7.1 Италия (Милан) Без ночных | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курс валют 26.05.2019:  $: 26.50 грн.  €: 29.65 грн.

+38 044-486-7121

7.1 Италия (Милан) Без ночных

Images
Заголовок:
7.1 Мілан - озеро Гарда - «Гардаленд» - Верона - Венеція - Будапешт
0
No votes yet
Цена:270,00 €
Тип тура: 
Весенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
экскурсии школьники Европа, Италия
ДатаМест
29.06.2019
30

Описание тура 

<Транспорт>  Поезд – автобус

МИЛАН – озеро ГАРДА «AQUARDENS» - ВЕРОНА – ВЕНЕЦИЯ - БУДАПЕШТ  без ночных переездов

менеджер:  Кирилл Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

Программа тура: 
1 день
Київ - Ужгород

Виїзд до Мукачево поїздом Київ-Ужгород.

2 день
Ужгород - Любляни

Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд до Словенії. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Любляни - «Гардаленд» або «Aquardens» - Верона

Любляни - «Гардаленд» - Верона - Виїзд на озеро Гарда - найбільше озеро в Італії, розташоване поблизу південного підніжжя Альп, озеро славиться своїми мальовничими краєвидами і численними курортами, розташованими на березі. Виїзд до Парку розваг «Гардаленд»: парк вважається найпопулярнішим в Італії парком розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі та інше, що сприяє хорошому проведенню часу для дітей. АБО виїзд в «Aquardens». Найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів) «Aquardens»: унікальний комплекс, який складається з 5 озер з’єднаних між собою термальними ріками по яким кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, декілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою яка насичена, йодом, бромом, а також мінеральними солями Виїзд в Верону, пішохідна прогулянка по Вероні, місту сонета Шекспіра «Ромео і Джульєтта», тут ви можете побувати в будинках всім відомих персонажів, також побачити знаменитий балкон Джульєтти і зануритися в світ знаменитого роману. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

 

4 день
Верона - Мілан - Венеція

Верона - Мілан - Сніданок. Виїзд до Мілану. Оглядова екскурсія по Мілану. Екскурсія по головному місту північної Італії, столиця мистецтва і моди, огляд символу міста Міланського собору. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні і Белліні, Верді і Пуччині, Карузо і Каллас... Вільний час. Виїзд у район Верони. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

5 день
Венеція - Будапешт

Венеція - Будапешт - Сніданок. Виїзд до Венеції. Екскурсія до Венеції: Найвідоміше і найромантичніше місто в світі, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca ми проїдемо на площу до собору Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто. Вільний час. Прощаємося з містом, слідуємо до столиці Угорщини - Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

6 день
Будапешт - Ужгород

Будапешт - Ужгород - Сніданок. Виїзд до Ужгороду. Проходження митниці. Прибуття до Ужгороду. Посадка на поїзд.

7 день
Ужгород - Київ

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

♦ Діти: 270 євро + 1280 гривень.

♦ Дорослі: 305 євро + 1280 гривень. 

 

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

проживання & харчування (готелі зі зручностями в номері): в районі Люблян, Верони, в Будапешті - 3 * / сніданок, 2,3-місц. розміщення; проїзд: поїзд (купе) і комфортабельний автобус (кондиціонер, відео / аудіо); оформлення виїзних документів; медична страховка.

Додатково оплачується:

Вечері:  в Угорщині-8 € і в Італії-14 €; вхідні квитки до музеїв, Гардаленд, Aquardens; - факультативні екскурсії. Візові та консульські послуги. City tax – 4.5 € Наушники – 4 €

Вхідні квитки до музеїв та факультативні екскурсії: ♦ Мілан - 35 € ♦ Aquardens - 30/35 € ♦ Венеція - 35 € ♦ Верона - 15 €

30візовий центр + 35консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA