Париж (Диснейленд + Лувр)

Диснейленд
Ейфель
Прага
Париж
  Маршрут
  Краків - Прага - Реймс - Париж - Діснейленд - Нюрнберг - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Франція
  Чехія
  Опис туру

  Чи знаєте  ви, що наймення «залізна леді» мала не тільки  Маргарет Тетчер, але й  Ейфелева Вежа?  Своєрідний символ і свідок історій кохання,  вона стала мрією багатьох людей по всьому світу.  Хочете приєднатися до спільноти мандрівників й отримати справжнє задоволення від побаченого? Тоді в подорож разом з Сант Валентином! Ми робимо це якнайкраще!Поїздка до Парижа буде незабутньою. Вражаюче красиві краєвиди Праги разом з верхівками Ратуші, Порохової Вежі та архітектурних споруд Вацлавського майдану вже чекають на вас. Далі вирушаємо в Реймс, де знаходиться славнозвісне місце коронації правителів Франції, від Людовика I Благочестивого до Карла X. Париж зустріне величною й сумною красою Нотр Дам де Парі, островом Сіте, мостом Олександра III, Тріумфальною Аркою. Зрозуміти, у чому головна загадка Версаля, і стати щасливим назавжди можна , прогулюючись алеями садово-парковому ансамблю Короля-Сонця Людовіка XIV. А витвори мистецтва,  які  знаходяться в Луврі …Вони безцінні й приголомшують своєю красою! Монмартр з його романтичними майданчиками, вишуканими мармуровими фігурами, невеличкими затишними кафе – місце, де можна відчути себе справжнім парижанином. І , звісно, як у такій довгій мандрівці не пірнути у вир активного відпочинку.Відвідайте Діснейленд – шедевр Уолта Діснея! А далі! Чому б не продовжити розважатись у величезному аквапарку «Palm Beach» у Нюрнберзі. Почніть створювати приємні спогади з Сант Валентином!

  Програма

  1 день Киев – Львів Виїзд із Києва потягом Київ-Львів.

  2 день Львів-Прага Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Переїзд до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Прага-Реймс Сніданок. Виселення з готелю 8:00 Оглядова екскурсія центром Праги (1,5 години): Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд із Праги. Переїзд до Франції. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Реймс-Париж Сніданок. Ознайомча екскурсія по місту коронацій у регіоні Шампань — Ардени — Реймс, огляд Римського собору, в якому коронувалися безліч королів Франції, починаючи з Людовика I Благочестивого в 816 році  аж до Карла X у 1825 році. Виїзд у столицю Франції — Париж. Відвідування Лувра — культовий музей, про який чув кожен. Він має  багату історію колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі зібрано багато різних експонатів — цей музей можна назвати універсальним. Його колекції  -це величезні географічні та часові  простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу. Після екскурсії круїз на кораблику по Сені. АБО Екскурсія вечірнім Парижем дозволить Вам відкрити місто у світлі  таємничих ліхтарів. Насолодившись Парижем  удень, ми радимо Вам побачити  його  ввечері, бо місто набуває зовсім іншого вигляду. Париж занурюється в нічну ілюмінацію, що робить його ще більш романтичним і казковим. Сяюча вогнями Ейфелева вежа закарбується  у вашій  пам ‘яті Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Париж-Версаль-Монмартр Сніданок. Виїзд у Версаль - палацово-парковий ансамбль, колишню резиденцію французьких королів. Сьогодні це  передмістя Парижа і центр туризму світового значення .Відвідування Королівських апартаментів, огляд "Версальського садово-паркового ансамблю" (шедевр Короля-Сонця Людовика XIV). Повернення в Париж. Екскурсія  Монмартром. Сучасний  Монмартр залишається  найколоритнішим місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви й каплиці, музеї та галереї, площі й скульптури, театри та кабаре — все це Монмартр. У вільний час рекомендуємо: - підйом на оглядовий майданчик Монпарнас, де ви зможете побачити приголомшливу паризьку панораму, що відкривається з двох рівнів : критого на 56-му поверсі й відкритого на панорамній терасі просто неба. За 38 секунд найшвидший ліфт у Європі підніме вас на 56-й поверх.Сучасна й комфортна атмосфері  на майданчику заскленого поверху сприяє відчути місто  й зачаруватися його  особливою, неповторною архітектурою ,  краще зрозуміти  історію та динаміку розвитку. Відкрийте для себе столицю з іншого боку! Повернення в готель. Ночівля.

  6 день Париж-Діснейленд Сніданок. ♦ Поїздка до Діснейленду - чарівного парку розваг, створеного Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти з жодним європейським парком атракціонів. Він суттєво відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. км), рівнем  популярності (щороку сюди навідуються більше дванадцяти мільйонів осіб!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії і уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося увесь день! Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день Нюрнберг– Вроцлав Сніданок *. Факультативно: аквапарк «Palm Beach» у Нюрнберзі - величезному аквакомплексі, який пропонує безліч водних розваг назовні  й у приміщенні , або екскурсія з гідом по Вроцлаву. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії, міста що розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Вроцлав-Львів Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на потяг Львів - Київ.

  9 день Прибуття у Київ.

  Вартість туру:

  Діти: 385 євро + 1280 грн.
  Дорослі: 420 євро + 1280 грн.

  Примітка: Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

  До вартості входить: Проживання в готелях 2 * - 3 * (Париж, Прага, Вроцлав), 2-3-4 місне розміщення зі всіма зручностями, харчуванням (сніданки згідно програми), екскурсійне обслуговування: Прага, Париж; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером та відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12€. Медичне страхування по маршруту - 7€. +35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру, якщо паспорт не біометричний.
   

  Вартість вхідних квитків: Монмартр- 10 євро; кораблик по Сені - 15 євро АБО Вечірній Париж -15 євро; Діснейленд 95 євро; Аквапарк у Нюрнберзі «Palm Beach» - 25/35 євро або екскурсія Вроцлавом 15 євро; Версаль - 25/35 євро, Лувр - 15/20 євро. У вільний час рекомендуємо: Ейфелева вежа 25 євро; Оглядовий майданчик Монпарнас - 15/20 євро.

  Ціна

  385 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)