Полтава | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

Полтава

Images
Экскурсии для школьников, каникулы, Украина | СантВалентин
Экскурсии для школьников, каникулы, Украина | СантВалентинЭкскурсии для школьников, каникулы, Украина | СантВалентин
Title:
Полтава
Тип туру: 
Туры для школьников по Украине
Весняні канікули
Літні канікули
Осінні канікули
Зимові канікули
Транспорт: 
автобус
Tags: 
школа школьники каникулы экскурсии Украина выходного дня

Tabs

Описание тура

Київ-Миргород-Гоголеве-Великі Сорочинці-Полтава-Диканька-Великі Будища-Опішня-Київ

Програма туру відкриває для нас чудову Полтавську область. У ній відкривається історія України і містичні місця за мотивами повістей великого письменника М. В. Гоголя.

 

 

Программа тура
ДатаМест
20.08.2020
0
1 день
Київ-Миргород-Гоголеве-Великі Сорочинці-Полтава

Виїзд з Києва автобусом.

м Миргород відомий бальнеологічний курорт.  Про жителів цього містечка багато писав Микола Гоголь.  З героями його творів можна познайомитися в курортному парку на р.  Хорол.

У розташованому неподалік селі Гоголеве відновлено садибу, в якій пройшло дитинство письменника.  Ми відвідаємо музейний будинок, парк з гротом і альтанкою, побачимо могили батьків М. Гоголя.  Далі попрямуємо до Великих Сорочинців.  Гордістю села є не тільки прославлена ​​Гоголем ярмарок, а й Преображенський храм - гордість Полтавщини і всієї України.  У ньому хрестили Гоголя.  Обід.

Переїзд в Полтаву.  Поселення в готель.  Старовинне місто Полтава виник ще в 9 ст.  А в Іпатіївському літописі згадується в 1174 р як містечко Лтава.  В роки визвольної боротьби Хмельницького був центром Полтавського полку, а під час Північної війни між Росією і Швецією став місцем основної битви між ними.  Також місто відоме тим, що саме тут народився і написав «Енеїду» Іван Котляревський, жив Гоголь, Т. Шевченко.  Про все це і трошки більше можна дізнатися з оглядової екскурсії по місту.

2 день
Полтава-Диканька-Великі Будища-Опішня-Київ
Сніданок, виселення з готелю.
 
Полтавщина назавжди залишиться в нашому сприйнятті як земля Гоголя і його героїв.  Першою перед нами постане Диканька.  Це - родове володіння найвідомішого українського роду Кочубеїв.  Вони нерозривно пов'язані з українською історією та культурою.  У Миколаївському храмі вцілів не тільки іконостас 1852 року, але і фамільний склеп Кочубеїв.  На околиці села знаходиться Троїцький храм - той самий, де, за легендою, Вакула малював чорта.  А в полі біля Диканьки стоять Тріумфальні ворота - єдине, що залишилося від садиби, знищеної в 1930-х.  Зате ця арка, що нагадує про війну з Наполеоном, - єдина в Україні.
 
З Диканьки ми проїдемо через село Великі Будища.  У своєму час козаки, що пішли за Іваном Мазепою, давали в цьому місці присягу Шведському королю.  Але більш село відоме як центр ткацького виробництва і місце розташування єдиного в Україні музею весілля, відкритого в 2008 році.
 
Наступна наша зупинка - Опішня - «гончарна столиця» України.  З 2001 року тут існує Національного музею-заповідника українського гончарства.  В Опішні представлені роботи всіх національних шкіл художньої кераміки.  У дворі музею розкинувся Гончарська етнопарк, в якому стоять неймовірні твори найрізноманітніших розмірів і форм, виконані художниками з різних міст України.  Не менш цікаві експонати і в самому музеї, де можна переглянути унікальну виставку фото кінця 19 ст, ознайомитися з колекцією декоративних тарілок і навіть виготовити своє глиняне твір.  Це ні з чим не порівнянне відчуття, коли під пальцями шматок глини оживає і перетворюється в виріб.  Обід.  Повернення до Києва.
Вартість туру:
від 1440 грн.
В ціну входить:
 
Проїзд комфортабельним автобусом, 4 екскурсії, супровід групи професійним груповодом-гідом, 1 ніч в готелі + сніданок.

 

Маршрут

Цена тура
Цена:1 440,00 ₴
Видео
Заголовок 2: 
Миргород - Гоголево - Великие Сорочинцы - Полтава - Диканька - Великие Будища - Опошня
Тривалість:  2 дні.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA