Константинополь | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курс валют 17.10.2019:  $: 25.10 грн.  €: 27.60 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

Константинополь

Images
Заголовок:
Константинополь
0
No votes yet
Цена:295,00 €
Тип туру: 
Авіа тури для школярів
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
авіа
Tags: 
каникулы весна осень школьники экскурсии учитель школа
ДатаМест
25.10.2019
0
25.03.2020
15

Опис туру 

Дети <Транспорт> Самолет

Стамбульський Діснейленд – Istanbul Sapphire – Акваріум – Прогулянка по Босфору

менеджер: Кирилл Стаучан kirill@santvalentin.com.ua  

Програма туру: 
1 день
Київ - Стамбул.

Збір групи в аеропорту. Виліт з Києва літаком. Прибуття в Стамбул. Трансфер в готель. Розміщення в готелі. Прогулянка по старому місту. Можливість відвідування Султанахмет. Повернення в готель. Ночівля.

Стамбул.

Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія по Стамбулу (3-4 години), також відомий як Константинополь, колишня столиця Римської, Візантійської, Латинської та Османської імперій, а нині найбільше місто Туреччини, розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську та азійську частини. Огляд історичного центру міста Султанахмет, а також однойменної мечеті також відомої як Блакитна Мечеть, відвідування Музею Айя Софія Всесвітньо відомий пам'ятник візантійського зодчества і символ «золотого століття» Візантії побудований в 537 році, відвідування Цистерни Базиліка, одне з найбільших і добре збережених стародавніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку схожість з палацовим комплексом, тому називається підземним палацом. Усередині Цистерни Базиліки, є музей, що спускається через 52-ступінчасту кам'яні сходи, є 336 колони, кожна заввишки 9 метрів. Можливість відвідування Морського Акваріума Turkuazoo (потрібно бути орієнтовно о 14:00) (3-4 години) - Це турецька казка не тільки для юних відвідувачів, але і для дорослих людей. Океанаріум в Стамбулі є одним з найбільших в усьому світі. У 29 водних резервуарах міститься 5 мільйонів літрів води. Акваріум в Стамбулі налічує понад 10 тисяч різних морських мешканців. В океанаріумі є навіть акули, причому їх тут цілих 5 видів. Серед них знаходиться і тигрова акула. Повернення в готель. Ночівля.

Стамбул.

Сніданок. Можливість відвідування Vialand Istanbul - Стамбульський Діснейленд. Розташований на площі 600 000 кв. м, парк пропонує близько 50 різних атракціонів і розваг, розрахованих на будь-який вік. Крім того, тут відкрита велика торгова зона, що включає 250 магазинів, Парк ділиться на кілька тематичних зон: «Світ пригод», «Світ гри», «Світ історії». У кожному зі світів вас чекає маса цікавих занять і атракціонів, пізнавальних подорожей і розваг. Вільний час. Можливість відвідування мечеті Сулеймана - друга за значенням і перша за розмірами мечеть Стамбула та усипальниці Роксолани. Повернення в готель. Ночівля.

Стамбул.

Сніданок. Вільний час. Можливість відвідування оглядового майданчика, найвищого хмарочоса в місті Istanbul Sapphire, четверте за висотою будівля у Європі. Це перший екологічний хмарочос. Sapphire підноситься на 66 поверхів над рівнем землі, а також має загальну структурну висоту 261 метр. Можливість прогулянки на кораблику по Босфору, природною лінією між Європою та Азією. Шопінг. Повернення в готель. Ночівля.

Стамбул-Київ.

Сніданок. Трансфер до аеропорту. Виліт літаком. Повернення додому. 

Примітки.

Послідовність екскурсій може бути змінена.

 

Вартість туру:
  • до 18 років: 295 $ + авіаквиток. 

  • після 18 років: 330 $ + авіаквиток.  

У вартість входить

Проживання в готелі 3 *. Харчування сніданки. (Можливість вечері за додаткову плату) Пішохідна оглядова екскурсія в Стамбулі - "старе місто". Трансфер Аеропорт-Готель-Аеропорт. Оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується

Авіаквиток. Додаткові екскурсії та вхідні квитки (●Айя Софія ●Цистерни Базиліка ●Vialand Istanbul ● Istanbul Spphire ●Turkuazoo ● Кораблик по Босфору). Громадський транспорт. Медичне страхування по маршруту – 7$.

Країни 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA