8.9 Бенілюкс | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 18.02.2019:  $: 27.30 грн.  €: 30.90 грн.

+38 044-486-7121

8.9 Бенілюкс

Images
Заголовок:
8.9 Бенилюкс
5
Average: 5 (1 vote)
Price:385,00 €
Тип тура: 
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Нидерланды Амстердам Германия Польша школьники экскурсии Европа #туры
ДатаМест
27.10.2018
20
23.03.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд-автобус

Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс - Гаага - Ефтелінг - Брюссель - Люксембург - Вроцлав

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів

Виїзд з Києва поїздом Київ-Львів.

2 день
Львів - Краків

Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзит по території Польщі. Прибуття до Кракова. Обід. * Переїзд по території Польщі. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день
Берлін - Амстердам

Сніданок. Виїзд до Берліну - є столицею і одним з найбільших міст Німеччини. Факультативно: екскурсія по Берліну. Берлін - це друге місто в Європі по населенню і п'яте за площею. Екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Александрплатц, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Переїзд до Амстердаму. Ночівля.

4 день
Амстердам + Заансе Сханс

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму - столиця Нідерландів, один з найбільших історичних міст Європи, які зберегли багатющі культурні традиції. Це космополітичне місто надзвичайно популярне серед туристів із усього світу. Факультативно: виїзд Заансес Сханс - село з діючими вітряними млинами! Це живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла, ми відвідаємо майстерню з виготовлення традиційних голландських черевиків, а ще справжню фабрику по виробництву голландського сиру! Повернення до Амстердаму. Вільний час в Амстердамі. Пропонуємо прогулянку по каналам Амстердама на катері *. Ночівля.

5 день
Амстердам - ​​Гаага

Амстердам - ​​Гаага + парк «Efteling» (або парк квітів Кейкенхоф, тільки навесні!). Сніданок. Виїзд до неофіційної столиці Голландії - Гааги! Пішохідна екскурсія по Гаазі: резиденція королеви, будівля парламенту, будівля, де засідає міжнародний суд ООН - Палац Миру. Переїзд у Парк чудес Ефтелінг! Гуляючи по парку, вам важко буде повірити, що ви проходите у повсякденному світі, побачивши літаючих навколо розфарбованих голубів, музичних лавочок-мухоморів на узбіччі стежок і велетня, який виглядає з-за голови верхівок дерев. Тут представлено численні атракціони, від урн-пилососів у вигляді Робін Бобін Барабек і театралізованих сцен із гномами, драконами і джинами у виконанні ляльок-роботів - до катань на надувних плотах по гірській річці, американських гірок, сезонних мюзикл-шоу ... Переїзд до Брюсселя. Ночівля.

6 день
Брюссель - Люксембург

Сніданок. Пішохідна екскурсія по історичному центру Брюсселя: Гранд-Плас одна з найкрасивіших у світі площ, міська Ратуша, «Хлібна хата», «Будинок кравців і Віктора Гюго», «Манекен-пісь», якого бельгійці любовно називають «найстарішим громадянином столиці». Вільний час. Переїзд до столиці найменшої з держав Бенілюксу - Люксембург! Під час пішохідної прогулянки побачите головні визначні пам'ятки, які розташовано у Верхньому (старому) місті, його старі квартали та укріплювальні споруди ... чудові види, які відкриваються з найкрасивішого «балкона Європи» - Бульвару де ля Корніш. Виїзд до Вроцлава. Нічний переїзд.

7 день
Вроцлав

Сніданок *. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це один з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. В середньовіччя він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом із його затишними парками надають місту особливої чарівності. Ночівля.

8 день
Вроцлав - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

9 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

Діти: 385 euro; + 840 грн. (Якщо потрібна віза + 35 € консульські послуги + 20 euro - послуги колл-центру)

Без нічного переїзду: 415 euro; + 840 грн.

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

До вартості входить:

проживання в готелях 2 * - 3 * (на території Польщі, Голландії, Бельгії), 2-3-4 містне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки; екскурсійне обслуговування: Берлін, Амстердам, Краків із дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються:

Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, постільна білизна в поїзді, проїзд громадським транспортом. Вечері - від 8 / 12Є.

Вхідні квитки та екскурсії: 140 євро

♦ Екскурсія в Заансе Сханс - 20 Є ♦ прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 15 € ♦ парк атракціонів «Ефтелінг» - 55 Є (або парк квітів Кейкенхоф - 40 Є, тільки навесні) ♦ Берлін -20 Є; ♦ Гаага - 15 € ♦ Люксембург - 15 Є.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA