8.8 Амстердам-Париж (Диснейленд) | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

8.8 Амстердам-Париж (Диснейленд)

Images
Амстердам
Title:
8.8 Амстердам-Париж (Диснейленд)
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Весняні канікули
Осінні канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Экскурсии школьники Европа Париж Голландия Нидерланды Диснейленд

Tabs

Описание тура

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс (парк квітів Кейкенхоф) - Париж (парк Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура
ДатаМест
24.10.2020
35
1 день
Київ-Львів

Виїзд з Києва поїздом. Київ - Львів.

2 день
Львів - Краків

Прибуття до Львова. Посадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд, коротка зупинка у Кракові. Обід*. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

3 день
Берлін-Амстердам

Сніданок. Факультативно: виїзд до Берліна столиці й одного з найбільших міст Німеччини. Берлін - це друге місто в Європі за кількістю населення і п'яте за площею. Оглядова екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Александрплатц, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Транзит по Німеччиною, Голландєю. Пізнє прибуття. Розміщення в готелі на околицях Амстердама. Ночівля.

4 день
Амстердам + Заансе Сханс

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму — столиці Нідерландів, одному з найбільших історичних міст Європи, яке зберігло багатющі культурні традиції. Це космополітичне місто надзвичайно популярний серед туристів з усього світу. Факультативно: виїзд Заансес Сханс — село з вітряними млинами, живий музей середньовічного голландського побуту і ремесел. Відвідування майстерні з виготовлення традиційних голландських черевиків, і ще справжньої фабрики з виробництва голландського сиру! Повернення до Амстердама. Вільний час в Амстердамі. Прогулянка на катері каналами Амстердама на катері  (за бажанням). Ночівля.

5 день
Амстердам + парк квітів Кейкенхоф - Париж

Сніданок. Виїзд до Парижа. Факультативно: найкрасивіший парк Голландії, який розташований недалеко від Амстердама — Keukenhof — парк мільйонів тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, що растуть просто неба. Парк схожий на квіткове море. Виїзд до Парижа. Оглядова автобусна екскурсія по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал XXI століття «Дефанс». Вечеря *. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

6 день
Париж - Діснейленд

Сніданок. Виїзд до Діснейленду (на весь день)! «Діснейленд - парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, уява Уолта Діснея - втілена у життя». Нічний переїзд до Вроцлава

7 день
Нюрнберг (аквапарк «Palm Beach») – Вроцлав

Сніданок *. Факультативно: відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга «Палм Біч». Це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі й у приміщенні. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії, розташованої на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.

8 день
Вроцлав - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

9 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

Діти: 385€ + 1280 гривен.

Примітка.

Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

проживання в готелях 2 * - 3 * (на території Польщі, околиці Амстердама, Парижа, Вроцлава), 2-3-4 містне розміщення, зі всіма зручностями, харчуванням(сніданки), екскурсійне обслуговування: Амстердам, Париж, із дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються:
  • вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом.

  • Вечері - 8 / 12€.

  • Вхідні квитки та екскурсії: екскурсія в Заансе Сханс - 20€; прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 15 €; тільки навесні парк квітів Кейкенхоф - 40€; Берлін - 20€; аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25, після 18 років - 30€; парк розваг «Діснейленд» - 75€, якщо буде групова ціна і оплата за 3 тижні до поїздки! Парк розваг «Діснейленд» для дорослих - 80€.

  • +35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру, якщо паспорт не біометричний.

  • Медична страховка по маршруту - 7 €. 

Цена тура
Price:385,00 €

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA