6.4.1 Чарівна Каталонія авиа | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

6.4.1 Чарівна Каталонія авиа

Images
Title:
6.4.1 Чарівна Каталонія авиа
Тип туру: 
Авиа туры для школьников
Море
Літні канікули
Транспорт: 
авіа
Tags: 
Испания. Барселона. ПортаАвентура. Школьники. Отдых на море.

Tabs

Описание тура

Дети <Транспорт> Самолет

ЧАРІВНА КАТАЛОНИЯ

менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

 

 

Программа тура
ДатаМест
26.10.2020
10
1 день
Київ - Барселона

Виліт з аеропорту Києва. Прибуття в аеропорт Барселони. Можливість Виїзд на Оглядову екскурсію по столиці Каталонії — Барселоні. Під час екскурсії ви зможете насолодитися пам'ятками, які прославили місто такими як: собор Антоніо Гауді "Саграда Фамілія", пл. Каталонії, гора Монтжуик, пам'ятник Колумбу, Порт, також прогулятися по центральному бульвару Рамблас, де актори постануть в надзвичайних образах. Завітати в славнозвісний парк Гуэль. Трансфер на узбережжя Коста Брави. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

 

2 день
Жирона - Фігейрас

Сніданок. Виїзд на екскурсію в Жирону: Під час якої ви можете ознайомитись зі старим містом, відвідати кафедральний собор, пройтись по єврейському кварталу, оглянути арабські лазні та церкву Сан Феліу. Після виїзд в Фігейрас для відвідання театру музею Салвадора Далі. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

3 день
Готична Барселона - Монсеррат

Сніданок. Виїзд на екскурсію готична Барселона: під час якої ви можете відвідати готичний квартал Барселони, він отримав свою назву завдяки пам’ятникам історії що тут возвели ще в середні віка, прогулянка по ньому дозволить вам дізнатися про маловідому Барселону, повну прекрасних куточків і монументів, серед яких Церква Санта-Марія-дель-Мар, що є зразком розквіту каталонської готики, Музей Пікассо, діючий Кафедральний собор Барселони. Ви пройдете по двом найбільш значущим кварталах каталонської столиці: Готичному і Рівера. Після виїзд в гірський храм Монсеррат, де туристи зможуть познайомитися з чорної Дівою і загадати найзаповітніше бажання, водночас побувати в центрі паломництва з усього світу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 

4 день
Лицарський Турнір

Сніданок. Можливість виїзду на Лицарський Турнір. Феєричну виставу в дусі середньовіччя, двобої на мечах, лицарі в обладунках, все це предстане перед глядачами у стародавньому замку Вальтордера з виставою фламенко. АБО Вільний час для шопінгу в Барселоні. Проїзд на громадському транспорті.  Вечеря. Ночівля.

5 день
Ллорет-де-Мар - Сади Святої Клотільди – Тосса-де-Мар

Сніданок. Виїзд на громадському транспорті в Ллорет-де-Мар, відвідання Садів Святої Клотільди: архітектурно-парковий ансамбль, що розкинувся на крутих скелях з неймовірною морський панорамою. Садова арматура нагадує безліч відкритих сходів. Тут ви можете годинами вивчати архітектуру і милуватися скелями і пляжами. Або за бажанням туристів виїзд на курортне місто Тосса-де-Мар – для знайомства з фортецею яка була збудована для захисту від піратських набігів. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 

6 день
Барселона-Київ

Сніданок. Наша подорож добігає кінця. Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт до Києва.

Примітка.

Послідовність екскурсій може бути змінена.

Вартість туру
• до 18 років - 325 € + а/б

• після 18 років - 355 € + а/б

Курс валют згідно з міжбанківським на сьогодні.

У вартість входить:

Трансфер. Аеропорт - готель - аеропорт. Проживання в готелі 4*. Харчування двохразове (можливо трьохразове за додаткову плату). Оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

Авіаквиток. Медична страховка – 5 євро. Екскурсії Барселона – 35 євро,  Жирона+Фігейрас – 45 євро + вхідний білет в музей Салвадора Далі 10 євро, Сади Святої Клотільди 5 євро вхідний + ≈8 євро проїзд, Барселона Готична + Монсеррат – 45 євро. Проїзд на громадському транспорті в Тосса-де-Мар≈8 євро.  Лицарський турнір.

Цена тура
Price:325,00 €
Файл: 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA