17.2 Італія. Відпочинок на морі. | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

 

Курс валют 19.09.2019:  $: 24.90 грн.  €: 27.50 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

17.2 Італія. Відпочинок на морі.

Images
Римини
РиминиВенецияСан-МариноЛюбляныБолонья
Заголовок:
17.2 Италия. Отдых на море.
0
No votes yet
Цена:590,00 €
Тип туру: 
Море
Автобусні тури для школярів по Європі
Літні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Италия море отдых каникулы школьники
ДатаМест
30.06.2019
0

Опис туру 

 § Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

 
Сентендре - Любляна - Белларія (Сан-Марино, Болонья, Равенна, Рим) - Венеція - Будапешт
 
Вартість туру: 590 € + 1280 гривень (доплата за 2-х місцевий номер в Белларія  30 євро з людини).
 
менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua
+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)
 
Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміну місць розміщення і екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні.
Програма туру: 
1 день
Київ-Ужгород

Виїзд з Києва, потяг Київ-Ужгород.

2 день
Мукачево-Сентендре- Надьканіжа.

Прибуття в Мукачево / Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Сентендре - найвідвідуваніший центр Дунаю, де нас вас чекає пішохідна екскурсія по місту-музею під відкритим небом, де майстерні художників і ремісників чергуються з  сувенірними крамничками і маленькими музеями: кераміки, вина, іграшок. Ми відвідаємо найвідоміший і єдиний в світі Музей марципану (вхідний квиток самостійно). (240 км) Переїзд. Розміщення в готелі (Угорщина). Ночівля.

3 день
Надьканіжа - Любляна - Белларія.

Сніданок. (260 км) Переїзд в Любляну - столицю Словенії. Пішохідна екскурсія по Любляні - однієї з найменших евростоліц, а подивитися тут є чого! Центральна площа словенської столиці - Площа Прешерна, оцінимо архітектурне рішення Потрійного моста або як його ще називають, Трехмостье; подивимося Францисканський собор, пройдемося по вулиці Міклошича з розташувалися на ній престижними готелями і бутиками від всесвітньо відомих брендів, помилуємося її неповторною бароковою архітектурою. А ще, дізнаємося про загадкову і дуже інтригуючу легенду виникнення Моста Драконів ... (500 км) Переїзд в Булларія. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

4 день
Ріміні.

Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний час. Белларія - відомий, як пляжний курорт. Це один з найстаріших морських курортів Італії - користується незмінною популярністю протягом багатьох років. Вечеря. Ночівля.

5 день
Белларія

Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно: (25 км) поїздка Сан-Марино - це одне з найменших, одного з найдавнішого сучасних держав Європи. Історичний центр Сан-Марино перебуває на висоті 750 м. Над рівнем моря, на вершині гори Монте-Титано звідки відкривається неймовірний вид. Головні пам'ятки: міська площа з палацом, собор Святого Марино, Музей тортур, Музей курйозів, панорамні площадки, фунікулер. Вільний час. Повернення в Белларія. Вечеря. Ночівля.

6 день
Белларія

Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно: Мірабіландія - парк атракціонів розділений на 7 зон і ще водна частина! Крім 40 атракціонів, в парку цілий день проходять різні шоу, серед яких, коронне шоу, яке є візитною карткою парку «Поліцейська академія». Вільний час. Вечеря. Ночівля.

7 день
Белларія

Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

8 день
Ріміні.

Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно: (60 км) поїздка в Равенну - невелике містечко зі славним минулим, розташований в тихому місці на узбережжі Адріатичного моря. Равенна славиться такими пам'ятками світової культурної спадщини ЮНЕСКО, як залишки численних пам'ятників і найцінніші мозаїки на стінах церков, що датуються п'ятим-шостим століттями, коли місто у свій час було столицею західної Римської імперії. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

9 день
Ріміні.

Сніданок. Факультативно: (340 км) поїздка в Рим - ми покажемо всі найвідоміші і захоплюючі пам'ятки Вічного міста від Колізею до Римського Форуму, які змусять Вас закохатися в Рим! Повернення в Белларія. Вечеря. Ночівля.

10 день
Ріміні.

Сніданок. Відпочинок на морі. Після 12:00 виселення з готелю. Факультативно: (120 км) поїздка в Болонью (Bologna) - місто має багатовікову історію. Тут знаходиться один з найстаріших університетів світу. Збереглися відомі середньовічні вежі-хмарочоси. А ще в Болоньї смачно годують пастою, Лозанна, спегетті та іншими смаколиками під не менш знаменитим соусом «болоньєзе». Переїзд по території Італії. Ночівля.

11 день
Венеція - о.Балатон.

Сніданок. Виселення з готелю. (150км). Виїзд до Венеції. Під час екскурсії побачимо архітектурний ансамбль площі Сан-Марко: приголомшливо красивий собор, прикрашений старовинною мозаїкою, дзвіницю з годинником, Палац Дожів, будівлі Нових і Старих Прокурацій, Пьяцетту, що примикає до площі Сан-Марко. Прогуляємося по венеціанських вуличках, побачимо знаменитий міст Зітхань та міст Ріальто ... Виїзд з Венеції. (550км) Переїзд на територію Угорщини. Ночівля (Балатон).

12 день
Будапешт.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт. Оглядова екскурсія по Будапешту - Незабутньому. Неповторному. Чарующему. Дивовижному. В ході екскурсії Вас познайомлять з містом з давньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Факультативно: прогулянка на кораблику по Дунаю - це прекрасна можливість помилуватися дивовижним видом Будапешта і побачити його визначні пам'ятки: будівля угорського парламенту, Королівський палац, Рибальський бастіон, гора Геллерт, чудові мости Будапешта. Ночівля.

13 день
Будапешт – Ужгород.

Сніданок. Виїзд в Україну. (330 км). Прибуття в Ужгород. Відправлення поїздом до Києва.

14 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:
  • діти: 590 € + 1280 гривень + (доплата за 2-х місцевий номер в Белларія 30 євро з людини).
  • дорослі: 610 € + 1280 гривень + (доплата за 2-х місцевий номер в Белларія 30 євро з людини).

 

У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить:

■ проживання в готелях 3 * (Угорщина, Італія), в Ріміні розміщення: 3-4 місне розміщення; по маршруту 2-3х місцеве ■ харчування: сніданки + вечері в Белларія! і тільки сніданки в транзитних готелях; ■ екскурсійне обслуговування в Будапешті, Любляні; ■ проїзд на поїзді (купе); ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

■ вхідні квитки та вартість факультативних програм; ■ можлива доплата за вечері в Угорщині; ■ послуги пляжу: лежак та парасольку. ■ Медична страховка по маршруту - 7€. 

Приблизна вартість факультативних екскурсій при групі від 25 осіб.

** Можливі незначні сезонні коливання цін на вхідні квитки, які будуть уточнюватися за місцем.

екскурсії

вартість

  Сан-Марино

20 €

  Мирабіландія – парк атракціонов

45 €

  Равенна

20 €

  Болонья

30 €

  Рим

55 €

  Венеція + в'їзд в Венецію + водний трамвайчик

35 €

 Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю

15 €

 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA