Париж (Диснейленд + Лувр)

Диснейленд
Ейфель
Прага
Париж
  Маршрут
  Краків - Прага - Реймс - Париж - Діснейленд - Нюрнберг - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  Весна
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Франція
  Чехія
  Опис туру

  Чи знаєте  ви, що наймення «залізна леді» мала не тільки  Маргарет Тетчер, але й  Ейфелева Вежа?  Своєрідний символ і свідок історій кохання,  вона стала мрією багатьох людей по всьому світу.  Хочете приєднатися до спільноти мандрівників й отримати справжнє задоволення від побаченого? Тоді в подорож разом з Сант Валентином! Ми робимо це якнайкраще!Поїздка до Парижа буде незабутньою. Вражаюче красиві краєвиди Праги разом з верхівками Ратуші, Порохової Вежі та архітектурних споруд Вацлавського майдану вже чекають на вас. Далі вирушаємо в Реймс, де знаходиться славнозвісне місце коронації правителів Франції, від Людовика I Благочестивого до Карла X. Париж зустріне величною й сумною красою Нотр Дам де Парі, островом Сіте, мостом Олександра III, Тріумфальною Аркою. Зрозуміти, у чому головна загадка Версаля, і стати щасливим назавжди можна , прогулюючись алеями садово-парковому ансамблю Короля-Сонця Людовіка XIV. А витвори мистецтва,  які  знаходяться в Луврі …Вони безцінні й приголомшують своєю красою! Монмартр з його романтичними майданчиками, вишуканими мармуровими фігурами, невеличкими затишними кафе – місце, де можна відчути себе справжнім парижанином. І , звісно, як у такій довгій мандрівці не пірнути у вир активного відпочинку.Відвідайте Діснейленд – шедевр Уолта Діснея! А далі! Чому б не продовжити розважатись у величезному аквапарку «Palm Beach» у Нюрнберзі. Почніть створювати приємні спогади з Сант Валентином!

  Програма

  1 день Киев – Львів Виїзд із Києва потягом Київ-Львів.

  2 день Львів-Прага Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Зупинка в Кракові на обід. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Переїзд до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Прага-Реймс Сніданок. Виселення з готелю 8:00 Оглядова екскурсія центром Праги (1,5 години): Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд із Праги. Переїзд до Франції. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Реймс-Париж Сніданок. Ознайомча екскурсія по місту коронацій у регіоні Шампань — Ардени — Реймс, огляд Римського собору, в якому коронувалися безліч королів Франції, починаючи з Людовика I Благочестивого в 816 році  аж до Карла X у 1825 році. Виїзд у столицю Франції — Париж. Відвідування Лувра — культовий музей, про який чув кожен. Він має  багату історію колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі зібрано багато різних експонатів — цей музей можна назвати універсальним. Його колекції  -це величезні географічні та часові  простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу. Після екскурсії круїз на кораблику по Сені. АБО Екскурсія вечірнім Парижем дозволить Вам відкрити місто у світлі  таємничих ліхтарів. Насолодившись Парижем  удень, ми радимо Вам побачити  його  ввечері, бо місто набуває зовсім іншого вигляду. Париж занурюється в нічну ілюмінацію, що робить його ще більш романтичним і казковим. Сяюча вогнями Ейфелева вежа закарбується  у вашій  пам ‘яті Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Париж-Версаль-Монмартр Сніданок. Виїзд у Версаль - палацово-парковий ансамбль, колишню резиденцію французьких королів. Сьогодні це  передмістя Парижа і центр туризму світового значення .Відвідування Королівських апартаментів, огляд "Версальського садово-паркового ансамблю" (шедевр Короля-Сонця Людовика XIV). Повернення в Париж. Екскурсія  Монмартром. Сучасний  Монмартр залишається  найколоритнішим місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви й каплиці, музеї та галереї, площі й скульптури, театри та кабаре — все це Монмартр. У вільний час рекомендуємо: - підйом на оглядовий майданчик Монпарнас, де ви зможете побачити приголомшливу паризьку панораму, що відкривається з двох рівнів : критого на 56-му поверсі й відкритого на панорамній терасі просто неба. За 38 секунд найшвидший ліфт у Європі підніме вас на 56-й поверх.Сучасна й комфортна атмосфері  на майданчику заскленого поверху сприяє відчути місто  й зачаруватися його  особливою, неповторною архітектурою ,  краще зрозуміти  історію та динаміку розвитку. Відкрийте для себе столицю з іншого боку! Повернення в готель. Ночівля.

  6 день Париж-Діснейленд Сніданок. ♦ Поїздка до Діснейленду - чарівного парку розваг, створеного Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти з жодним європейським парком атракціонів. Він суттєво відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. км), рівнем  популярності (щороку сюди навідуються більше дванадцяти мільйонів осіб!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії і уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося увесь день! Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день Нюрнберг– Вроцлав Сніданок *. Факультативно: аквапарк «Palm Beach» у Нюрнберзі - величезному аквакомплексі, який пропонує безліч водних розваг назовні  й у приміщенні , або екскурсія з гідом по Вроцлаву. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії, міста що розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Вроцлав-Львів Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на потяг Львів - Київ.

  9 день Прибуття у Київ.

  Вартість туру:

  Діти: 385 євро + 1280 грн.
  Дорослі: 420 євро + 1280 грн.

  Примітка: Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

  До вартості входить: Проживання в готелях 2 * - 3 * (Париж, Прага, Вроцлав), 2-3-4 місне розміщення зі всіма зручностями, харчуванням (сніданки згідно програми), екскурсійне обслуговування: Прага, Париж; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером та відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12€. Медичне страхування по маршруту - 7€. +35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру, якщо паспорт не біометричний.
   

  Вартість вхідних квитків: Монмартр- 10 євро; кораблик по Сені - 15 євро АБО Вечірній Париж -15 євро; Діснейленд 95 євро; Аквапарк у Нюрнберзі «Palm Beach» - 25/35 євро або екскурсія Вроцлавом 15 євро; Версаль - 25/35 євро, Лувр - 15/20 євро. У вільний час рекомендуємо: Ейфелева вежа 25 євро; Оглядовий майданчик Монпарнас - 15/20 євро.

  Ціна

  385 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)