Півсвіту як на долоні з туром Англія & Об’єднана Європа! | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курси валют 29.01.2020:  $: 24.80 грн.  €: 27.25 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

Півсвіту як на долоні з туром Англія & Об’єднана Європа!

Дитинство – найкращий час, щоб досліджувати світ! Європа навесні приваблює архітектурними шедеврами, мальовничою місцевістю, загадковими давніми вуличками. Під час маршруту Англія & Об’єднана Європа юні мандрівники побачать безліч історичних пам’яток, дивовижні панорами давніх міст, відчують себе персонажами казок Гофмана, збагатять свій духовний світ і піймають хвилю надзвичайних вражень.

Давня резиденція польських королів – одне з див Європи навесні, яке чекає на дітлахів у Кракові. Це місто – магічний калейдоскоп: яскраві фарби величезної площі Ринок, сині глибини Вісли, величність Вавельского замку й містична архітектура Ягеллонського університету.

Наступна зупинка – місто космічної слави. Околиці давньої столиці Саксонії вночі виглядають космічно й неймовірно. Вдень вони засліплюють величними архітектурними спорудами і художньою ліпниною в стилі раннього бароко. Саме тому наприкінці XIX століття на честь Дрездена був названий астероїд.

Приготуйтесь до дивовижних емоцій, адже далі на дітей очікують:

  • Врочистий і помпезний палац Цвінгера.
  • Загадковий і монументальний храм Фрауенкіх.
  • Витончений та вишуканий оперний театр Земпер.
  • Екскурсія до Німецького музею ляльок і гігієни для дітлахів, які прагнуть дізнатись ще більше нового.
  • Найромантичніша прогулянка вздовж набережної «Брюссельська тераса», звідки відкривається казковий вид на Ельбу й інший берег.
  • Щоб побачити, як зустрічаються минуле та майбутнє й гармонічно доповнюють одне одного, достатньо завітати до Брюсселя. Візитівка міста – відома ратуша «Готель де-Віль» з величезним флюгером у вигляді Святого Михаїла. На ньому можна побачити зображення будинків на площі, а якщо дивитись уважно, вдасться розгледіти дракона й загадати бажання.

Тур Англія & Об’єднана Європа дає можливість дітям познайомитись з містом лордів і дожів. Лондон нагадує величезний музей: Біг Бен, літня резиденція Королеви, інші пам’ятки історії та культури.

Школярів особливо вразить відвідування двохсотлітньої фортеці – Тауера. Зараз там зберігаються скарби Її Величності та інших монархів Віндзорської династії. Палац з’єднаний з Тауерським мостом, який вже давно вважається символом Лондона. І найголовніше – дітлахи матимуть змогу на власні очі побачити найвідоміші університети світу – Оксфорд і Гарвард. І хто знає, такі екскурсії надихають на подальші успіхи в навчанні.

Ще одна казка трапиться на 10 день подорожі – відвідини Парижа. Чарівні Єлисейські поля, вишуканий Люксембурзький сад, магічний дух Франції, який створює неймовірну атмосферу. І обов’язково не забудьте про селфі на фоні Ейфелевої вежі. Якщо є бажання, можна піднятись нагору, щоб насолодитись фантастичним краєвидом на місто.

Але найулюбленіша частина туру Англія & Об’єднана Європа – Діснейленд. Цілий день школярі насолоджуватимуться неймовірними атракціонами, веселими розвагами, винятковими спецефектами! Але й це ще не все. У школярів буде можливість відвідати найбільший аквапарк «Palm Beach» поблизу Нюрнберга. Батьки ж матимуть змогу релаксувати в німецькій сауні або бані, доки дітлахи підкорюватимуть водні гірки.

І завершить культурно-розважальний маршрут стародавнє місто на річці Одрі Вроцлав. З численних містків та мостів можна досліджувати відомі місця, храми й палаци, насолоджуватись їхнім відбивання на поверхні вод.
 

Подаруйте дитині найважливіше – можливість пізнати світ та закохатися в нього разом з «Сант Валентин».