Чехия - Германия-Польша | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 26.09.2020:  $: 28.41 грн.  €: 33.12 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

Чехія - Німеччина- Польща

Images
Заголовок:
Чехия - Германия - Польша
0
No votes yet
Цена:245,00 €
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Чехия Польша Германия каникулы школьники экскурсии Европа туры
ДатаМест
25.10.2020
35

Опис туру 

Діти <Транспорт> Автобус

Прага-Мюнхен-Штутгарт-Руст (Europa Park) Фрайбург-Дрезден-Краків

Проходження кордону на потязі! Найбільший парк розваг в Німеччині.

Менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

Дати туру: 02.05.2020 – 06.05.2020. 

Програма туру: 
1 день
Київ - Перемисль - Прага

Посадка на поїзд Київ-Перемисль. 6:00 Проходження Прибуття в м Перемисль. 12:24. Пересадка в автобус і виїзд до Праги. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 день
Прага-Мюнхен

Сніданок. Виїзд з готелю 8:00 Оглядова екскурсія по центру Праги (1,5 години): Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд в Мюнхен: оглядова екскурсія по Мюнхену- столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів, місто славиться не тільки своїм пивом, а й унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Розміщення в готелі в районі Мюнхена. Ночівля.

3 день
Мюнхен– Europa Park – Дрезден

Сніданок. Виїзд в найбільший парк розваг Німеччини - "Europa Park" - другий за відвідвідуванням, після Діснейленду, «Європа Парк» розмістився на площі в 90 гектарів. В арсеналі парку близько 100 тематичних атракціонів та різноманітних шоу, в програмах беруть участь приблизно 150 артистів з 22 країн. Всього в парку 12 «американських гірок». На території парку розташовані близько 50 торгових павільйонів. Нічний переїзд в Дрезден.

4 день
Дрезден-Краків

Прибуття в Дрезден. Сніданок *. Оглядова екскурсія по Дрездену - Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Переїзд до Кракова. Розміщення в Готелів. Ночівля.

5 день
Краків-Перемисль-Київ.

Сніданок. Виїзд в Перемисль. Посадка на поїзд Перемисль-Київ. 15:24. Прибуття до Києва о 23:53.

Примітка.

Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

Вартість туру:
До 18 ти років - 245 євро + 1680 грн.,
Після 18 ти років - 280 євро + 1680 грн.
У вартість входить:

Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом. Проживання в готелях 2-3 *, двох-трьох місне розміщення. Харчування: сніданки. Оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються:

 Страховка - 5 євро.  Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії  Оглядова екскурсія по Празі - 15 євро, Мюнхену - 20 євро, Дрездену - 25 євро  Виїзд в Europa Park + вхідний квиток 65 євро.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA