МІЛАН - ВЕРОНА - «AQUARDENS» - Сірміоне (озеро ГАРДА) - ВЕНЕЦІЯ - БУДАПЕШТ

Milan
Vanacia
Verona
Будапешт
  Маршрут
  МИЛАН – ВЕРОНА –  «AQUARDENS» -  СИРМИОНЕ  (озеро ГАРДА) – ВЕНЕЦИЯ – БУДАПЕШТ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  7 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Італія
  Угорщина
  Опис туру

  МІЛАН - ВЕРОНА - «AQUARDENS» - Сірміоне (озеро ГАРДА) - ВЕНЕЦІЯ - БУДАПЕШТ

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua  

   

   

  Програма

  1 день Київ - Ужгород Виїзд в Ужгород поїздом Київ - Ужгород.

  2 день Ужгород - Постойна Прибуття до Ужгорода. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд по території Угорщини-Словенії. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Постойна - Верона - «Aquardens» - Сірміоне (озеро Гарда) Сніданок. Виїзд в Верону, пішохідна прогулянка по Вероні, міста сонета Шекспіра «Ромео і Джульєтта» тут ви можете побувати в будинках всім відомих персонажів, також побачити знаменитий балкон Джульєтти і зануриться в світ знаменитого роману. Виїзд в термальний парк «Aquardens»: найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер з'єднаних між собою термальними річками за якими кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів . Для дорослих оздоровчі процедури водою насиченою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Можливість виїзду на одну з природних пам'яток Італії - найбільше озеро країни - Гарда, на півострові озера розмістився центр туризму місто Сірміоне -де розміщений замок Скалігер, який був побудований ще в XIII ст., Місце яке стане незабутнім для Селфі. Також подивимося на грот Катуллу - приватний особняк давньоримської епохи. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Верона - Мілан Сніданок. Виїзд в Мілан. Оглядова екскурсія по Мілану. Екскурсія по головному місту північній Італії, столиця мистецтва і моди, огляд символу міста Міланського собору. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні й Белліні, Верді та Пуччіні, Карузо і Каллас .... Вільний час. Виїзд в район Верони. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

  5 день Венеція - Будапешт Сніданок. Виїзд до Венеції. Екскурсія до Венеції: Найвідоміший і найромантичніше місто в світі, побудований на 118 островах, з'єднаний 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca, ми проїдемо на площу і собор Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто. У вільний час можливо:

  -відвідування "Палацу Дожів" - великий пам'ятник італійської готичної архітектури, одна з головних визначних пам'яток міста. Знаходиться на площі Святого Марка поруч з однойменною собором. Це головна будівля Венеції було, перш за все резиденцією дожів республіки.

  - прогулянка на гондолі по каналах - виконаєте свою мрію і прокотитеся в компанії гондольєра по каналах самого романтичного міста Італії. Прощаємося з містом, слідуємо в столицю Угорщини - Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Будапешт - Ужгород Сніданок. Виїзд в Ужгород. Проходження митниці. Прибуття в Ужгород. Посадка на поїзд.

  7 день Ужгород - Київ - Прибуття до Києва.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: До 18ти років: 280 євро + 1350 грн. Після 18ти років: 315 євро + 1350 грн.

  У вартість входить:

  Проживання & харчування (згідно з програмою, готелі з вигодами в номері): в районі Постойни, Верони, в Будапешті - 3 * / сніданок, 2,3-місц. розміщення; проїзд: поїзд (купе - ціна проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) і комфортабельний автобус (кондиціонер, відео / аудіо); оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються:

  Вечері: орієнтовно 8 € в Угорщині й 14 € в Італії (за кожен); вхідні квитки в музеї, Aquardens; - факультативні екскурсії. Візові та консульські послуги. City tax - 8 €. Навушники - 4 €. Страховка - 5 €.

  Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії (до 18-ти / після 18-ти) бронювання за 3 тижні до виїзду: ¡Мілан - 35 € ¡Aquardens - 40/45 € ¡Венеція - 35 € ¡Верона - 20 € ¡Сірміоне - 15 €. У вільний час рекомендуємо: ¡Палац Дожів - 18 € + вхідний квиток. ¡Прогулянка на гондолі по каналах - 25 €.

  Ціна

  280 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330