7 Італія(Рим) Без нічних | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 15.11.2019:  $: 24.40 грн.  €: 26.90 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

7 Італія(Рим) Без нічних

Images
Title:
7Італія(Рим) Безнічних
0
No votes yet
Цена:385,00 €
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Италия Венгрия дляшкольников ГАРДАЛЕНД ФЛОРЕНЦИЯ СИЕНА РИМ ВАТИКАН БОЛОНЬЯ ВЕНЕЦИЯ БУДАПЕШТ безночныхпереездов.
ДатаМест
25.10.2019
0
21.03.2020
30

Опис туру 

Діти<Транспорт>Поїзд-автобус

"Гардаленд"-Флоренція-Сієна-Рим-Ватикан-Болонья-Венеція-Будапешт без нічних переїздів

Хочете все й одразу? Тур Італія(Рим) з «Гардаленду» до Флоренції – це і веселі розваги для дітей та дорослих, і приємні та корисні процедури, і прогулянки посеред краси Вічного Міста, столиціі талійського Відродження танадбання ЮНЕСКО. Бажаєте підкорити найвищу водну гірку?Тоді вам не одмінно сподобається на найбільшому термальному парку Європи «Aquardens», розташованому на 60000 квадратних метрах. Побачити знамениті творіння Мікеланджело та побувати на батьківщині Россіні, Галілея можна на майдані Синьйорії у Флоренції. А якщо до ефектних фото на тлі Колізею, Іспанських сходів, Капітолію, Фонтану Тревіу Римі? Відчути середньовічну велич архітектури, що ніби дістає до неба, можна в Болоньї. Тут же гурмани завжди ласують символом міста —пастою Лозанна з ніжним соусом «болоньєзе». І чомуб на десерт не залишити незабутню екскурсію по каналу della Guideccaу Венеції, протягом якої відкриється краса місту Зітхань, собору СанМарко, Палацу Дожів. Отримайте максимум задоволення від подорожей разом з СантВалентином.

менеджер: КирилоСтаучан kirill@santvalentin.com.ua

+380(44)486-71-21(багатоканальний)

Місцянанайближчіканікули.

 

Програма туру: 
1 день
Київ-Ужгород

Виїзд в Ужгород поїздом Київ-Ужгород.

 

2 день
Ужгород–Удіне

Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Італію. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

3 день
Удіне–«Гардаленд»–Флоренция

Виїзд в Парк розваг «Гардаленд»: Відвідування парку перед Хеллоуїном, коли весь парк прикрашений перед днем всіх святих. Парк вважається найпопулярнішим в Італії парком розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі та інше, що сприяє хорошому проведення часу для дітей. Виїзд у Флоренцію - "Місто-музей", один з найзнаменитіших і давніх культурних центрів Європи часто званої батьківщиною італійського Ренесансу або "Афінами Італії". Розміщення в готелі в районі Флоренції. Ночівля.

 

4 день
Флоренція-Сієна-Рим

Сніданок. Оглядова екскурсія по Флоренції. Знайомство з культурною столицею італійського Відродження: пл. Синьорию — старий Палац / Палаццо Повіки / і фонтан Нептуна, собор Санта Марія дель Фіоре, Баптистерій, церква Санта Кроче / усипальня великих італійців — Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея, Россіні. Виїзд в Сієну (факультативно) - місто, яке знаходиться під охороною ЮНЕСКО, огляд одного з найкращих університетів Італії, Вежі Torre del Mangina, а також Cієнского собору Dumio di Siena - найважливішого пам'ятника італійської готики. У вільний час можливо відвідати Кафедральний собор в Сієні: відомий роботами Мікеланджело, Лоренцо Берніні, також в ньому знаходится відома бібліотека Пинтуриккьо (Рафаєль), відомі інкрустації полів та багато іншого.Виїзд до Риму. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день
Рим-Ватикан

Сніданок. Пересування по Риму громадським транспортом. Оглядова екскурсія «вічного міста». Рим - місто, яке вражає своєю пишністю, контрастом древніх будівель і ультрасучасної архітектури, це можливість насолодитися його палацами й фонтанами, нічними прогулянками по парках і мостам і, звичайно, знамениті сім пагорбів з оглядом пл. Венеції, Колізею, Римського Форуму, Капітолію, Пьяцца Навона, Іспанські сходи, Фонтан Треві та ін. Знайомство з Ватиканом — хто хотів би доторкнутися до тисячолітньої історії християнства, прибувати в соборі св. Петра — головній базиліці католицької церкви. Вільний час. Відвідування Музеїв Ватикану, де римськими папами зібрані роботи класичних майстрів включаючи епохи Відродження, включаючи Сикстинську капелу. У вільний час рекомендуємо — екскурсію в старовинний район Трастевере — це найяскравіша частина Рима. Якщо ви хочете відчути Рим, як просте місто, то вам саме сюди. Якщо вам здається, що ви потрапили на знімання класичного фільму про італійську життя, неспішно протікає на вузьких вуличках з гірляндами квітів і свіжовипраної білизни на тлі храмів дивовижної краси. Отже, Ви потрапили в Трастевере — найромантичніший і колоритний район Вічного міста! - екскурсію Античний Рим з висоти пташиного польоту: під час якої ви зможете піднятися на панорамну терасу, що підноситься над пам'ятником Віктора Еммануїла — відкривається дивовижний вид на Колізей, Капітолійський Пагорб Римський і Імператорський Форуми, спадщина стародавнього Риму. Повернення в готель. Ночівля.

6 день
Рим-Болонья-Венеція

Сніданок. Виїзд в Болонью — місто має багатовікову історію. Тут знаходиться один з найстаріших університетів світу. Тут збереглися знамениті середньовічні вежі-хмарочоси. А ще в Болоньї смачно годують пастою, лазанья, спагеті та іншими смаколиками під не менш знаменитим соусом «болоньєзе». Вільний час для шопінгу. Переїзд до Венеції. Розміщення в готелі. Ночівля.

7 день
Венеція-Будапешт

Сніданок. Виїзд до Венеції (факультативно). Екскурсія по Венеції. Найвідоміше і найромантичніше місто у світі, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca. Ми проїдемо на площу і собор Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто.

У вільний час можливо:

- відвідування "Палацу Дожів" - великий пам'ятник італійської готичної архітектури, одна з головних визначних пам'яток міста. Знаходиться на площі Святого Марка поруч з однойменним собором. Це головна будівля Венеції, була, перш за все, резиденцією дожів республіки.

- прогулянка на гондолі по каналах — здійсніть свою мрію і прокотіться в товаристві гондольєра по каналах самого романтичного міста Італії.

Прощаємося з містом, слідуємо в столицю Угорщини — Будапешт. Виїзд на Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

8 день
Будапешт-Ужгород

Сніданок. Виїзд в Ужгород. Проходження угорсько-українського кордону. Прибуття в Ужгород. Посадка на потяг.

 

9 день
Ужгород-Київ

Прибуття до Києва.

 

Вартість туру:
  • Діти: 385 євро + 1350 гривень.

  • Дорослі: 425 євро + 1350 гривень.

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - нарівноцінні.

 

До вартості входить:

Проживання & харчування (готелі зі зручностями в номері): в районі Козини, Флоренції, Риму, Венеції, в Будапешті - 3 * / сніданок, 2,3-місц. розміщення; екскурсійне обслуговування; Флоренція, Рим (c дипломованим російськомовним гідом) проїзд: поїзд (купе-ціна квитків на проїзд може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) і комфортабельний автобус (кондиціонер, відео/ аудіо); оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується.

Вечері: орієнтовно 8€ в Угорщиній 14€ в Італії (за кожен); вхідні квитки в музеї, Гардаленд;-Факультативні екскурсії. Візові та консульські послуги. Citytax-4,5€. Навушники-4€. Страховка-5€.

 

Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії:
♦ До Венеції - 35 € ♦ Сієна - 20 € ♦ Гардаленд - 55/60 € ♦ Ватикан + Музеї Ватикану до 18 років - 35/45 € ♦ Болонья - 25 € ♦ В'їзд до Флоренції - 15 € ♦ Прогулянка на гондолі по каналах - 25 € ♦ Трастевере - 15 € ♦ Античний Рим + панорамна тераса - 15 €.
 
У вільний час рекомендуємо: ♦ Палац Дожів - 18 € + вхідний квиток ♦ Кафедральний собор в Сієні - 20/25€ 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA