною понад 200 км. після Екскурсія по Старому Кракову: Краків — прекрасний і неповторне місто з тисячолітньою історією. Це також культурна і туристична столиця Польщі. Варто пройтися по вузьких вулицях Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, перейнятися його атмосферою і, зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки. Можливість вечері в ресторанах (за дод. плату). Розміщення в готелі. Ночівля.

2 день

Сніданок. Відвідування Краківського підземного музею — після розкопок під головною ринковою площею міста, були знайдені культурні шари середньовічного міста з безліччю цікавих залишків різних будівель і предметів, в результаті був відкритий суперсучасний і найбільший в Європі підземний музей, в якому за допомогою останніх технологій демонструються експонати з середніх століть. Повернення в готель. Після можливість відвідування: Краківського Зоопарку: де представлені близько 1.500 тварин 260 видів. Площа зоопарку становить 17 га. Щорічно зоопарк відвідує близько 300 тисяч осіб. Повернення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виїзд у відомий гірськолижний курорт Закопане: Відвідування термальних джерел Chochołowskie Termy: Термальний курорт в Хохолове є одним з найбільших комплексів для відпочинку біля підніжжя татранських гір. Комплекс розташований між Вітвом і Хохолув в 15 км від центру Закопане. Тут працює понад 30 критих і відкритих басейнів, в тому числі 8 гідромасажних, з загальною площею всієї поверхні води 3000 м2. На особливу увагу заслуговує лікувальна зона, в якій знаходяться бочки з водою насиченою сірководнем і термальний басейн з солоно - йодованою водою. Після Виїзд на центральну вулицю Крупалувка, на якій туристи зможуть познайомитися з чарівною атмосферою курортного міста під акомпанемент вуличних акторів і національних ласощів. Повернення в готель. Ночівля.

 

4 день

Сніданок. Відвідування саду експериментів імені Станіслава Лема: У Кракові є дуже цікавий парк або як його називають "Сад дослідів ім. Лема". Парк був названий на честь відомого футуролога, фантаста і письменника Станіслава Лема. Поляки вважають його своїм, українці своїм (адже він народився і виріс у Львові). Лем був автором фундаментальної праці "Сума технології" і взагалі вклав незаперечний внесок в культуру і науку сучасності. Виїзд в Перемишль. Посадка на поїзд Пшемисль-Київ. Прибуття до Києва о 23:53.Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні).

Вартість туру:
  • До 18 ти років 170 євро + 1680 грн.

  • Після 18 років 190 євро + 1680 грн.

У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить:

■ Проїзд поїздом ІНТЕРСІТІ 2 клас (ціна квітка проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) ■ Автобусне обслуговування по маршруту ■ Проживання в готелі 3 *, 2-x; 3-х; місне розміщення, номери з вигодами в номері, ■ Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за доп. плату ■ оформлення виїзних документів.

Дополнительно оплачиваются

До 16-ти / після 16-ти: ■ Краківський підземний музей - 12/15 євро. ■ Виїзд у Велічку з вхідним квитком - 30/35 євро ■ Виїзд в Закопане - 25 євро ■ Відвідування Chochołowskie Termy - басейни 4 години - 27 євро, сауни 4 години - 27 євро, басейни + сауни 4 години - 35 євро. ■ Страховка по маршруту - 4 євро. ■ Відвідування Садів Лема - 10/15 євро. ■ Відвідування Краківського Зоопарку - 10/15 євро.

Країни 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA