1.3 Англия+курсы языка (университет Kingston) & объединенная Европа | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!

 

Курси валют 29.01.2020:  $: 24.80 грн.  €: 27.25 грн.

+38 044-486-71-21 багатоканальний

1.3 Англия+курсы языка (университет Kingston) & объединенная Европа

Images
Заголовок:
1.3 Англия+курсы языка (университет Kingston) & объединенная Европа
0
No votes yet
Price:815,00 €
Тип туру: 
Курси англійської
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Літні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
языковые курсы школьники экскурсии по Европе
ДатаМест
27.06.2020
0

Опис туру 

Краків - Ліберец - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор- Хемптон Корт -Оксфорд-Стратфорд-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Вроцлав

Програма туру: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд потягом Київ - Львів.

2 день
Львів - Ліберець або Болеславець

Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі-Чехії. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд в Ліберец. Ночівля.

 

3 день
Транзит по території Німеччини

Сніданок. Виїзд в Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд і розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

4 день
Кале - Дувр - Лондон

Сніданок. Виїзд в Кале. По дорозі відвідання Брюсселя. Оглядова прогулянка по центру міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св. Михайла, билися дракона і вдома на площі, також є одним з головних прикрас столиці. Прогулюючись по кварталу, порізаному лабіринтом тісних вуличок, побачите знамениту статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник з суміші різних мов. Виїзд в Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

5 день
Лондон

Сніданок. 08.20-12.30 Уроки. Ланч *. Виїзд в Лондон. Оглядова екскурсія: Вестмінстерське Абатство - місце коронації англійських монархів, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулицю Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац і вулицю Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону . ■ Відвідування Лондонського Тауера, одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який на протязі девятісотлетней історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей і скарбницею, а також в'язницею, місцем страти і навіть зоопарком! Сьогодні Тауер залишається фортецею для зберігання безцінних коштовностей королівської скарбниці. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

6 день
Лондон

Сніданок. 08.20-12.30 Уроки. Ланч * .Факультатівно: відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому знаходиться музей Шерлока Холмса; Колесо огляду "Лондонське око»: відкривається чудова панорама міста з висоти 135 метрів! Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

7 день
Лондон.

Сніданок. 08.20-12.30. Вручення сертифікату про закінчення курсів. Уроки. Ланч *. ♦ Посещеніе London Dungeon - Інтерактивний атракціон за участю справжніх акторів, в якому відтворюється епоха Великої лондонської чуми (Great Plague), також в залі суду нас засудять до смерті і повезуть на страту як в 16 столітті в човні через Ворота зрадників в Лондонському Тауері. Познайомимося особисто з Джеком-Різником. Адреналін і незабутні емоції гарантуємо! Відвідування Національної галереї - сховище основної колекції картин 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

8 день
Лондон – Віндзор

Сніданок. Ланч * .  Прогулянка по Hampton Court - колишня заміська резиденція династії Тюдорів, один з двох збережених палаців знаменитого англійського короля Генріха VIII. Британські монархи не живуть тут уже понад 200 років. Можливість зробити Селфі на тлі палацу і погодувати оленів, або зробити шопінг.  Екскурсія в Віндзор - літню резиденцію Її Величності, закладену при Вільгельма Завойовника. Відвідування каплиці св. Георга, де поховані англійські королі, включаючи Генріха VIII і Георга VI, зал прийомів з гобеленами і полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає все традиції і перекази героїчного минулого. Відповідно до одного з них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно в Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

9 день
Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Евоні

Сніданок. Ланч *.  Поїздка в університетський Оксфорд. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста); Мертон коледж, церква. Св. Діви Марії, коледж. Св. Трійці. Переїзд в мальовниче містечко Стратфорд - батьківщину Вільяма Шекспіра. Знайомство з містом. Відвідування будинку, де народився поет, церкви св. Трійці, де він вінчався з Анн Хетеуей. Побачимо надгробок великого Шекспіра. Ланч *. Продовження прогулянки: театр «Сван», Гарвард Хаус, що належить родині засновника Гарвардського уні19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

10 день
Лондон - Париж

Сніданок. 07.45 Виїзд з Лондона. 09.45 Посадка на паром. Прибуття Кале і виїзд в Париж. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомскую площа.  Підйом на Ейфелеву вежу або прогулянка на кораблику по Сені. Розміщення в готелі. Ночівля.

11 день
Діснейленд на цілий день!

Сніданок.  Поїздка в Діснейленд - чарівний парк розваг, створений Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він вигідно відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. Км), ступенем популярності і популярності (щороку сюди навідуються більше дванадцяти мільйонів чоловік!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії і уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося цілий день! Нічний переїзд.

 

12 день
Аквапарк "Palm Beach" Нюренберг або Вроцлавський аквапарк

Сніданок *. Факультативно:  відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга - Palm Beach - всі бажаючі відправляться в водну подорож в один з найбільших аквапарків Німеччини: сауна або лазня і просто розважиться на гірках Palm Beach! або відвідування Вроцлавського аквапарку! Це ідеальне місце для любителів розваг: спробуйте 6 різних гірок, спокійну річку, басейн з хвилями до 70 см, спеціальну дитячу ігрову зону, джакузі, а також плавальний басейн. І одне з кращих розваг - зовнішні басейни і зелені насадження, серед яких можна засмагати на шезлонгу. (При собі мати купальні приналежності, рушник, сланці). Прибуття до Вроцлава. По можливості: прогулянка по історичному центру Вроцлава: Ратуша, Міський ринок, Панорама битви при Вроцлаві, Міст Тумського острова, Собор святого Джона, Церква Святої Елізабет. Размещніе в готелі. Ночівля

 

13 день
Вроцлав - Львів

Сніданок. 07.00 Дорога додому. Перетин кордону. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва, після 22:30.

14 день
Київ

Прибуття до Києва.

Вартість туру:
  •  до 18 років: 815€ + 1280 грн. + /віза Великобританії (≈125€) 

  • після 18 років: 900€  + 1280 грн. + / віза Великобританії (≈125€)

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності, на рівноцінні).

До вартості входить

■ проїзд Київ-Львів-Київ ■ проїзд автобус єврокласу (аудіо / відео, кондиціонер) ■ розміщення: Лондон - в сім'ях, в престижних районах міста Kingston чи New Malden або Hampton Court; готелі: Ліберец, на території Німеччини, ок. Парижа, Вроцлав - готелі 2 * -3 *, зручності в номері; розміщення 2-3-4 місцеве; ■ харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - по програмі; ■ екскурсії: Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж (без входн. Квитків);

Додатково оплачуються:

 ■ Вхідні квитки в музеї, замки, Діснейленд і Аквапарк ■ Консульські послуги Посольства Великобританії (~ 125 євро) - уточнювати у менеджера ■ Транзитна віза, до 18 років - 22 € після 18 років - 57 €, (якщо немає біометричного паспорта) ■ Медичне страхування по маршруту - 7 .

Вартість факультативних програм і вхідних квитків для всієї групи (дит. / Дор.) *

 Тауер - 35/40 євро Windsor- 30 + 17/25 євро, квитки ♦ Cambridge АБО Оксфорд + Стратфорд-на-Евоні -50/55 євро ♦ Диснейленд - 75 євро.

Додатково (дит. / Дор.) *

 Вестмінстерське абатство - 25 євро London Dungeon -30/35 євро Музей мадам Тюссо 45/50 євро Колесо "London eye" 35 євро Ейфелева вежа або Кораблик 20 євро ♦ Музей Шекспіра - 15 євро. Аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25 євро.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA