Вінниця | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

Вінниця

Images
Обзорная экскурсия по Виннице | СантВалентин
Обзорная экскурсия по Виннице | СантВалентингород Немировэкскурсия по Дворцам Подолья | СантВалентин
Title:
Винница
Тип туру: 
Туры для школьников по Украине
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
Tags: 
Украина школьники экскурсии туры

Tabs

Описание тура

менеджер: Ксения Стаучан ks@santvalentin.com.ua

менеджер: Нина Стаучан n@santvalentin.com.ua

 

Программа тура
ДатаМест
03.09.2020
35
1 день
Київ - Вінниця
Київ.  Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі рано вранці.
 
Вінниця.  Прибуття групи в Ставку «Вервольф», яка знаходиться біля с.  Стрижавка.  Зустріч і знайомство з гідом, екскурсія.  У 8 км від міста знаходяться залишки Ставки Гітлера «Werwolf», який був фактично копією центрального штабу-квартири Гітлера «Вольфшанце» в Східній Прусії.  Ставка призначалася для командування військовими діями на Східному фронті.  Це місце оповите безліччю таємниць і легенд.
 
Оглядова екскурсія по Вінниці.  Унікальними і найдавнішими пам'ятниками міста вважаються «Мури» - залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів.  Також Ви ознайомитеся з храмом Пресвятої Діви Марії Ангельської, Преображенським монастирем (ХVII ст.) І багато іншого.  Обід в міському кафе.  Розміщення в готелі.  Вільний час.  Факультативно, можливе відвідування «Музей міні транспорту», ​​«Зоопарк» або «Краєзнавчий музей».  Вечеря.  20: 00-22: 00 лазерне шоу «Roshen Фонтан».  Вінницький фонтан - єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан, побудований в руслі річки Південний Буг у Вінниці біля острова Фестивальний.  Фонтан у Вінниці - це сильні струмені води в супроводі світлових лазерних ефектів, музики і відео-проекції на великому екрані.  Поселення в готель.  Ночівля.
2 день
Вінниця
Сніданок.  Виселення з готелю.  Запрошуємо в подорож по величним палацам Поділля.  Перша наша зупинка в с.  Вороновиця, окрасою її безперечно є палац Грохольських із залишками парку.  Саме тут проживав і працював винахідник першого в світі літака Олександр Федорович Можайський.  Тут, на Поділлі, побачила світ перша модель літака.  Про це розповідає Музей історії авіації та космонавтики, який зараз розташовується в цьому палаці.
 
Далі ми відвідуємо м Немирів, він був Гетьманської столицею в часи Юрія Хмельницького.
 
Палац графині Щербатової - одна з головних визначних пам'яток Вінницької області.  палац вражає своєю парковим фасадом, уздовж якого розташовані мальовничі тераси для прогулянок.  Дух замку охороняють незворушні скульптури левів, що стоять біля центрального входу.
 
Переїзд в м Тульчин.  Обід в кафе.  Екскурсія по території найбільшого палацу Східної Європи - палацу Потоцьких.  Тут С. Щ. Потоцький приймав польського короля Станіслава Августа Понятовського.  Можливо, саме тут граф вперше зустрів майбутню дружину Софію, на честь якої пізніше побудував парк в Умані, а поет О. Пушкін познайомився з дочками Потоцького Софією та Ольгою, яким присвятив "Євгенія Онєгіна" і "Бахчисарайський фонтан"
 
Далі вирушаємо в с.Печера, де ми оглянемо старовинний водяний млин, дерев'яну церкву Різдва Богородиці XVIII століття, мавзолей Потоцьких - творіння відомого архітектора В. Городецького, прогуляємося по старовинної сходах до річки Буг, де побачимо неймовірні види порогів Бугу.  Повернення до Києва.
Вартість тура:

від 1530 грн.

 

Цена тура
Цена:1 530,00 ₴
Заголовок 2: 

Храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, Преображенський монастир, палац Грохольських, гетьманська столиця, Ставка «Werwolf», тощо. Тривалість: 2 дні.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA