Радомишль

Замок Радомышль
Радомышль
Маршрут
Киев - Диснеевский замок- Замок Радомышль-Коростышевский Каньон- Киев
Тип туру
Автобусні тури для школярів
Тури по Україні для класів
Тривалість туру
1 день
Транспорт
Автобус
Країни
Україна
Опис туру

Киев - Диснеевский замок- Замок Радомышль-Коростышевский Каньон- Киев

Програма

1 день Киев - Диснеевский замок- Замок Радомышль-Коростышевский Каньон- Киев

07: 30-8: 00 - відправлення на екскурсію.

9: 00-9: 30 Недалеко від села Гурівщина, Ви побачите Диснеївський замок, який є в'їзними воротами на найвідомішу українську кіностудію - «Victoria Film Studios».  Ви будете в захваті від приголомшливого споруди, відомого нам з дитинства.

10: 30-В місті Радомишль Ви відвідаєте Замок - музей Радомишль, в якому Вас чекають: - Музей домашньої української ікони - єдиний в своєму роді в Україні.  Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про призначення ікон і побачите образи, написані в різних областях країни професійними іконописцями і народними майстрами.  Безліч ікон, котрі представлені тут, Ви не побачите більше ніде, адже народні художники при написанні ікони часто керувалися власними уявленнями про духовний світ.

12: 30-13: 30 обід

14: 00-16: 00 В місті Коростишів (Житомирська область) подивіться Коростишівський Каньйон.  Ви будете в захваті від тутешнього озера, утвореного на місці затопленого гранітного кар'єру.  Його берега вкриті смереками і соснами, а вода має красивий бірюзовий відтінок.

18:00 - орієнтовний час прибуття в Київ.

Вартість туру: від 565 грн.

У вартість входить: Проїзд на комфортабельному автобусі; Екскурсійне обслуговування по маршруту; майстер-шоу з виготовлення паперу, вхідний квиток в Замок Радомишль.

У вартість не входить: Комплексний обід; узгодження поїздки з Поліцією - 500 грн.

Ціна

565 грн.

менеджер: Ніна Стаучан

n@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)