1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 15 днів | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих і молодіжних програм!

Курси валют 17.01.2019:  $: 28.15 грн.  €: 32.20 грн.

+38 044-486-7121

1 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії). 15 днів

Images
Заголовок:
1 Англия & Объединенная Европа (курсы + экскурсии). 15дней
0
No votes yet
Price:770,00 €
Тип тура: 
Курсы английского для детей и подростков
Автобусные туры для школьников по Европе
Весенние каникулы
Летние каникулы
Транспорт: 
автобус
ж/д
Tags: 
Лондон Курсы экскурсии Великобритания
ДатаМест
29.06.2019
24
05.07.2019
30

Описание тура 

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус 

Краків - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор, Оксфорд, Стратфорт-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Прага – Краків

Увага! Для оформлення візи до Британії - потрібно особисто бути на подачі документів!


Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: заміну місць розміщення і екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності, на рівноцінні.

Вартість туру:

для дітей: 770 євро + 970 грн + віза Великобританії (~ 125 євро) + 20€, якщо немає біометр.паспорта!

для дорослих: 840 євро + 970 грн + візи Великобританії (~ 125 євро) + 20€ якщо немає біометр.паспорта!

Программа тура: 
1 день
Київ - Львів.

Збір групи на вокзалі. Виїзд до Львова.

2 день
Львів - Краків.

Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі-Чехії. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія в Кракові: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд з Кракова. Переїзд по території Польщі. Ночівля.

 

3 день
Транзит по території Німеччини.

Сніданок. Виїзд Дрезден. Оглядова екскурсія в Дрездені - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера та набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд та розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

 

4 день
Кале-Дувр-Лондон.

Сніданок. Виїзд у Кале. По дорозі відвідання Брюсселя. Оглядова прогулянка по центром міста: пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св.Михайла, билися дракона і вдома на площі, також є одним з головних прикрас столиці. Прогулюючись кварталом, який переплітається з лабіринтом тісних вуличок, побачите визначну статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно, почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник з суміші різних мов. Виїзд в Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 год.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

5 день
Лондон

Сніданок. 09.00-12.00 Уроки. Ланч*. Виїзд в Лондон. Оглядова пішохідна екскурсія: Вестмінстерське Абатство, Будинок Парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулицю Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац - офіційна резиденція королеви Англії, і вулицю Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону, Національну галерею - сховище основної колекції картин. ■ Відвідування Вестмінстерського абатства. Для англійців абатство це більше, ніж церква це святилище нації, символ всього, за що боролися і борються британці. У Абатстві знаходяться поховання та монументи понад трьох тисяч відомих британців, знаменитий Куточок Поетів і могила Невідомого воїна. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

6 день
Лондон.

Сніданок. 09.00-12.00 Уроки. Ланч *.  Відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», де Вас очікує зустріч з улюбленими акторами, зірками поп- і рок - музики, спортсменами та зірками Голлівуду, також зустріч з відомими особистостями, членами королівської сім'ї. Ви зможете відвідати чудову виставку "The Spirit of London" ( «Дух Лондона»); Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому знаходиться музей Шерлока Холмса. ♦ «Політ» на оглядовому колесі LONDON EYE, де протягом 40 хвилин Ви насолодитеся панорамою «столиці світу» з висоти 135 метрів та побачите весь Лондон як на долоні! 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

7 день
Лондон.

Сніданок. 09.00-12.00 Уроки. Ланч *. Вручення сертифікату про закінчення курсів. ¡ Екскурсія у серці Лондона - Сіті: Тауерський міст, впізнаваний, у всьому світі й є візитною карткою Лондона; відвідування Лондонського Тауера! одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який на протязі двохсотлітній історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей та  скарбницею, а також в'язницею, місцем страти та навіть зоопарком! Ви зможете познайомитися з унікальною експозицією старовинної зброї, яка розташувалася в Білій Вежі, а також здійснити подорож музеєм скарбів Британської корони. У Тауері можна побачити відомих бифитеров - зберігачів палацу, одягнених в традиційні барвисті костюми, які є одним із символів Лондона, як і сам Тауер. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

8 день
Лондон

Сніданок. Ланч *. ♦ Екскурсія у Віндзор - літню резиденцію Її Величності, закладену при Вільгельмі Завойовнику. Відвідування каплиці св. Георга, де поховані англійські королі, включаючи Генріха VIII та Георга VI, зал зустріч з гобеленами та полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає всі традиції та історію героїчного минулого. Відповідно до одного з них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно в Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. 19:00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

9 день
Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Евоні.

Сніданок. Ланч *.  Поездка в Оксфорд - університетське місто. Серед поважних старовинних будівель, панує особлива атмосфера. В Оксфорді неможливо не піддатися чарівності старовини й академічного шарму. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста), Мертон коледж, церква. Св. Діви Марії, коледж. Св. Трійці. Поїздка в Стратфорд-на-Ейвоні, на батьківщину відомого Вільяма Шекспіра. Містечко уособлює ту саму «стару, добру Англію», там панує атмосфера повного спокою й умиротворення. Ми відвідаємо Церкву Святої Трійці на березі Ейвона, де знаходяться могила поета, його дружини й дітей, прогуляємося вуличками чудового міста. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

 

10 день
Лондон - Париж.

Сніданок. 07.45 Виїзд з Лондона. 09.45 Посадка на паром. Прибуття Кале і виїзд у Париж. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомська площа. ♦ Підйом на Ейфелеву вежу. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

11 день
Діснейленд на цілий день!

Сніданок. u Поїздка в Діснейленд - чарівний парк розваг, створений Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він має перевагу над усіма вигідно конкурентами не тільки за площею (близько 20 кв.км.), ступенем популярності (щороку сюди навідуються понад дванадцять мільйонів чоловік!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії й уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося цілий день! Виїзд до Праги. Нічний переїзд.

 

12 день
Париж - Прага.

Прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія Прагою: Страговський монастир, Празький Град (старий Королівський палац, Президентський палац, собор св. Віта й монастир св. Георгія). Карлів міст, Староміська площа, Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська площа. Вільний час у Празі.  Пропонуємо прогулянку на кораблику по Влтаві - Ви зможете побачити кращі панорамні види головних визначних пам'яток міста. Розміщення в готелі. Ночівля.

 

13 день
Прага - Краків.

Сніданок. Екскурсія у Вишеград * (Vyšehrad) - стародавня фортеця на скелі, що височіє над Прагою. На цій екскурсії ми познайомимося з княжною Лібуше - мудрим пророком та засновницею чеського роду Пржемисловцев, доторкнемося до чортового каміння, які за переказами в особливо спекотні дні виділяють запах сірки; побуваємо в головному чеському храмі закоханих - Храмі святих Петра і Павла. Переїзд до Кракова, обід по дорозі *. Прибуття в столицю Польщі - Краків! Розміщення в готелі. Ночівля.

 

14 день
Краків - Львів.

Сніданок. 09.00 Факультативно: відвідування Аквапарку «Водний світ» (озонована вода, 8 гірок загальною довжиною 40 м, спуск по чорній трубі з підсвіткою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій). 12:30 Шлях додому !!! Прибуття до Львова. Відправлення до Києва після 23:00.

 

15 день
Київ.

Прибуття до Києва.

 

У вартість входить
  • проїзд Київ - Львів – Київ • проїзд на автобусі євро класу (аудіо / відео, кондиціонер) 
  • розміщення: Лондон - в сім'ях; готелі: на території Польщі, Німеччини, ок. Парижа, Прага, Краків - готелі 2 * -3 *, зручності в номері; розміщення 2-3-4 місцеве;
  • харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - по програмі; екскурсії: Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж, Прага, Краків (без вхідн. квитків); мед.страхування (до 60 років).
Додатково оплачуються:

• вхідні квитки в музеї, замки, Діснейленд і Аквапарк. • консульські послуги Посольства Великобританії (~ 125 євро) - уточнювати у менеджера • транзитна віза, якщо немає біометр. паспорта; • страхування після 60 років

 

Вартість факультативних програм і вхідних квитків:
дит. / дор.

 Вестмінстер, Абатство - 20/25 євро ♦ Тауер з гідом - 35/40 євро ♦ Віндзор -30 євро +15/25 євро (квиток) ♦ Музей мадам Тюссо - 45/50 євро ♦ Колесо огляду - 35 євро ♦ Оксфорд & Стретфорд - 50/55 євро ♦ Музей Шекспіра - 15 євро ♦ Діснейленд - 70 євро оплата за 3 тижні до поїздки! ♦ Ейфелева вежа або кораблик по Сені - 20/20 євро ♦ Вишеград - 10 євро ♦ прогулянка по Влтаві на кораблику + обід шведський стіл - 25 євро.

* Вказана вартість є приблизною, можливі коливання цін, дійсна для груп не менше 25 чол. Відвідування екскурсійних об'єктів оплачується додатково, в ході програми. Термін подачі документів до Посольства: не пізніше, ніж за 6 тижнів до початку туру.

 

Item Notice Color: 

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA