Краків - Закопане

Краків
Краків
Соляная шахта в Величке
Терми
Вавель
  Маршрут
  Краків (Величка, Galeria Krakowska) - Закопане (Chochołowskie Termy, Крупалувка)
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весна
  Канікули
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Опис туру

  Автобусний тур Краків - Закопане відкриває нам історію і краси такою близькою для нас країни. У цій програмі комфортно буде не тільки підліткам або дорослим, але і школярам молодших класів. Адже поїздка починається з поїзда Інтерсіті +, який дуже швидко доставить наших юних туристів прямо в Польщу. Це дуже зручно і комфортно.

  Школярі прибувають в Пшемисль і відправляються в таємничу соляну шахту «Велічка». Тут відкривається підземний світ шахти, в якій понад 700 років добували сіль для всієї Європи. Туристична траса становить 3 км, але понад 20 залів і унікальний костел Св. Кінги. У цих залах ви побачите справжні витвори мистецтва - скульптури, висічені з солі. Саме костел багато прикрашений люстрами, різьбленням і монументами святих. У шахті утворився особливий, лікувальний мікроклімат, тому на глибині 135 метрів обладнаний санаторій.

  Вирушаємо в старовинне місто Краків. Тут нас чекає неймовірна архітектура середньовіччя. Прогулявшись по центру Кракова, можна зрозуміти наскільки сильно це місто люблять поляки. Важливо! Обов'язково зробити пам'ятну фото на центральній площі й купити гарний сувенір на пам'ять. Далі прямуємо в один з важливих символів Польщі - Вавельський замок. Навколо цього символу ходять безліч легенд, які надають йому містичний антураж. Складається він з: самого замку, кафедрального собору та замкових укріплень. Розташований замковий комплекс на горі, цікаво, що «Вавель» перекладається з польського як «гора» або «пагорб», кажуть, що саме тому його так назвали.

  День третій і наші юні мандрівники виїжджають в автобусний тур в Закопане. Це найважливіший гірськолижний курорт Польщі. Тут на центральній вулиці, незалежно від пори року, завжди проходять розваги для туристів. Недалеко від Закопане знаходиться один з найбільших термальних джерел Польщі - Хохоловска терми (Chochołowskie Termy). Туди й відправиться далі наша група. Тут для гостей: басейни й бочки з водою, лікувальна зона з сірчаної й солоною водою, гідромасажні станції, дика річка, альпіністська мережа і водні гейзери. Вода в басейнах Termy Chochołowskie має температуру 32-36 C і дозволяє розслабитися навіть взимку, а скляна сауна відкриває прекрасний вид на Татри.

  День четвертий і наші юні туристи відправляються на екскурсію в підземний музей Кракова. Він знаходиться під Ринковою площею в самому центрі і покаже різновиди ремесел середньовіччя, а проєктор на стінах і димова завіса занурять юних туристів в потрібну атмосферу.

  На цьому ми прощаємося з Краковом і оговтується на вокзал Перемишля, де сідаємо в поїзд Інтерсіті +, який бистро та з комфортом доставить наших юних туристів до Києва.

  Програма

  1 день Посадка на поїзд Київ-Пшемисль. Прибуття в м Перемишль. Пересадка в автобус і виїзд до Кракова. Відвідування Королівських соляних копій "Величка" - це один з найцінніших пам'яток матеріальної та духовної культури на польських землях, який щорічно відвідує понад мільйон туристів з усього світу. Соляна шахта, яка відображає методи видобутку солі протягом семи століть, являє собою коридори та галереї на семи підземних рівнях на глибині від 57 м. до 198 м., Загальною довжиною понад 200 км. Розміщення в готелі. Ночівля.

  2 день Сніданок. Екскурсія по Старому Кракову: Краків — прекрасне і неповторне місто з тисячолітньою історією. Це також культурна і туристична столиця Польщі. Варто пройтися по вузьких вулицях Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, перейнятися його атмосферою і, зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки. Після екскурсія Вавельський Пагорб та Королівський Палац: На Вавельському пагорбі розташований комплекс архітектурних пам'ятників, з яких найважливіші — Королівський замок який ви зможете відвідати та подивитися експозицію, присвяченому побуті польських королів — покої, тронний зал, збройова палата і скарбниця. Можливість відвідування: Краківського Зоопарку: де представлені близько 1.500 тварин 260 видів. Площа зоопарку становить 17 га. Щорічно зоопарк відвідує близько 300 тисяч осіб. Після відвідування торгового центру Galeria Krakowska в Кракові. Сучасний шопінг-центр, що поєднує в собі традиції й сучасність, має площа 60 000 м² і має у своєму розпорядженні 270 торговими точками. Повернення в готель. Ночівля.

  3 день Сніданок. Виїзд у відомий гірськолижний курорт Закопане: Відвідування термальних джерел Chochołowskie Termy: Термальний курорт в Хохолове є одним з найбільших комплексів для відпочинку біля підніжжя татранських гір. Комплекс розташований між Вітвом і Хохолув в 15 км від центру Закопане. Тут працює понад 30 критих і відкритих басейнів, в тому числі 8 гідромасажних, з загальною площею всієї поверхні води 3000 м². На особливу увагу заслуговує лікувальна зона, в якій знаходяться бочки з водою насиченою сірководнем і термальний басейн з солоно-йодованою водою. Після Виїзд на центральну вулицю Крупалувка, на якій туристи зможуть познайомитися з чарівною атмосферою курортного міста під акомпанемент вуличних акторів і національних ласощів.
  Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Сніданок. По можливості: Відвідування Краківського підземного музею — після розкопок під головною ринковою площею міста, були знайдені культурні шари середньовічного міста з безліччю цікавих залишків різних будівель і предметів, в результаті був відкритий суперсучасний і найбільший в Європі підземний музей, в якому за допомогою останніх технологій демонструються експонати з Середніх століть. Виїзд в Пшемисль. Посадка на поїзд Пшемисль-Київ. Прибуття до Києва о 23:53.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні).

  Вартість туру:

  У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить:

  ■ Проїзд поїздом ІНТЕРСІТІ 2 клас (ціна на проїзду залізничному транспорті може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) ■ Автобусне обслуговування по маршруту ■ Проживання в готелі 3 *, 2-x; 3-х; місне розміщення, номери з вигодами в номері, ■ Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за доп. плату ■ Оформлення виїзних документів.Дополнительно оплачиваются (до 16 / після 16):

  ■ Королівський палац і Вавельський Пагорб - 10/13 євро (зі входом в Замок +6 євро.) ■ Виїзд у Велічку з вхідним квитком - 30/35 євро ■ Виїзд в Закопане - 30 євро ■ Відвідування Chochołowskie Termy - басейни 3 години - 27 євро, сауни 3 години - 27 євро, басейни + сауни 3 години - 35 євро. ■ Страховка по маршруту - 4 євро. ■ Краківський підземний музей - 12/15 євро ■ Відвідування Краківського Зоопарку - 10/15 євро.

   Ціна

   170 євро

   менеджер: Ніна Стаучан

   n@santvalentin.com.ua

   +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)