1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 14 днів | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 14 днів

Images
Лондон языковые курсы каникулы школьникам
Лондон языковые курсы каникулы школьникамПариж Эйфелева башня каникулы школьникам экскурсииПрага экскурсии школьникам каникулы
Title:
1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 14 днів
Тип туру: 
Курсы английского для детей за границей
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Літні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Лондон экскурсии Великобритания школьники языковые курсы каникулы группа

Tabs

Описание тура

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус 

Краків - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор, Оксфорд, Стратфорд-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Прага – Краків

Увага! Для оформлення візи до Британії - потрібно особисто бути на подачі документів!


Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: заміну місць розміщення і екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності, на рівноцінні.

Вартість туру:

для дітей: 760 євро + страхування 7 євро + 1280 грн + віза Великобританії (~ 135 євро).

для дорослих: 840 євро + страхування 7 євро + 1280 грн + візи Великобританії (~ 135 євро).

Программа тура
ДатаМест
25.06.2020
0
01.07.2020
0
1 день
Київ - Львів.

Збір групи на вокзалі. Виїзд до Львова.

2 день
Львів - Краків.

Львів - Краків. Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі-Чехії. Зупинка в Кракові на обід *. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд з Кракова. Переїзд по території Польщі. Ночівля.

3 день
Транзит по території Німеччини.

Транзит по території Німеччини. Сніданок. Виїзд Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд і розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

4 день
Кале-Дувр-Лондон.

Сніданок. Виїзд в Кале. По дорозі відвідання Брюсселя. Оглядова прогулянка по центру міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св.Михайла, билися дракона і вдома на площі, також є одним з головних прикрас столиці. Прогулюючись по кварталу, порізаному лабіринтом тісних вуличок, побачите знамениту статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно, почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник з суміші різних мов. Виїзд в Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

5 день
Лондон

Бен, вулицю Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац - офіційна резиденція королеви Англії, і вулицю Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону, Національну галерею - сховище основної колекції картин. ■ Відвідування Вестмінстерського абатства. Для англійців абатство це більше, ніж церква це святилище нації, символ всього, за що боролися і борються британці. У Абатстві знаходяться поховання та монументи понад три тисячі відомих британців, знаменитий Куточок Поетів і могила Невідомого воїна.
19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

6 день
Лондон.

Сніданок. 08: 15-12: 15 Уроки. Ланч *.  відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», де Вас очікує зустріч з улюбленими акторами, зірками поп- і рок - музики, спортсменами й зірками Голлівуду, також зустріч з відомими особистостями, членами королівської сім'ї. Ви зможете відвідати чудову виставку "The Spirit of London" ( «Дух Лондона»); Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому знаходиться музей Шерлока Холмса.  «Політ» на колесі огляду LONDON EYE, де протягом 40 хвилин Ви насолодитеся панорамою «столиці світу» з висоти 135 метрів і побачите весь Лондон як на долоні!
19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

7 день
Лондон.

Сніданок. 08: 15-12: 15 Уроки. Ланч *. Виїзд в Лондон. Оглядова пішохідна екскурсія: Вестмінстерське Абатство, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Сніданок. 08: 15-12: 15 Уроки. Ланч *. Вручення сертифікату про закінчення курсів.  Екскурсія в серці Лондона - Сіті: Тауерський міст, впізнаваний, у всьому світі та є візитною карткою Лондона; відвідування Лондонського Тауера! одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який на протязі дев'ятисот років був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей і скарбницею, а також в'язницею, місцем страти й навіть зоопарком! Ви зможете познайомитися з унікальною експозицією старовинної зброї, яка розташувалася в Білій Вежі, а також здійснити подорож по коморі скарбів Британської корони. У Тауері можна побачити знаменитих бифитеров - зберігачів палацу, одягнених в традиційні барвисті костюми, які є одним із символів Лондона, як і сам Тауер. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

8 день
Лондон

Сніданок. Ланч *.  Екскурсія в Віндзор - літню резиденцію Її Величності, закладену при Вільгельма Завойовника. Відвідування каплиці св. Георга, де поховані англійські королі, включаючи Генріха VIII та Георга VI, вітальний зал з гобеленами та полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає все традиції й перекази героїчного минулого. Відповідно до одного з них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно в Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. 19:00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

9 день
Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Евоні.

Сніданок. Ланч *. ♦ Поездка в Оксфорд. Оксфорд - університетське місто. Серед поважних старовинних будівель, панує особлива атмосфера. В Оксфорді неможливо не піддатися чарівності старовини й академічного шарму. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста), Мертон коледж, церква. Св. Діви Марії, коледж. Св. Трійці. Поїздка в Стратфорд-на-Ейвоні, на батьківщину знаменитого Вільяма Шекспіра. Городок уособлює ту саму «стару, добру Англію», там панує атмосфера повного спокою й умиротворення. Ми відвідаємо Церква Святої Трійці на березі Ейвона, де знаходяться могила поета, його дружини та дітей, прогуляємося вуличками чудового міста.

19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

10 день
Лондон - Париж.

Сніданок. 07.45 Виїзд з Лондона. 09.45 Посадка на паром. Прибуття Кале і виїзд в Париж. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомскую площа.  Підйом на Ейфелеву вежу. Розміщення в готелі. Ночівля.

11 день
Діснейленд на цілий день!

Сніданок.  Поїздка в Діснейленд - чарівний парк розваг, створений Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він вигідно відрізняється від усіх конкурентів за площею (близько 20 кв. Км) та ступенем популярності (щороку сюди навідуються більше дванадцяти мільйонів чоловік!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії та уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося цілий день! Нічний переїзд до Вроцлава.

12 день
Париж - Прага.

Сніданок *. Факультативно:  відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга - Palm Beach - всі охочі відправляться в водну подорож в один з найбільших аквапарків Німеччини: сауна або лазня і просто розважиться на гірках Palm Beach! або оглядова екскурсія по Нюрнбергу. Тисячолітній Нюрнберг розповість нам по картинах Дюрера і віршах Сакса, секрети середньовічної архітектури, і про першу в Німеччині залізниці. Потім, ми покажемо Палац правосуддя, відомий всьому світу тим, що тут проходив знаменитий «Нюрнберзький процес». Прибуття до Вроцлава. Розміщення в готелі. Ночівля.

13 день
Прага - Краків.

Сніданок. За бажанням, прогулянка по історичному центру Вроцлава: Ратуша, Міський ринок, Панорама битви при Вроцлаві, Міст Тумського острова, Собор святого Джона, Церква Святої Елізабет. Шлях додому!!! Прибуття до Львова. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

14 день

Прибуття до Києва.

 

У вартість входить
  • проїзд Київ - Львів - Київ
  • проїзд автобус єврокласу (аудіо / відео, кондиціонер)

  • розміщення: Лондон - в сім'ях; готелі: на території Польщі, Німеччини, ок. Парижа, Прага, Краків - готелі 2 * -3 *, зручності в номері; розміщення 2-3-4 місцеве;
  • харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - по програмі; екскурсії: Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж, Прага, Краків (без вхідн. квитків); мед.страховка (до 60 років)

Додатково оплачуються:
  • вхідні квитки в музеї, замки, Діснейленд і Аквапарк.
  • консульські послуги Посольства Великобританії (~ 135 євро) - уточнювати у менеджера
  • транзитна віза, якщо немає біометр. паспорта;
  • страховка після 60 років
Вартість факультативних програм і вхідних квитків:
дит. / дор.

Пакет екскурсій в Англії 270/275 євро: ♦ Собор св.Павла - 20 євро; ♦ Тауер з гідом - 35/40 євро; ♦ Віндзор з вхідним квитком -50 євро; ♦ Музей мадам Тюссо - 45/50 євро; ♦ Колесо огляду - 40 євро;  Оксфорд & Стретфорд - 55 євро, ♦ Акваріум - 25/30 євро або Лондонське підземелля London Dungeon - 30/35 євро.

Пакет екскурсій Париж, Нюрнберг:
♦ Діснейленд - 95 євро оплата за 3 тижні до поїздки, ¡Ейфелева вежа - 25 євро або кораблик по Сені - 20 євро; ♦ аквапарк «Palm Beach» - 25 євро або Нюрнберг - 20 євро.

Цена тура
Price:760,00 €
Item Notice Color: 
Заголовок 2: 

Міста: Краков - Дрезден – Брюссель - Лондон (Виндзор, Оксфорд, Стратфорт-на-Эйвоне) - Париж (Диснейленд) - Нюрнберг - Вроцлав Тривалість: 14 днів.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA