8.3 Жемчужины Румынии. | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

8.3 Жемчужины Румынии.

Images
Title:
8.3 Жемчужины Румынии.
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
#Румыния #школьники #экскурсии # Замок Друкалы дворец Пелеш

Tabs

Описание тура

Ущелина Бекаш - Сігішоара - Замок Дракули - палац Пелеш - Брашов

Хочете побачити дивовижу, перед якою не встояв навіть спадкоємець британського престолу принц Чарльз? Вона знаходиться зовсім поруч. Загадкова та оповита старовинними легендами Румунія розкриється перед вами всією красою у новому п’ятиденному турі від Сант-Валентину. Любителі фотографуватися в незвичайних місцях зможуть насолодитися цим процесом майже протягом години в Беказ. Це найглибша в Румунії ущелина в скелях, поряд з якою вирує прозорими водами гірська річка. А побачити неймовірну вежу с годинником, у якому рухається 7 фігурок римських богів можна в овіяному таємницями середньовіччя містечку Сігішоара. Тут же і відбувається довгоочікувана екскурсія до замку Дракули. Що може бути приємнішим для любителя гірськолижного спорту, ніж насолоджуватися ним в самій перліні Карпат – Синаї поблизу мальовничого підніжжя масиву БучеджіБажаєте поринути у розкіш архітектури та скульптури епохи Ренесансу? Це буде неймовірно у королівському палаці Пелеш, котрий посідає друге місце в списку найкрасивіших замків Європи! А прямо зі стрічок фентезі перед вами наяву постане Чорна церква та багато інших готичних споруд у Брашові.

Насолоджуйтесь перлинами Румунії разом з Сант Валентином!

менеджер: Батушан Наталія batusya@santvalentin.com.ua

 

 

Программа тура
ДатаМест
22.03.2020
0
1 день. Київ - Чернівці.

Виїзд з Києва потягом.

2 день
Чернівці - Беказ - Сігішоара- Пояна Брашов

Чернівці - Беказ - Сігішоара- Пояна Брашов (510 км). Прибуття в Чернівці. Посадка в автобус, перетин кордону. Знайомство з Румунією! Такий дивовижною і мальовничою, що навіть сам спадкоємець британського престолу принц Чарльз, купив собі будиночок в невеликому Трансільванському селі.

Переїзд в ущелині Беказ (Bicaz Canyon) - найглибша ущелина на північному сході Румунії. Ми зробимо 30 хв зупинку для фотографування. Побачимо мальовниче місце, величезні скелі, а між ними гірська річка Беказ. Потім, переїзд в серце Трансільванії, овіяну таємницями та легендами місцевість - в місто Сігішоара. Ще його називають "перлиною Трансільванії". Прогулюючись по середньовічному місту, ви переконаєтеся в цьому і побачите: фортецю, кілька церкв і знамениту Годинну вежу - архітектурну домінанту міста і його символ. Годинниковий механізм вважається гордістю жителів Сігішоари. У годиннику знаходяться 7 рухомих дерев'яних статуеток римських богів, кожна з яких відповідає дню тижня, а в ніші поруч з годинником, розташовані різні скульптурні фігури - правосуддя, миру і закону, день і ніч і т.п. А ще в цьому місті будинок, де народився незабутній граф Дракула, він же Влад Цепеш. Переїзд в Пояну Брашов. Факультативно: вечеря в ресторані *, де подають страви румунської кухні. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Бран - Замок Дракули - палац Пелеш

Сніданок. Переїзд в невелике містечко Бран, де на високій скелі, оточений старим похмурим парком і високими замковими стінами височить Замок Дракули * (Бран). Відвідування замку. Переїзд в Синая - "перлина Карпат" - це один із наймальовничіших і самобутніх міст і гірськолижних курортів Румунії, розташований в найкрасивішій долині Прахови, біля підніжжя гірського масиву Бучеджі. Відвідаємо приголомшливої ​​краси королівський палац Пелеш * з його розкішною оздобою і великою колекцією стародавніх експонатів. Побачимо прекрасний сад з терасами, мармуровими скульптурами, гостроверхі башточки, прекрасно обрамляє засніженими вершинами Карпатських гір! Пелеш займає друге місце в списку найкрасивіших палаців Європи! (Після Нойшванштайн). Побачимо побудований трохи пізніше, палац Пелешор, який знаходиться в 100 метрах від палацу Пелеш. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Брашов-Чернівці

Сніданок. Виселення з готелю. Відвідаємо найстаріше місто Румунії - Брашов, його називають румунським Зальцбургом, прогуляємося по його готичним кварталам. Особливе місце серед пам'яток культури займає знаменита Чорна церква - найбільший храм не території між Віднем і Стамбулом.

Шлях додому! Переїзд по території Румунії. Будемо милуватися горами, такими високими, гарними та різними. По дорозі буде зупинка на обід * і невелику прогулянку. Прибуття в Чернівці. Посадка на потяг Чернівці - Київ.

5 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

від  190 € + 1270 гривень + страхування 

проживання в готелях 2 * -3 * (ночівлі в готелях в містах або околиці); 2-3-4 місне розміщення, з усіма зручностями, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування з боку дипломованого російськомовного гіда згідно з програмою; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, медичне страхування, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується

вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Обіди, вечері.

Вхідні квитки та факультативні екскурсії.

! Вартість екскурсійного пакету (орієнтовно): Замок Дракули- 15/20 євро; Синая + Палац Пелеш- 25/30 євро; Вечеря в ресторані - 15/30 євро.

Цена тура
Цена:190,00 €

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA