Табір в Карпатах | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

Табір в Карпатах

Images
Легерь в Карпатах, Каникулы, школьники лето
Легерь в Карпатах, Каникулы, школьники летоЛагерь в Карпатах, Каникулы, школьники летоЛагерь в Карпатах, Каникулы, школьники лето
Title:
Табір в Карпатах
Тип туру: 
Туры для школьников по Украине
Табори для школярів
Літні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
отдых школьники каникулы Карпаты Украина

Tabs

Описание тура

Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець.

Программа тура
ДатаМест
08.08.2020
0
1 день Київ-Воловець.

Збір групи на залізничному вокзалі. Посадка на потяг Київ-Воловець. Відправлення за розкладом.

2 день Воловець-Пилипець.

Прибуття в Воловець за розкладом  - трансфер в табір, комфортабельним автобусом. Розміщення в таборі, знайомство з табором Ice-breaker activities, дискотека, багаття та мангал на задньому дворі, розважальні ігри та конкурси. Вечеря. Ночівля.

3-13 дні Пилипець.

Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець. Нічого дивного, адже весь житловий комплекс готелю побудований з дерев’яного зрубу, тому в описуваної готелі завжди тепло і затишно. Прийнявши участь у нашій програмі кожен учень зможе не тільки займатись курсами англійської мови, але й познайомитися з новими друзями на анімаційних заходах насолоджуючись при цьому неймовірними краєвидами українських гір, на висоті 720 м над рівнем моря. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода цілодобово. Харчування: Триразове. Українська кухня, закарпатські страви. Розміщення: трьох-чотирьох місне: телевізор, балкон, санвузол (душ, туалет, умивальник). Програма: Анімаційна програма кожен день, розважальні ігри та конкурси, два походи в гори з інструктором, та щоденні прогулянки до крісельного підйомника, водоспаду та інше за бажанням. Також дискотеки, настільні ігри, теніс, бадмінтон, батут. Мобільне покриття Київстар, МТС. Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. За додаткову плату за бажанням: ● Екскурсії середньовічними замками Закарпаття; географічного центру Європи; одному з семи чудес України – озера Синевир; водоспаду Шипіт. ● Курси англійської мови – 1 година в день.  Для дітей та дорослих за бажанням можливість лазні із закритим плавальним басейном. Трансфер на залізничний вокзал Воловця, відправлення за розкладом на поїзді Воловець-Київ.

14 день Київ.

Прибуття на залізничний вокзал за розкладом. 

Ціна туру:

6850 гривен + з/д 1350 гривен.

У вартість включено:

Трансфери: залізничний вокзал-готель-залізничний вокзал; Приживання в готелі; трьох-чотирьох місне; харчування - триразове; Анімаційна програма; Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. Користування праскою, феном. Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (2 на особу) — 1 раз на 3 дні або за потребою. За додаткову плату:  Медична страховка  Екскурсії за бажанням  Курси англійської мови 1 година в день за бажанням.

Цена тура
Цена:6 850,00 ₴
Заголовок 2: 
Дати: 24.10.2020 Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець. 
Тривалість: 13 днів.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA