Табір «COOL CAMP GREECE» 2024 рік

греція COOL Camp
греція COOL Camp
Cool Camp hall
греція COOL Camp
греція COOL Camp
греція COOL Camp
греція COOL Camp
греція COOL Camp
греція COOL Camp
греція COOL Camp
Cool Camp
Гора Олімп
  Маршрут
  Київ – Салоніки – Катеріні
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Дитячі табори
  Літо
  Мовні курси для школярів
  Канікули
  Тривалість туру
  14 днів
  Транспорт
  Авіа
  Автобус
  Країни
  Греція
  Опис туру

  Табір «COOL CAMP Olimp» 2024

  Авторська анімаційна програма з англомовними активностями та відпочинок на узбережжі Егейського моря у Греції!

  Програма

  Табір «COOL CAMP Olimp» 2024

  Авторська анімаційна програма з англомовними активностями та відпочинок на узбережжі Егейського моря у Греції!

  1 день  Україна – Катеріні. Збір групи біля одноповерхового комфортного автобусу у Києві та виїзд до Греції. 

  2-11 день  Приїзд та розміщення у готелі Cool Camp Olimp. Готель знаходиться у живописному місці на узбережжі Егейського моря, під горою Олімп. Поряд м.Катеріні та м.Салоніки.

  Готель розташований на березі моря, на одному з кращих пляжів північної Греції, має власну обладнану безкоштовну пляжну зону: шезлонги та парасольки, волейбольне поле та кваліфіковані рятівники. Пологий вхід у море - безпечний для дітей. Будівля готелю має 4 поверхи з яких: 1 поверх - ресторан, 2-4 поверхи - для проживання. Територія табору займає 1,2 га, яка повністю облаштована та має: сучасний басейн з безкоштовними шезлонгами та парасольками (є рятівник), футбольний майданчик, ігрову зону, сучасний амфітеатр на 300 місць (сцена), паркову зону, фонтан, веранду, снек-бар на пляжі, ресторан, паркування.

  Розміщення. Готель має в своєму розпорядженні чотиримісні номери та номери-мезонети з п'ятимісним розселенням. В номері є: ● Туалет / Душова кабіна; ● Шафа; ● Фен; ● Рушники; ● Холодильник; ● Сейф (на вимогу); ● Кондиціонер; ● Балкон / Тераса; ● Телевізор. Обслуговування номерів: щоденне вологе прибирання, заміна рушників. Харчування: сніданок, обід, полуденок і вечеря, з обов'язковим включенням в раціон всіх груп продуктів харчування. Безпека. Територія табору освітлена у вечірній і нічний час доби, знаходиться під охороною та відеоспостереженням. 

  Органайзер дня!

  1. Пробудження: рання пробіжка, руханка, медитація, йога. 

  2. Сніданок.

  3. Відпочинок на морі/басейні. Виїзд на екскурсії, уроки англійської мови у школі.

  4. Обід. 

  5. Сон/вільний час.

  6. Полуденок. 

  7. Відпочинок на морі/басейні, піскова терапія. Плавання, спортивні ігри (волейбол, бадбінтон, футбол та ін.), турніри.

  8. Інтелектуально - розважальні ігри та спортивно-водні естафети, англомовні квести, кіновечори, караоке, водне поло, настільні ігри та багато іншого. Зустріч заходу сонця.

  9.  Вечеря.

  10. Вечірня програма: шоу «Він/Вона», «Містер і Місіс», «Мафія», «Шоу талантів», «Фінальне шоу»; запальні дискотеки, танцювальні батли, вечірні ігри та інші цікаві розваги.

  11. Відбій.

  Екскурсії  Поїздка на Метеори. Це унікальний природний феномен, внесений в список міжнародної спадщини ЮНЕСКО. Скелі досягають у висоту 600 м над рівнем моря, а монастирі, побудовані на їх вершинах, ніби парять у повітрі. Екскурсія в Салоніки - друге за значимістю місто в Греції. Салонікам більше двох тисяч років, але за грецькими мірками його цілком можна назвати молодим. 

  Екскурсія на гору Олімп. Тут ми побачимо водоспад неймовірної краси в місті Зевса. Відвідаємо чарівний Монастир Святого Діонісія Олімпійського на висоті 900 м над рівнем моря. Піднімемось на гору Олімп, де відкривається неймовірний краєвид на Егейське море з Старого Пантелеймона – колоритного селища, що ніби вийшло з дитячих казок.

  Екскурсія на термальні джерела Лутра Арідея. У відомих термальних джерелах Лутра Позар Арідея, втрачені сили та здоров'я знайшли ще давньогрецькі воїни. 

  Екскурсія на острів Скіатос. Один з найбільш вражаючих островів Греції, який ще називають островом мільйонерів, зі своїм особливим шармом - нереально золотим піском. Від краси місцевих пляжів паморочиться голова.

  Безкоштовна екскурсія до найбільшої у Європі приватної колекції раритетних автомобілів. Практичні заняття з безпеки правил керування.

  12-13 день  Греція – Україна.  Сніданок. Посадка на автобус. Переїзд в Україну.

  Вартість туру (до 18 років):  ● Автобус (11 днів на морі) 695 євро (14.06-26.06.2024(є декілька місць-треба уточнювати); 24.06-06.07.2024(місць нема); 04.07-16.07.2024(місць нема); 14.07-26.07.2024(місць нема); 24.07-05.08.2024(місць нема); 03.08-15.08.2024(місць нема); 13.08-25.08.2024(місць нема)).

  У вартість входить:  ◊ Автобусне обслуговування за маршрутом Київ-Салоніки-Київ. ◊ Проживання: готель 3* в чотиримісних або п’ятимісних двоповерхових номерах, зі зручностями в номері. ◊ Харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря; ◊ Анімаційна програма; ◊ Оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються:  ◊ Салоніки (25 євро); ◊ Метеори  (40 євро) + вх. кв. 5 євро ◊ гора Олімп (25 євро); ◊ Курси з англійської мови у Грецькій школі в м. Катеріні (тестування, сертифікат 10/15 годин – 60/80 євро) + роботехніка + Digital Games ◊ авіаквиток під замовлення; ◊ Лутра Арідея (25 євро); ◊ Скіатос (45 євро); ◊ Медичне страхування компанії «Інго» з покриттям Covid-19 (10 євро).

  * Звертаємо Вашу увагу! З метою збереження яскравих спогадів та звітування батькам - дозволяється здійснення фото- та відеозйомки. Учасники табору та його організатори будуть фіксувати моменти та атмосферу заходів за допомогою фото- та відеокамер. Дякуємо, що завжди обираєте нас!!!

  Ціна

  від 695 євро

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330