Новости

Зустріч в посольстві Куби

08.09.2021 Відеоконференція у Посольстві Куби в Україні

Зустріч в Посольстві Республіки Куба в Україні, де відбулася відеоконференція з віце-міністром туризму Куби, який запрошує на острів Свободи, де вже з 15.11 гостинно, без тестів, будуть приймати українців. Також наша Асоціація дитячого та молодіжного туризму України бере участь в проекті лікування дітей на Кубі та узгодили питання щодо перемовин з приводу авіаперельоту.

Київський профільний коледж туризму

Привітання з 1 вересня!

Вітаємо усіх зі святом 1 вересня. Нехай цей навчальний рік принесе тільки гарні спогади, хороші оцінки та незабутні мандрівки з друзями. А ми допоможемо вам запам'ятати ці мандрівки, як найкращі.Також, наша Стаучан Людмила, як президент Асоціації дитячого та молодіжного туризму України, відвідала Київський профільний коледж туризму та готельного господарства, де привітала студентів 1 курсів з початком навчання.

Дитячий показ

29.08.2021 Партнери Ukrainian world fashion children Autumn 2021

"Сант Валентин" стали партерами Ukrainian world fashion children Autumn 2021

Це було неймовірно, десятки талановитих, красивих, чудових діточок презентували красиві міжнародні та українські бренди. Ми були раді привітати юні таланти та подарувати сертифікати на тур "Будапешт-Відень" та знижку на автобусний тур по Європі й на путівку до нашого табору "Business Star Сamp". Ще раз вітаємо наших талановитих діточок, бажаємо їм розвитку та… Читати

Круглий стіл

27.08.2021 Круглий стіл робочої групи Асоціації дитячого та молодіжного туризму України

27.08.2021 зібрали круглий стіл робочої групи правління Асоціація дитячого та молодіжного туризму України, на чолі з президентом Стаучан Людмили, яка ініціювала масштабний проект для всіх регіонів України. Розробили нові програми для дітей та молоді та об'єдналися за для розвитку нових маршрутів України. Також, пройшла зустріч з послом Узбекістану на презентації нової екскурсійної програми у Ташкент.

Интервью Kyiv Live

19.05.2021 Інтрев'ю для онлайн-телеканалу Kyiv Live

Інтерв'ю присвячене дитячому та молодіжному відпочинку на літо-2021: головні тенденції, здоровий та цікавий відпочинок, табори та екскурсійні програми та багато іншого.

Спікер - Стаучан Людмила Олександрівна, президент Асоціації дитячого та молодіжного туризму України.

https://youtu.be/gwoMaO5bEBw