8.2 Франція - Нормандія | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 07.06.2020:  $: 26.85 грн.  €: 30.40 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

8.2 Франція - Нормандія

Images
Прага, экскурсии для школьников, каникулы, Европа
Прага, экскурсии для школьников, каникулы, ЕвропаЭтрета, экскурсии для школьников, каникулы, ЕвропаБамберг, экскурсии для школьников, каникулы, ЕвропаБамберг, экскурсии для школьников, каникулы, ЕвропаДиснейлендДиснейленд
Заголовок:
8.2 Франція - Нормандія
0
No votes yet
Цена:395,00 €
Тип туру: 
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
#Германия #Франция #Чехия #Диснейленд #Люксембург #школьники #экскурсии #туры #учителям
ДатаМест
20.03.2020
0

Опис туру 

Краків - Прага - Бамберг - Люксембург - Руан - Етрета - Париж (парк Діснейленд) - Вроцлав

Бажаєте отримати красиву, історично багату мандрівку, що захоплює? Тур Франція-Нормандія створений саме для вас. Саме у цьому турі у вас буде можливість відвідати Нормандію - історичну область в північно-західній частині Франції, що розташована біля берегів Ла-Маншу, між Пікардією і Бретанью, батьківщину сиру Camembert і найулюбленіше місце для проведення уїк-ендів з точки зору парижан.

Вас чекає екскурс в багаторічну історію аж до 1003 року і неймовірна насолода від вражень сучасності. Побувати там, де знаходяться мощі святого Валентина та наслухатись приголомшливих легенд можна у фортеці Вишеград у Празі. А відкриття "Маленької Венеції" відбудеться у Бамберзі. Далі мандрівників чекатиме зустріч відразу трьох поколінь архітектури – давньоримської, середньовічної й ренесансної у місті Трір. Мінідержава Люксембург запам’ятається чудовими краєвидами, що відкриваються з найкрасивішого «балкону Європи» – Бульвару де ля Корніш. Франція зустріне своїми всесвітньо відомими пам’ятками від острова Сіте до Вандомського майдану. І який Париж без фантастично крутих гірок та безлічі цікавих, а часом дуже атракціонів що вражають — Діснейленду? Чи звертали увагу на міст, зображений на банкноті в 500 євро? Саме його ви побачите на річці Сена у Нормандії. А відчути себе середньовічним рицарем чи його прекрасною дамою можна буде на Панорамі Битви поблизу Міського Ринку у Вроцлаві. Ловіть яскраві враження разом з Сант Валентином!

Місця на найближчі канікули.

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

Програма туру: 
1 день
Киев-Львов

Виїзд з Києва поїздом.

2 день
Львів-Краків-Прага

Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд. По дорозі зупинка в Кракові. Обід *. Прибуття в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Прага-Бамберг

Сніданок. Відвідування Празької пам'ятки — Вишеград — це район і перша середньовічна фортеця міста (1003 рік!), З неприступних стін якої, княгиня Лібуше промовила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св. Петра і Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св.Валентина. Легенди, міфи й перекази під час екскурсії, а чого тільки варта вид, що відкривається з Вишеграда! Виїзд в Бамберг — місто на семи пагорбах. Місту надано статус пам'ятки Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите унікальні пам'ятки архітектури — від романських храмів до рибальського кварталу з мальовничими фахверковими будівлями, прозваного "Маленькій Венецією" (Klein-Venedig). Переїзд по території Німеччини. Ночівля.

4 день
Люксембург - Париж

Сніданок. Виїзд в Трір - найстаріше місто сучасної території Німеччини, довга історія якого зображена в численних римських, середньовічних і ренесансних архітектурних пам'ятках, вісім з яких віднесені ЮНЕСКО до об'єктів всесвітньої спадщини. Переїзд в столицю самого маленького з держав Бенілюксу - Люксембург! В ході пішохідної прогулянки побачите головні визначні пам'ятки, які розташовані в Верхньому (старому) місті, його старі квартали та укріплювальні споруди, чудові види, які відкриваються з найкрасивішого «балкона Європи» - Бульвару де ля Корніш. Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Ночівля.

5 день
«…від Парижа до Ла Манша!»

Сніданок. Факультативно: екскурсія по Нормандії на цілий день! Переїзд в Руан - столицю верхньої Нормандії. Ім'я цього прекрасного древнього міста назавжди пов'язано з відомим циклом полотен Клода Моне, присвяченим Руанскому Собору та образом Жанни Дарк. Екскурсія по старому місту з його акуратними фахверковими будинками, побачимо Величний католицький храм і астрономічний годинник Gros-Horloge. (Запропонуємо купити їжу в супермаркеті для пікніка на березі Ла-Маншу). Переїзд по території Нормандії. Перетнемо Нормандський міст - один з найдовших підвісних мостів у світі! Його довжина становить 2350 м, а його зображення знаходиться на банкноті номіналом 500 євро. Переїзд на одну з головних визначних пам'яток Нормандії - Етрета - курорт з прекрасним пляжем на Алебастровому узбережжі Ла-Маншу, де води Англійського каналу сформували дивовижної краси стрімкі скелі з природними арками - одним з найбільш чудових пейзажів Франції. Повернення в Париж. Ночівля.

6 день
Париж-Діснейленд

Сніданок. Виїзд в Діснейленд - цілий день! «Діснейленд парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя »АБО можна провести день в Парижі: побачите прекрасні площі, прогуляєтеся по Єлисейських Полях, побачимо Ейфелеву вежу, прогуляємося по берегах Сени. Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу *; прогулянка на катері по Сені *; відвідування Лувра *. Нічний переїзд до Вроцлава.

7 день
Париж-Вроцлав

Сніданок *. Прибуття до Вроцлава - столицю Нижній Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Прогулянка по історичному центру Вроцлава: Ратуша, Міський ринок, Панорама битви при Вроцлаві, Міст Тумського острова, Собор святого Джона, Церква Святої Елізабет. Прибуття до Вроцлава. Розміщення в готелі. Ночівля.

8 день
Вроцлав-Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

9 день

02.11 Прибуття в Київ.

Вартість туру:
  • Діти: 395 євро + 1280 грн. (Якщо тур на 10 днів + Париж, тоді вартість 430 євро + 1280 грн.)
  • Дорослі: 420 євро + 1280 грн. (Якщо тур на 10 днів, тоді вартість 450 євро + 1280 грн.)
У вартість входить:

Проживання в готелях 2*-3* (Прага, Вроцлав, околиці Тріра, Парижа), 2-3 місне розміщення, зі зручностями, харчування: сніданки; екскурсійне обслуговування: Краків, Амстердам, Париж, з дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, постільна білизна в поїзді, проїзд громадським транспортом. Вечері - 12/15 євро, страховка 5 євро.

Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії:

♦ Бамберг - 20 эвро ♦ Трір -15 эвро ♦ Нормандія (від Парижа до Ла-Маншу) - 65 эвро ♦ Вроцлав -10 эвро ♦ парк «Діснейленд» -95 / 110 эвро або, замість Діснейленда кораблик по Сені - 20 эвро ♦ Ейфелева башня- 25 эвро ♦ Лувр - 15/20 эвро.

 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA