6.4.1 Чарівна Каталонія авиа | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 26.05.2019:  $: 26.50 грн.  €: 29.65 грн.

+38 044-486-7121

6.4.1 Чарівна Каталонія авиа

Images
Заголовок:
6.4.1 Пленительная Каталония
0
No votes yet
Цена:410,00 €
Тип тура: 
Авиа туры для школьников
Транспорт: 
авиа
Tags: 
Испания. Барселона. ПортаАвентура. Школьники.
ДатаМест
23.03.2019
8

Описание тура 

Дети <Транспорт> Самолет

ПЛЕНИТЕЛЬНАЯ КАТАЛОНИЯ

менеджер: Кирилл Стаучан kirill@santvalentin.com.ua  

+380(44)486-71-21 (многоканальный)

С октября по апрель - по запросу.

Программа тура: 
1 день
Київ - Барселона

Виліт з аеропорту Києва. Прибуття в аеропорт Барселони. Трансфер на узбережжі Коста Брава Вечеря. Розміщення в готелі. Ночівля.
 

2 день
Барселона

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за доп. Плату) Оглядова екскурсія по столиці Каталонії - Барселоні. Під час екскурсії ви зможете насолодитися пам'ятками, які прославили місто такими як: собор Антоніо Гауді "Саграда Фамілія", пл. Каталонії, гора Монтжуик, пам'ятник Колумбу, Порт, також прогулятися по центральному бульвару Рамблас, де актори постануть в надзвичайних образах. Також відвідати шоу "Співучи Фонтани". Вечеря в готелі в цей день замінена на обід. Ночівля.
 

3 день
Порт Авентура

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за доп. Плату) на Лицарський турнір. Феєричне уявлення в дусі середньовіччя, поєдинки на мечах, лицарі в обладунках, все це постане перед глядачами в стародавньому замку Вальтордера з поданням фламенко. АБО відвідування Парку розваг Порт Авентура - один з найбільших в Європі парків розваг. Колекція атракціонів по п'яти зачаровує темам - Мексика, Полінезія, Китай, Дикий Захід, Середземномор'я. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
 

4 день
Монсерат

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за доп. Плату) в гірський храм Монсерат: де туристи зможуть познайомитися з чорної Дівою і загадати найзаповітніше бажання, водночас побувати в центрі паломництва з усього світу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

5 день
Фигейрос-Жирона.

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за доп. Плату) в Фигейрос, в театр-музей Сальвадора Далі. Після огляду музею - вільний час і виїзд в Жірону - Старе місто, Кафедральний Собор, Єврейський квартал, Арабські лазні, церква Сан Феліу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 день
Барселона-Київ

Сніданок. Наша подорож добігає кінця. Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт до Києва.
 

Примітка.

Послідовність екскурсій може бути змінена.

Вартість туру
• до 18 років - 410 € + а/б
• після 18 років - 445 € + а/б

У вартість входить:

Трансфер. Аеропорт - готель - аеропорт. Проживання в готелі 4 *. Харчування двох разове. (Можливо трьох разове за доп. Плату). Медична страховка. Оформлення виїзних документів.
 

Додатково оплачується:

Авіаквиток, консульські послуги -25 € до 18-ти років і 60 € після 18-ти років. Вхідні квитки: океанаріум Aquarium, Екскурсії (за бажанням): Барселону, "PortAventura", Фигейрос, Лицарський Турнір, Монсерат.

30візовий центр + 35консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 

 

Страны 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA