9 Париж (авіа) | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 15.11.2019:  $: 24.40 грн.  €: 26.90 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

9 Париж (авіа)

Images
Title:
9 Париж (авіа)
0
No votes yet
Цена:395,00 €
Тип туру: 
Авіа тури для школярів
Весняні канікули
Транспорт: 
авіа
Tags: 
Франция. Париж.
ДатаМест
25.10.2019
0
23.03.2020
15

Опис туру 

Дети  <Транспорт>  Авиа

Париж (Диснейленд, Лувр, Монмартр, Сакре-Кёр, Музей Гревен, Эйфелева Башня)

  • менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

    +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Програма туру: 
1 день
Киев – Париж.

Зустріч групи в аеропорту. Виліт в Париж. "Париж — це більш ніж просто місто. Париж — це столиця світу. Париж — світова столиця моди, це свято, яке завжди з тобою ". Трансфер в готель. Розміщення в готелі. Ночівля.

2 день
Париж.

Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія по Парижу (острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл.). Вільний час. Вечірня прогулянка на катері по Сені. Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Париж — Лувр.

Сніданок. Відвідування музею Лувр — культовий музей, про який чув кожен. З багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів та до наших днів. У Луврі збиралося все — цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Підйом на Ейфелеву Вежу. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Париж - Діснейленд.

Сніданок. Виїзд в Діснейленд на цілий день! «Діснейленд парк відпочинку і розваг. Діснейленд це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя ». Повернення в Париж. Ночівля.

5 день
Париж-Монмартр.

Сніданок. Вільний час. За бажанням можливість відвідування Огляд Будинку Інвалідів — де знаходиться Могила Наполеона, а також прогулянка по Монмартру з оглядом найвідомішої Базиліки Сакре-Кер — сьогодні Монмартр залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви та каплиці, музеї та галереї, площі й скульптури, театри й кабаре — все це Монмартр. Після можливість відвідування музею Гревен - паризький музей воскових фігур на бульварі Монмартр, який відчинив свої двері 5 червня 1882 року. Повернення в готель. Ночівля.

6 день
Париж — Київ.

Сніданок. Виїзд в аеропорт. Виліт до Києва. Прибуття в аеропорт Бориспіль.

Вартість туру:
До 18 років: 395 євро + а / б.
Після 18 років: 430 євро + а / б.
У вартість входить:

Проживання в готелі 2-3 *; 2-3 місне розміщення; харчування — сніданок; Пішохідна оглядова екскурсія по Парижу з гідом; трансфери: готель - аеропорт - готель; оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

♦ Медицинская страховка по Маршруту – 5 евро. Входные билеты до 18ти/после 18ти: ♦ Диснейленд - бронировка и оплата за 4 недели до вылета ♦ Лувр - ♦ Эйфелева башня ♦ Версаль ♦ Прогулка на катере по Сене ♦ Музей Орсе ♦ Музей Гревен 

Країни 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA