Львів

2
Lviv
  Маршрут
  Львів
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Пропонуємо провести час у Львові: найцікавіші екскурсії по Львову!

  Дати виїзду: вересень, жовтень, листопад

  Програма

  1 день Київ – Львів. Зустріч на залізничному вокзалі. Виїзд з Києва потягом Київ - Львів. Відправлення потягу до Львову.

  2 день Львів. Прибуття до Львова. Зустріч групи на залізничному вокзалі представником фірми: Посадка в автобус. №1 Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Львову + Личаківський цвинтар (3,5 години). Під час нашої екскурсії побачите: костел Св. Єлизавети, Св. Магдалени, монастиря Св. Лазаря, пам'ятник С. Бандері, собор Св. Юра, Національних університетів: «Львівська політехніка», ім. І. Франка; піднімемося на оглядовий майданчик гори Високий Замок, звідки відкривається прекрасний вид на все місто. Поселення в готель чи можливість залишити речі на рецепції. №2 «Майстер-клас по виливанню шоколадних левів!» * Вільний час. Ми пропонуємо відвідати: «Львівську майстерню шоколаду» * і першу «Майстерня Карамелі» - це двері в мініатюрний свято дитинства і цукеркового щастя. Вечеря в місті. Самостійно повернення в готель. Ночівля.

  3 день Львів. Сніданок. Зустріч з гідом в центрі міста. №3 Пішохідна екскурсія «Середньовічний Львів», під час якої ви побачите: Площа Ринок, Оборонний монастир бернардинів, Аптеку-музей (1735 р.), Латинський кафедральний собор, Порохову вежу. Вільний час. Вечеря в місті. Самостійно трансфер на вокзал. Повертаємося додому! Посадка на поїзд Львів-Київ. Відправлення до Києва.

  4 день Київ. Прибуття до Києва.

  Примітки. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: 1115 грн. +  залізничні квитки. Програма розрахована на 30 чол + 2 керівника

  У вартість туру входить Проживання 1 ніч в готелі тур.класу (розселення у 2-х і 3-х місних номерах зі зручностями); харчування: 1 сніданок, 2-вечері; екскурсії за маршрутом: автобусна оглядова по Львову + Личаківський цвинтар; пішохідна «Середньовічний Львів».

  Додаткова оплачується залізничні квитки Київ - Львів - Київ; вхідні квитки в музеї; факультативні екскурсії; власні витрати. «Майстер-клас по виливанню шоколадних левів!» 100 грн.

  Примітка:  для оформлення туру нам потрібно знати прізвище, ім'я, дату народження + номер свідоцтва про народження дитини!

  Ціна

  від 1115 гривень.

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)