16 Австрія - Угорщина Без нічних | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 22.03.2019:  $: 27.30 грн.  €: 31.10 грн.

+38 044-486-7121

16 Австрія - Угорщина Без нічних

Images
Title:
16 Австрія - Угорщина Без нічних
0
No votes yet
Цена:185,00 €
Тип тура: 
Весенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
#Австрия #Венгрия #школьники #экскурсии #Европа #туры
ДатаМест
24.03.2019
0
27.04.2019
18
29.06.2019
30

Описание тура 

Чоп – Мішкольц - Тапольце - Будапешт - Відень - Ужгород

Іноді за особливими враженнями не варто вирушати занадто далеко. Наприклад, сусідня Угорщина готова дивувати гостей - красунею-столицею, фортецями і гарячими джерелами, балувати їх солодощами - торт «Добош» і солодкі фігурки з марципану знамениті на увесь світ.

І нехай у неї немає моря, зате є сотні купалень з теплою мінеральною водою. Вона б'є тут з-під землі всюди, як в Мішкольці, так і в Будапешті, куди заведе нас цей маршрут. Ось вам і диво-тур на канікули: відпочинеш і стільки нового побачиш і дізнаєшся!

менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

 

Программа тура: 
1 день
Київ - Чоп.

Збір групи на вокзалі. Виїзд із Києва поїздом.

 

2 день
Ужгород – Будапешт

Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд до столиці Угорщини, Будапешт. Вільний час і знайомство з містом. (Факультативно) Прогулянка на кораблику по Дунаю: мости і набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

3 день
Будапешт – Відень

Сніданок. (Факультативно) виїзд до Відня. Оглядова екскурсія по Відні. Під час автобусно-пішохідної екскурсії по історичному центру міста ми відвідаємо Будинок Хундертвассера. "Це будинок, який не відповідає жодним стереотипам і нормам. Це будинок був задуманий, спроектований і оформлений художником як подорож в незвідану країну, де вікна мають свої права, де дерева на даху, де природа і людина зустрічаються для створення першого вільного будинку.. . Мрія стає реальністю "також побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. За бажанням відвідування зоопарку Шенбрунн: В даний час Віденський зоопарк Шенбрунн вважається одним з найсучасніших і найкращих зоопарків світу. Вольєри для тварин сконструйовані таким чином, що надають їм багато місця й умови, близькі до природних. Тут живуть понад 700 видів тварин - від сибірського тигра до коал і індійських носорогів. Повернення в Будапешт.

 

4 день
Будапешт

Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту - «перлині на Дунаї», як називають одну з найкрасивіших столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам'ятками столиці: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчя, Кріпосного району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша - місце проведення церемоній коронації й вінчання королів), знаменитим будинком Парламенту [логотип ЮНЕСКО], Будайського палацу, оглядового майданчика на гору Геллерт, Цитадель, вул. Ваци. По можливості відвідування базиліки св. Іштвана. Поїздка в Сентендре. Відвідування музею марципанів. Після екскурсії: відвідування Будапештського Аквапарку «Aquaworld»: Один з найвідоміших аквапарків з безліччю башточок і підвісних містків. Знаходиться в Пешті. Стилізований під індуїстські храми Камбоджі. Тут є копія найбільшого у світі храму Ангкор-Ват або Ангкорвоат. Спеціально для дітей передбачені ігровий майданчик, численні гірки і підігріваються басейни. Вільний час для шопінгу. Переїзд, в найвідоміший курорт Угорщини, Мішкольц-Тапольце. Ночівля.

 

5 день
Мішкольц-Тапольце-Ужгород

Сніданок. Відвідування унікальної, не тільки в Угорщині, але й в Європі, термальної купальні, де мінеральні води б'ють прямо зі скель, а світлові ефекти й підземна річка перетворюють купання в особливу насолоду ... (Не забудьте взяти з собою купальні приналежності!). Виїзд в Україну. Перетин кордону. Посадка і виїзд поїздом до Києва.

6 день

Прибуття до Києва за розкладом.

 
Примітка

Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

 

Вартість туру:
  • для дітей: 185 € + 1280 гривень
  • для дорослих: 210 € + 1280 гривень

 

До вартості входить:
  • проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер).
  • проживання: готель 3 *; • харчування: сніданки
  • екскурсії: за програмою;
  • супровід керівником групи, медична страховка, оформлення виїзних док.

 

Додатково оплачується:
  • вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії;
  • проїзд на міському транспорті (1-1,5 євро); обіди (8 євро), вечері (8-12 євро);
  • 30візовий центр + 35консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 
Вартість вхідних квитків діти / дорослі:

Купальні в Мішкольц Тапольце 15/20€ - Екскурсія до Відня - 35€ - Прогулянка на кораблику (20€). - Музей марципану + Сентендре 10€ - Aquaworld - 20/25€ (до 14-ти / після 14-ти). - Віденський Зоопарк - 18/25€.

 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA