Прага-Дрезден, без нічних

Прага
Дрезден
2
  Маршрут
  Краків-Прага-Дрезден-Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Чехія
  Опис туру

  Хотіли б подорожувати у часі? Уявіть собі, що в Празі є фортеця, датована 1003 роком! І все в ній і побіля неї залишилось в первозданному вигляді. Вирушаючи в гості до «сусідів» разом з Сант Валентином, ви неодмінно зможете «перенестись» до тієї епохи. У Прагу важко не закохатись з першого погляду. Вишукана ліпнина собору Святої Діви Марії, казковий астрономічний годинник ратуші, велична архітектура Празького Граду – це лише частина вражень, з якими можна повернутися додому. Поблизу костелу св. Петра і Павла мандрівники відчують справжній дух легенди, котра мешкає там донині. А на справжніх романтиків у Дрездені завжди чекає Брюльська тераса — набережна, котра отримала назву «Балкона Європи». Звідси можна годинами милуватися нерукотворною красою протилежного берега Ельби, а потім за бажанням продовжувати надихатися світовими витворами мистецтв у Дрезденській картинній галереї. А завершувати всі мандрівки Сант Валентин звик по-чарівному. Мерехтіння вогнів романтичного Вроцлава у водах Одрі можна буде поспостерігати на одному з 100 мостів і містків. Відкривайте красу усіх часів і народів разом з Сант Валентином.

  Програма

  1 день Київ – Львів Виїзд до Львова.

  2 день Львів – Прага Прибуття до Львова і посадка в автобус. По дорозі коротка зупинка у Кракові. Ви відвідаєте Вавель - королівську резиденцію на березі Вісли. Обід * за додаткову плату. Прибуття до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Прага Прага. Сніданок. Прага. Оглядова екскурсія по старій добрій Празі, по місту, який неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста — Вацлавську і Староместську площі, собор Святої Діви Марії, міську ратушу з чудовими астрономічним годинником, Карлів міст, Страговський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св.Віта і св.Іржі, Золота вуличка), Порохову вежу, Муніципальний будинок і багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати в прекрасних чеських ресторанах і зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч творів мистецтва). * Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Факультативно: пропонуємо відвідати Празьку пам'ятка Вишеград — це район і перша середньовічна фортеця міста (1003 рік!), З неприступних стін якої, княгиня Лібуше промовила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св.Петра і Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св.Валентина. Легенди, міфи та перекази під час екскурсії, а чого тільки варта вид, що відкривається з Вишеграда! Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Прага–Дрезден–Вроцлав Сніданок. Факультативно (35 євро) виїзд до Дрездена - стародавньої столиці Саксонії, «чудового міста». Радимо побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, оперу Земпера і набережну «Брюльська тераса», яку називають «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Відвідування Дрезденської картинної галереї (дод. плата) - зібрання європейського живопису 15 - 18 ст. Своєю всесвітньою славою музей зобов'язаний колекції картин художників Італії та Нідерландів. Переїзд до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Вроцлав Сніданок. Факультативно (10 євро) пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це одне з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. У середньовіччі воно вважалося конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі. На території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом ыз його затишними парками надають йому особливої чарівності. Виїзд до України. Прибуття до Львова. Відправлення поїздом до Києва.

  6 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру:

  • для дітей:         205€ + страховка 5+ 1280 гривен
  • для дорослих:  230€ + страховка 5+ 1280 гривен

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхної послідовності - на рівноцінні.

  До вартості входить: Проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання отель 2 - 3 *; харчування - сніданки; супровід керівником по всьому маршруту; екскурсійне обслуговування за програмою; оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується: ♦ Вхідні квитки до музеїв, замків і факультативні екскурсії. 60€ = (Вишеград -10€; Дрезден -35€; Вроцлав -15€). ♦ Також, обіди / вечері від 9-14€ медичне страхування по маршруту - 5€.

  Ціна

  від 205 євро

  менеджер: Наталія Батушан

  batusya@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)