6.4.1 Чарівна Каталонія авиа | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 21.08.2019:  $: 25.35 грн.  €: 28.35 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

6.4.1 Чарівна Каталонія авиа

Images
Заголовок:
6.4.1 Чарівна Каталонія авиа
0
No votes yet
Цена:310,00 €
Тип туру: 
Авіа тури для школярів
Транспорт: 
авіа
Tags: 
Испания. Барселона. ПортаАвентура. Школьники.
ДатаМест
25.10.2019
15
24.03.2020
15

Опис туру 

Дети <Транспорт> Самолет

ПЛЕНИТЕЛЬНАЯ КАТАЛОНИЯ

менеджер: Кирилл Стаучан kirill@santvalentin.com.ua  

+380(44)486-71-21 (многоканальный)

С октября по апрель - по запросу.

Програма туру: 
1 день
Київ - Барселона

Виліт з аеропорту Києва. Прибуття в аеропорт Барселони. Трансфер на узбережжі Коста Брава. Вечеря. Розміщення в готелі. Ночівля.
 

2 день
Барселона

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за дод. плату) Оглядова екскурсія по столиці Каталонії — Барселоні. Під час екскурсії ви зможете насолодитися пам'ятками, які прославили місто такими як: собор Антоніо Гауді "Саграда Фамілія", пл. Каталонії, гора Монтжуик, пам'ятник Колумбу, Порт, також прогулятися по центральному бульвару Рамблас, де актори постануть в надзвичайних образах. Також відвідати шоу "Фонтани що співають". Вечеря в готелі в цей день замінена на обід. Ночівля.

3 день
Монсеррат

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за дод. Плату) в гірський храм Монсеррат: де туристи зможуть познайомитися з чорної Дівою і загадати найзаповітніше бажання, водночас побувати в центрі паломництва з усього світу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

4 день
Замок Вальтордера або Порт Авентура

Сніданок. Можливість виїзду факультативно (за дод. плату) на Лицарський турнір. Феєричне уявлення в дусі середньовіччя, поєдинки на мечах, лицарі в обладунках, все це постане перед глядачами в стародавньому замку Вальтордера з поданням фламенко. АБО відвідування Парку розваг Порт Авентура — один з найбільших в Європі парків розваг. Колекція атракціонів по п'яти зачаровує темам — Мексика, Полінезія, Китай, Дикий Захід, Середземномор'я. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

5 день
Барселона

Сніданок. Вільний час. Можливість відвідування факультативно за дод. плату на вибір - "Садів Клотільда" або музею "Кошкін Дім". Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 день
Барселона-Київ

Сніданок. Наша подорож добігає кінця. Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт до Києва.

Примітка.

Послідовність екскурсій може бути змінена.

Вартість туру
• до 18 років - 310 € + а/б

• після 18 років - 345 € + а/б

У вартість входить:

Трансфер. Аеропорт - готель - аеропорт. Проживання в готелі 4 *. Харчування двох разове. (Можливо трьох разове за доп. Плату). Оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

Авіаквиток. Медична страховкаВхідні квитки: океанаріум Aquarium, Екскурсії (за бажанням): Барселону, "PortAventura", Фигейрос, Лицарський Турнір, Монсерат.

 

Файл: 

Країни 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA