SKI & Zakopane

Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
  Маршрут
  Закопане
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Зима
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Опис туру


  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Програма

  Дати туру: 02.01.2022 - 09.01.2022
  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua
  1 день. Київ - Закопане. Виїзд потягом Київ - Пшемисль. Прибуття в м Пшемисль. Пересадка в автобус і виїзд в Закопане. Прибуття в Закопане. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
  2 день. Закопане. Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татшанська, або будь-яку іншу за вибором. Повернення в готель. Вечеря. Дискотека. Ночівля.
  3 день. Закопане. Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татшанська, (або будь-яку іншу за вибором) на якій знаходитися 10 підйомників з них 6 крісельних і 4 бугельних, з загальною довжиною трас понад 17 000 метрів. Кожен відвідав гірськолижний комплекс зможе знайти для себе відповідну трасу. Тут представлені траси від найлегших зелених, до складних - червоних. Є крісельний шести місцевий підйомник з підігрівом. А також поруч з гіркою знаходяться термальні джерела, де туристи після складного катального дня зможуть по-справжньому відпочити. Знімання інвентарю. Катання на лижах. Вечеря. Ночівля.
  4 день. Закопане. Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татшанська, або будь-яку іншу за вибором. Катання на лижах, санках. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
  5 день. Закопане. Сніданок. Виїзд до Кракова. Екскурсія по Старому Кракову - прекрасний і неповторне місто з тисячолітньою історією. Це також культурна і туристична столиця Польщі. Варто пройтися по вузьких вулицях Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, перейнятися його атмосферою і, зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки. Вільний час. Після, по можливості, відвідування Аквапарку "Park Wodny" - один з найбільших аквапарків в Європі з озонової термальною водою. До послуг відвідувачів: 3 басейни загальною площею 2000 м2, з водними масажними струменями, установки для гідромасажу, дика річка, джакузі з соляною водою, басейн з морською водою. Також безліч закритих гірок, таких як - "Саламандра", "Торнадо" та інші. Повернення в Закопане. Відпочинок. Вечеря. Ночівля.
  6 день. Закопане. Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татшанська, або будь-яку іншу за вибором. Повернення в готель. Вечеря. Дискотека. Ночівля.
  7 день. Закопане. Сніданок. Спікери ділять групу на команди, які повинні придумати свою ідею, яку зможуть втілити в життя. Далі факультативний виїзд на гірку Бялка Татшанська, або будь-яку іншу за вибором. Повернення в готель. Вільний час. Вечеря. Прощальна дискотека. Ночівля.
  8 день. Закопане - Київ. Сніданок. Виїзд в місто Пшемисль. Посадка на поїзд. Прибуття в м.Київ.
  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні).
  Вартість туру:
  До 14 років: 325 € + ІНТЕРСІТІ - (1 клас - від 1850 грн.) (2 клас - від 1600 грн.)
  Після 14 років: 350 € + ІНТЕРСІТІ - (1 клас - від 1850 грн.) (2 клас - від 1600 грн.)
  У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить: ■ Проїзд поїздом (Київ - Пшемисль - Київ - ціни вказані за 01.09.2021, розклад ще не відкрито, можливо, подорожчання орієнтовно на 20%), ■ Автобусне обслуговування за програмою, ■ Проживання в приватному пансіонаті - 7 ночей, 3-х; 4-х; 5- місне розміщення, номери з вигодами в номері, ■ Харчування - двох разове (сніданок, вечеря) ■ Оформлення виїзних документів.
  Додатково оплачуються: ■ Вхідні квитки ■ Прокат інвентарю ■ Кліматична такса - 0,5 euro / добу з людини, ■ Екскурсія до Кракова - 20 € і / або Велічку. ■ Аквапарк "Park Wodny" - 17/23 євро (2 години). ■ Страховка гірськолижна.

  Ціна

  325 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)