7 Італія(Рим) Без нічних | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

7 Італія(Рим) Без нічних

Images
Заголовок:
7 Італія(Рим) Без нічних
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Италия Венгрия дляшкольников ГАРДАЛЕНД ФЛОРЕНЦИЯ СИЕНА РИМ ВАТИКАН БОЛОНЬЯ ВЕНЕЦИЯ БУДАПЕШТ безночныхпереездов.

Tabs

Описание тура

Діти<Транспорт>Поїзд-автобус

«AQUARDENS» - ФЛОРЕНЦІЯ — СІЄНА — РИМ — ВАТИКАН — БОЛОНЬЯ — ВЕНЕЦІЯ — БУДАПЕШТ без нічних переїздів

Хочете все й одразу? Тур Італія(Рим) з «Гардаленду» до Флоренції – це і веселі розваги для дітей та дорослих, і приємні та корисні процедури, і прогулянки посеред краси Вічного Міста, столиціі талійського Відродження танадбання ЮНЕСКО. Бажаєте підкорити найвищу водну гірку?Тоді вам не одмінно сподобається на найбільшому термальному парку Європи «Aquardens», розташованому на 60000 квадратних метрах. Побачити знамениті творіння Мікеланджело та побувати на батьківщині Россіні, Галілея можна на майдані Синьйорії у Флоренції. А якщо до ефектних фото на тлі Колізею, Іспанських сходів, Капітолію, Фонтану Тревіу Римі? Відчути середньовічну велич архітектури, що ніби дістає до неба, можна в Болоньї. Тут же гурмани завжди ласують символом міста —пастою Лозанна з ніжним соусом «болоньєзе». І чомуб на десерт не залишити незабутню екскурсію по каналу della Guideccaу Венеції, протягом якої відкриється краса місту Зітхань, собору СанМарко, Палацу Дожів. Отримайте максимум задоволення від подорожей разом з СантВалентином.

менеджер: КирилоСтаучан kirill@santvalentin.com.ua

+380(44)486-71-21(багатоканальний)

Місцянанайближчіканікули.

Программа тура
ДатаМест
25.10.2020
35
1 день
Київ-Ужгород

Виїзд в Ужгород поїздом Київ-Ужгород.

2 день
Ужгород–Удіне

Прибуття до Ужгорода. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Італію. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Удіне - «Aquardens» - Флоренція

Сніданок. Виїзд в термальний парк «Aquardens»: найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер з'єднаних між собою термальними річками за якими кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою насиченою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Виїзд у Флоренцію - "Місто-музей", один з найзнаменитіших і давніх культурних центрів Європи часто званої батьківщиною італійського Ренесансу або "Афінами Італії". Розміщення в готелі в районі Флоренції. Ночівля.

4 день
Флоренція-Сієна-Рим

Сніданок. Оглядова екскурсія по Флоренції. Знайомство з культурною столицею італійського Відродження: пл. Синьйорії — старий Палац / Палаццо Повіки / і фонтан Нептуна, собор Санта Марія дель Фіоре, Баптистерій, церква Санта Кроче / усипальня великих італійців — Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея, Россіні. Виїзд в Сієну (факультативно) - місту який знаходитися під охороною ЮНЕСКО, огляд одного з найкращих університетів Італії, Вежі Torre del Mangina, а також Cіенского собору Dumio di Siena, найважливішого пам'ятника італійської готики. У вільний час можливо відвідати Кафедральний собор в Сієні: знаменитий роботами Мікеланджело, Лоренцо Берніні, також в ньому знаходиться знаменита бібліотека Пінтуріккьо (Рафаель), знамениті інкрустації підлог і багато іншого. Виїзд до Риму. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день
Рим-Ватикан

Сніданок. Пересування по Риму громадським транспортом. Оглядова екскурсія по «вічного міста» Риму місту, який вражає своєю пишністю, контрастом древніх будівель і ультрасучасною архітектурою, це можливість насолодитися його палацами й фонтанами, нічними прогулянками по парках і мостам і, звичайно, знамениті сім пагорбів з оглядом пл. Венеції, Колізею, Римського Форуму, Капітолію, Пьяцца Навона, Іспанські сходи, Фонтан Треві й ін. Знайомство з Ватиканом — хто хотів би доторкнутися до тисячолітньої історії християнства, побувати в соборі св. Петра — головній базиліці католицької церкви. Вільний час. Відвідування Музеїв Ватикану, де римськими папами зібрані роботи класичних майстрів епохи Відродження, включаючи Сикстинську капелу. У вільний час рекомендуємо — екскурсію в старовинний район Трастевере — це найяскравіша частина Рима. Якщо ви хочете відчути Рим, як просте місто, то вам саме сюди. Якщо вам здається, що ви потрапили на фільмування класичного фільму про італійську життя, неспішно протікає на вузьких вуличках з гірляндами квітів на тлі храмів дивовижної краси, значить, Ви потрапили в Трастевере — найромантичніший і колоритний район Вічного міста! - екскурсію Античний Рим з висоти пташиного польоту: під час якої ви зможете піднятися на панорамну терасу, яка височить над пам'ятником Віктора Еммануїла і з якої відкривається чудовий краєвид на Колізей, Капітолійський Пагорб Римський і Імператорський Форуми, спадщина стародавнього РімаВозвращеніе в готель. Ночівля.

6 день
Рим-Болонья-Венеція

Сніданок. Виїзд в Болонью — Оглядова екскурсія по місту, який має багатовікову історію. Тут знаходиться один з найстаріших університетів світу. Тут збереглися знамениті середньовічні вежі-хмарочоси. А ще в Болоньї смачно годують пастою, Лозанна, спегетті та іншими смаколиками під не менш знаменитим соусом «болоньєзе». Вільний час для шопінгу. Переїзд до Венеції. Розміщення в готелі. Ночівля.

7 день
Венеція-Будапешт

Сніданок. Виїзд до Венеції (факультативно). Екскурсія до Венеції: Найвідоміший і найромантичніше місто у світі, побудований на 118 островах, з'єднаний 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca, ми проїдемо на площу і собор Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто.
У вільний час можливо:
відвідування "Палацу Дожів" - великий пам'ятник італійської готичної архітектури, одна з головних визначних пам'яток міста. Знаходиться на площі Святого Марка поруч з однойменним собором. Це головна будівля Венеції було, перш за все резиденцією дожів республіки.
прогулянка на гондолі по каналах — виконаєте свою мрію і прокотитеся в товаристві гондольєра по каналах самого романтичного міста Італії.
Прощаємося з містом, слідуємо в столицю Угорщини — Будапешт. Виїзд на Будапешт. Розміщення в готелі Ночівля.

8 день
Будапешт-Ужгород

Будапешт — Ужгород — Сніданок. Виїзд в Ужгород. Проходження митниці. Прибуття в Ужгород. Посадка на поїзд.

 

9 день
Ужгород-Київ

Прибуття до Києва.

 

Вартість туру:

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - нарівноцінні.

 

До вартості входить:

Проживання & харчування (готелі зі зручностями в номері): в районі Удіне, Флоренції, Риму, Венеції в Будапешті - 3 * / сніданок, 2,3-місц. розміщення; екскурсійне обслуговування; Флоренція, Рим (c дипломованим російськомовним гідом) проїзд: поїзд (ціна проїзду у купе вагонах залізниці може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) і комфортабельний автобус (кондиціонер, відео / аудіо); оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується.

Вечері: орієнтовно 8 € в Угорщині і 14 € в Італії (за кожен); вхідні квитки в музеї, Aquardens; факультативні екскурсії. Візові та консульські послуги. City tax - 4.5 €. Навушники - 4 €. Страховка - 5 €.

Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії (до 18/ після 18) бронювання за 3 тижні до виїзду:
♦ До Венеції - 35 €, ¡Сієна - 20 €, ♦ Aquardens - 40/45 €, ¡Ватикан + Музеї Ватикану до 18 років - 35/45 € ♦ Болонья - 25 € ♦ В'їзд до Флоренції - 15 € ♦ Прогулянка на гондолі по каналах - 25 € ♦ Трастевере - 15 € ♦ Античний Рим + панорамна тераса - 15 € 
У вільний час рекомендуємо: ♦ Палац Дожів - 18 € + вхідний квиток ♦ Кафедральний Собор в Сієні - 20/25 €.
Цена тура
Цена:385,00 €

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA