9 NEW Австрія - Німеччина (Баварія) | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 18.02.2019:  $: 27.30 грн.  €: 30.90 грн.

+38 044-486-7121

9 NEW Австрія - Німеччина (Баварія)

Images
Заголовок:
9 Австрия - Германия(Бавария)
0
No votes yet
Price:450,00 €
Тип тура: 
Осенние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Австрия Германия школьники каникулы экскурсии
ДатаМест
22.03.2019
0

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд-автобус

Мішкольц - Відень - Зальцбург (Зальцкаммергут, озера Мондзеє і Аттерзеє) - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Європа-парк - озеро Бодензеє - Ліндау - Мірнау - Інсбрук (музей «Кришталевий світ Сваровскі») - Дьйор.

Пропонуємо тур по місцях, які перехоплюють подих, Австрії і Баварії + замок Нойшванштайн + Європа парк (найкращий парк атракціонів в Німеччині) + Музей кришталю Сваровскі! А ще Відень + Мюнхен! Рекомендуємо наш новий тур у супроводі Юлії Толсневої!

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Программа тура: 
1 день
Київ - Мукачеве

Збір групи на ж.д вокзалі. Посадка на поїзд Київ-Ужгород. Відправлення.

2 день
Мукачево - Мішкольц - Дьйор або Відень

Прибуття в Мукачево. Посадка в автобус. Переїзд в Мішкольц-Тапольца. Факультативно: відвідування термального комплексу з безліччю басейнів з термальною водою. Переїзд в Дьйор або Відень. Ночівля.

3 день
Відень - Зальцбург
Сніданок у готелі. Вас чекає Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки ... Пішохідна екскурсія з гідом по старовинним віденським вулицям, огляд Імператорського палацу Хофбург - колишній зимової резиденції династії Габсбургів, руїн римської епохи, Чумної колони, готичного собору Св. Стефана, вул. Грабен, будинок Моцарта, Рінгштрассе, що охоплює історичний центр. Не забудьте про відоми віденські кондитерські, які зустрічаються в місті на кожному кроці, і при погляді яких просто неможливо втриматися: Melange - віденська класика, з молоком і збитими вершками та «Захер» (Sachertorte) - найпопулярніший у світі шоколадний торт, винахід австрійського кондитера Франца Захера.
 
Переїзд в мальовничий озерний край Зальцкаммергут (Salzkammergut), який розташувався на трьох австрійських федеральних землях: Верхня Австрія, Зальцбург і Штирія. Цей регіон знаходиться на схід від міста Зальцбург і в 250 км від Відня. Зальцкаммергут - один з найпопулярніших курортів Австрії.
 
Пішохідна прогулянка по вечірньому Зальцбургу: палацово-парковий ансамбль Мірабель з його мальовничими партером, алеями і садками. Вийдемо до р.Зальцах, помилуємося панорамою Старого міста в кільці річки з його баштами, куполами, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахов, увінчаною фортецею Хоензальцбург. А також, покажемо будинок, де народився і жив великий Моцарт! Ви назавжди запам'ятаєте неповторний ансамбль Зальцбурга - міста світової культурної спадщини. Ночівля в готелі в районі Зальцбурга.
4 день
Зальцбург - Зальцкаммергут (озера Мондзее і Аттерзее) - Мюнхен
Сніданок. Зальцкаммергут - це озерний край, оточений величними гірськими вершинами, 76 чудово красивих глибоких озер з найчистішої прозорою водою, придатною для пиття і понад півсотні великих печерних комплексів, що є національним природним пам'ятником і найулюбленішим місцем відпочинку як для самих австрійців, так і гостей з інших країн . Факультативно виїзна екскурсія на озера Мондзее і Аттерзее. Озеро Мондзеє (Mondsee) затиснуте між скелястими піками Драхенванда і Шафберг, вузькою протокою переходячи в велике озеро Аттерзее (Attersee) - найбільше озеро регіону Зальцкаммергута. Воно досить глибоке (максимальна глибина - 171 м), досягає в довжину 20 кілометрів при максимальній ширині 4 км. Вода в озері виключно чиста і прозора. Пропонуємо знайомство з містечком Мондзеє відомим як столиця парусного спорту країни. Місто розташовано навколо бенедиктинського монастиря, заснованого баварцями в VIII столітті, він довгі роки був великим релігійним центром (саме тут святий Вольфганг, єпископ Регенсбурга, почав здійснювати чернечі реформи).
 
Переїзд в Мюнхен. Прогулянка по Мюнхену - столиці Баварії і найпопулярнішому серед туристів, місто славиться не тільки своїм пивом, а й унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Розміщення в готелі. Ночівля.
5 день
Мюнхен - Фрайбург
Сніданок. Факультативно: Нойшванштайн *, виїзд у найвідоміший замок у світі, побудований останнім королем Баварії Людвігом Другим. Саме його Уолт Дісней використовував як основу для всіх своїх замків в мультфільмах і в Діснейлендах. Відвідування замку * - Нойшванштайн: на місцевому автобусі ми піднімемося до містка Маріенбрюке, а під ним летить вниз водоспад! Від містка пішки піднімемося до замку. Екскурсія по замку Нойшванштайн. Вас познайомлять з історією його будівництва, розкажуть цікаві факти з життя короля, проведуть по найкрасивішім кімнатам: тронний зал, спальня короля, штучний грот, приймальня, співочий зал та ін.
 
Переїзд в околиці Фрайбурга. Розміщення в готелі. Ночівля.
6 день
Фрайбург - «Європа-Парк»

Сніданок. Виїзд в місто Руст. Факультативно: Europa-Park - один з найбільш відвідуваних парків Європи! Територія парку поділена на кілька тематичних зон. В один день ви можете опинитися в Німеччині, Франції, Скандинавії, Швейцарії, Великобританії, Італії, Іспанії, Греції, Португалії, Голландії та ін. Кожна зона має власну архітектуру і свої оригінальні атракціони. На території Європа-парку в 65 гектарів відвідувачі знайдуть сотні атракціонів і десятки шоу-програм на будь-який смак. Переїзд на Бодензеє (Німеччина). Розміщення в готелі. Ночівля.

7 день
Бодензеє - Ліндау - Мурнау
Сніданок. Пропонуємо провести час і побачити одне з найпрекрасніших місць на Землі, третє за величиною озеро Європи - Бодензеє (Bodensee). Саме сюди приїжджають найкращі вчені планети після отримання Нобелівської премії, щоб отримати насолоду від заслуженого відпочинку. Озеро Бодензее - так зване Швабское море і знаходиться на кордоні Німеччини, Швейцарії та Австрії. Вільний час.
 
Факультативно: переїзд в Ліндау (Lindau) - місто, де панує неповторна атмосфера відпустки. Ліндау налічує 25.000 жителів і є одним з найбільших міст на озері. Особливість міста в його історичній частині, яка розташована на острові площею 0.68 кв. км, в ньому проживає близько 3000 жителів. Значні будівлі різних епох в провулках старого центру свідчать про більш ніж тисячолітньої історії міста. З материковою частиною міста острів з'єднаний автомобільно-пішохідним мостом і 500-метрової дамби із залізничними коліями.
 
Переїзд в невеликій, але колоритний містечко Мурнау (Murnau), який розташувався на височині між двома озерами Штаффельзее і Рігзее в передгір'ях Альп. На початку минулого століття містечко було свого роду великою "будинком творчості" художників, тому зараз тут працює багато будинків-музеїв і тому місто називають «містом художників». Переїзд в Інсбрук. Розміщення в готелі. Ночівля.
8 день
Інсбрук - Ваттенс - Дьйор
Сніданок. Виселення з готелю. Ранній виїзд в м Ватенс. Факультативно: відвідування музею «Кришталевий світ Сваровскі»: величезний велетень, що вивергає воду, охороняє будівлю і вітає гостей. Усередині Вас чекає найбільший і найменший кристали в світі. Краса кришталю підкреслена ефектами звуку, світла, запаху. Тут Вас чекає неймовірно прекрасне подорож в казку. А ще, можливість купити вироби і сувеніри.
 
Переїзд в Дьйор (Угорщина). Розміщення в готелі. Ночівля.
9 день
Дьйор - Мукачево

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Мукачево. Посадка на поїзд. Відправлення до Києва.

10 день

Прибуття до Києва.

Вартість туру:

               440 € + 980 гривень + консульські послуги Посольства, якщо немає біометричного паспорта!

 
Можливо з нічним переїздом 410 € + 980 гривень.
 
Передоплата 50% від вартості за 3 тижні до виїзду.
У вартість входить:

■ проживання в готелях 2 * -3 * (Дьйор; околиці: Зальцбурга, Мюнхена, Фрайбурга, район озера Бодензеє), 2 3-4 місне розміщення; ■ харчування: сніданки в готелях; ■ екскурсійне обслуговування по маршруту; ■ проїзд на поїзді (купе); ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ медична страховка; ■ оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

■ консульські послуги посольства, якщо немає біометричного паспорта ■ вхідні квитки та вартість факультативних програм. ■ харчування (крім сніданків), особисті витрати. ♦ +35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру, якщо паспорт не біометричний.

Екскурсії:
Вартість пакету 157 євро:
Купальні в Мішкольці -12 €, Зальцкаммергут (озера мондзю і Аттерзе) -30 €, Баварія: замок Нойшванштайн -25 €, Європа-парк (проїзд + вхідний квиток) -50 €, Ліндау, Мурнау -15 €, музей «Кришталевий Світ Сваровскі» + вхідний квиток -25 €.

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA