Чернівці

Чернівці
Чернівці
Чернівці
  Маршрут
  Київ - Чернівці - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Київ - Чернівці.

  Програма

  1 день. Київ - Чернівці.

  Зустріч на залізничному вокзалі. Посадка в поїзд.

  2-й день Чернівці

  Прибуття в Чернівці. Зустріч з гідом на залізничному вокзалі, посадка в автобус. Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Чернівці (4 години). Оглядова екскурсія по чотирьох головних площах міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), побачите драмтеатр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, колишню вірменську католицьку Петропавлівську церкву (зараз Органний зал), Георгіївську церкву (дерев'яна церква XVII ст.), Храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) І багато інших архітектурних та історичних пам'яток. Прогулянка по пішохідній вулиці О. Кобилянської (в минулому Панська вулиця). Розміщення в готелі. Вільний час в центрі міста Чернівці. Вечеря (80-100 грн.). Ночівля в готелі.

  3-й день Чернівці ̶ Хотин — Кам'янець-Подільський ̶ Київ

  Сніданок у готелі. Виїзд в Хотин — місто козацької слави та один з найдавніших міст Буковини. На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться найпотужніший замок Східної Європи. Огляд оборонного валу "Троянів" (II-III ст.), Який тягнеться на південь від східної частини міста. Екскурсія з відвідуванням історичних місць стародавнього замку. Переїзд до Кам'янця-Подільського. Оглядова пішохідна екскурсія по місту: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю "больові", Домініканський костел, будинок "Потоцьких", Російський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Трінітарський костел. Екскурсія в музей "Стара фортеця": Російські ворота, Турецький міст, Російські й Польські фільварки, огляд по фортеці. Західний бастіон, етнографічний зал "Традиції та обряди". Вечеря (80-100 грн.). Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва потягом.

  4-й день

  Прибуття до Києва.

  Вартість туру:

  1570 грн + квитки 1280 грн (купе)

  • У вартість входить: автобусний супровід з гідом, вхідні квитки в фортецю в Хотині і в Кам'янець-Подільському, нічліг в готелі «Київ» + сніданок (2-3 місне розміщення).
  • У вартість не входить: додаткове харчування за програмою, вхід в Університет (25 грн).

   

  Ціна

  1570 гривень

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)